Visset
Visset

Visset udziela 2 rodzajów pożyczek, dla osób prowadzących działalność gospodarczą w wysokości od 300 zł do 5000 zł na okres 30 dni, a pierwsza pożyczka w wysokości do 1000 zł jest darmowa oraz dla klientów indywidualnych w wysokości od 300 zł do 5000 zł na okres 30 dni.

Weź pożyczkę Opinie o Visset

Visset – szczegóły oferty

Visset pożycza klientom nie tylko 1500 zł. Pozwala zaciągnąć również wyższe kwoty, o ile będziemy lojalnymi klientami. Pieniądze należy zwrócić w ciągu 30 dni, pamiętając o terminowym uregulowaniu płatności. Z oferty mogą skorzystać osoby między 20 a 75 rokiem życia, które są obywatelami RP, a także nie posiadają zadłużeń. Powinny także posiadać konto w banku i telefon komórkowy.

W razie potrzeby możliwe jest przedłużenie terminu spłaty. Klient sam decyduje, w ciągu jakiego okresu będzie w stanie zwrócić zobowiązanie. Z prośbą o przedłużenie terminu musi zgłosić się do Biura Obsługi Klienta, przedstawiając dogodne dla siebie terminy. Brak spłaty pożyczki i ustalenia nowych warunków jej zwrotu skutkuje koniecznością poniesienia konsekwencji nieuregulowania należności. Koszty windykacyjne są tylko jednym z następstw, z jakimi będzie musiał się liczyć nierzetelny klient. Dużo gorszym dla niego rezultatem jest wpis do Biura Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD bądź BIG InfoMonitor) oraz do Biura Informacji Kredytowej. Jak w takim razie wziąć pożyczkę w Visset?

Co jest niezbędne do rejestracji?

Aby przygotować się do rejestracji, powinniśmy posiadać:

 • Dostęp do internetu
 • Telefon komórkowy
 • Dowód osobisty
 • Konto bankowe

Visset – proces brania pożyczki gotówkowej

Po wyszukaniu chwilówki w porównywarce Pozyczkaportal.pl, można rozpocząć proces starania się o wsparcie finansowe. Należy:

 • Kliknąć w odnośnik „Weź pożyczkę”, który skieruje nas na stronę pozwalającą złożyć wniosek o dodatkową gotówkę. Trzeba wybrać potrzebną kwotę i liczbę dni, w ciągu których zobowiążemy się ją zwrócić, a następnie uzupełnić podstawowe dane. Pamiętaj, że pierwsza umowa dotyczy kwoty 1500 zł. Przy kolejnej umowie można starać się nawet o 5000 zł. Okres spłaty zawsze wynosi maksymalnie 30 dni.
 • Następnym etapem jest potwierdzenie danych osobowych. W tym celu na konto pożyczkodawcy należy przelać opłatę weryfikacyjną. Wynosi ona 1 zł.
 • Jeśli Visset zaakceptuje nasz wniosek, możemy spodziewać się przelewu. Pożyczkodawca natychmiast uruchamia pożyczkę, ale szybkość zaksięgowania kwoty zależy od tego, w którym banku mamy swój rachunek.

Korzyści z wzięcia pożyczki w Visset

Pożyczka w Visset przynosi same korzyści:

 1. Możemy starać się nawet o 1500 zł przy podpisywaniu pierwszej umowy
 2. Jeśli jesteśmy stałymi klientami, Visset pozwala nam pożyczać znacznie większe kwoty
 3. Możliwe jest prolongowanie terminu spłaty w przypadku problemów z uiszczeniem należności
 4. Można zaliczyć odsetki w koszty prowadzonej przez nas firmy
 5. Zarówno stali, jak i nowy klienci mogą liczyć na atrakcyjne bonusy. Warto być na bieżąco z aktualną ofertą pożyczkodawcy