Reklama SuperGrosz – z każdej okazji pożyczymy Ci dobrze!

Reklama dźwignią handlu - firma SuperGrosz wypuściła nowy telewizyjny spot reklamowy. To wyraźny sygnał, że instytucja umacnia swoją silną pozycję na rynku. Wideo jest utrzymane w konwencji animowanej. Warto zaznaczyć, że oferta firmy cieszy się rekomendacją Pozyczkaporal.pl.
Super Grosz - weź pożyczkę
Super Grosz

Super Grosz oferuje pożyczki mogące sięgnąć aż 15000 zł do spłaty w ciągu 48 miesięcy. Firma weszła na polski rynek pożyczek pozabankowych w listopadzie 2015 i zyskuje uznanie coraz większej liczby klientów.

Weź pożyczkę Opinie o Super Grosz

SuperGrosz – pożycz sobie na co chcesz

SuperGrosz szturmem podbija rynek pożyczkowy. Świadczy o tym ciekawa oferta firmy, dopasowana do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Mimo ugruntowanej pozycji na rynku, SuperGrosz cały czas się rozwija.
Owocem tego jest najnowsza reklama telewizyjna. Spot mówi o tym, ile można pożyczyć (do 15000 zł) i w jakim okresie należy spłacić pożyczkę (48 rat). Co więcej, dzięki wyszukanej grze słownej, odbiorca może dowiedzieć się, że otrzymane pieniądze można spożytkować w dowolny sposób. Reklama jest utrzymana w konwencji animowanej. Na końcu pojawia rekomendacja Pozyczkaportal.pl

Ważne – już na etapie reklamy klient poznaje wszystkie koszty związane z pożyczką.

SuperGrosz – najlepsza pożyczka ratalna na rynku

Według użytkowników Pozyczkaportal.pl Super Grosz jest jedną z najlepszych instytucji pozabankowych w Polsce. Dowodem jest pierwsze miejsce w rankingu pożyczek na raty. W zestawieniu można znaleźć 30 konkurencyjnych ofert. Głównym czynnikiem wpływającym na miejsce są opinie klientów.

Duże znaczenie na pozycję w rankingu ma wysoka kwota pożyczki – dla pierwszych klientów 10 000 zł, dla stałych 15 000 zł. Dewizą SuperGrosz jest chęć pomocy klientom w nieoczekiwanych trudnościach.

SuperGrosz – ułatwiony proces wnioskowania

Jednym z niewątpliwych atutów firmy, jest uproszczony proces wnioskowania. Wystarczy wypełnić internetowy formularz lub podać swoje dane przez telefon. SuperGrosz nie wymaga wysłania zaświadczenia o dochodach.
Instytucja dba o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów. Wszystkie informacje, które podaje pożyczkobiorca we wniosku online, są zabezpieczone szyfrem. Co więcej istnieją trzy metody weryfikacyjne: przelew groszowy, logowanie do konta lub czek GIRO ( trzecia opcja dla osób, które nie posiadają rachunku w banku). Konsument otrzymuje pieniądze natychmiast po akceptacji wniosku. Sprawdź, jak łatwo wziąć pożyczkę w Supr Groszu na poniższym video.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCGm9ieFoJ4

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Super Grosz – opinie

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść