Kredito24

Kredito24 to ceniona firma pożyczkowa. Pożyczkę w kredito24 możemy otrzymać nawet do 3000 zł, wypłacają pieniądze błyskawicznie. Ponad 96% klientów rekomenduje ich usługi.

Weź pożyczkę Opinie o Kredito24

Kredito24 – Szczegóły oferty

Kredito24 cały proces obsługi klienta oparło na zautomatyzowanym systemie, który pozwala otrzymać pożyczkę w bardzo krótkim czasie. Wydatki już nie muszą długo czekać. Średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to niecałe dwie minuty! A cały proces razem z wypełnieniem wniosku, oczekiwaniem na decyzje i otrzymaniem za pomocą przelewu środków na konto bankowe zmieści się w około dziesięciu minutach. Takie szybkie rozwiązania możliwe są dzięki ścisłej współpracy firmy pożyczkowej z serwisem świadczącym natychmiastowe przelewy – Przelewy24.

Kolejną zaletą tego pożyczkodawcy jest sposób na weryfikacje twoich danych. Mamy do wyboru dwie możliwości. Tradycyjny przelew symbolicznej kwoty, która wynosi 1 grosz i jest prostym i szybkim rozwiązaniem dla większości osób. Jednak istnieje także alternatywa dla osób, które nie posiadają środków na własnym koncie. Jest nią Aplikacja KontoConnect, która pozwala zweryfikować twoje dane bez robienia przelewu. Zatem jeśli nie masz pieniędzy na swoim koncie bankowym, a potrzebujesz szybkiej pożyczki na już, to oferta od Kredito24 będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Weź pożyczkę

Kredito24 nie sprawdza swoich klientów w bazie Biura Informacji Kredytowej. Pożyczkodawca wie, że w tej bazie dłużników pojawiają się osoby, które co najmniej raz spóźniły się ze spłatą raty w banku, ponadto tego wpisu nie można usunąć i zostaje on na kolejne pięć lat, co znacznie ogranicza dostęp do kredytów konsumenckich dla osób posiadających taki wpis. Kredito24 stara się prowadzić działania pro-klienckie, więc nie uwzględnia informacji z BIK podczas podjęcia decyzji pożyczkowej. Jednak Kredito24 zarezerwowało sobie inne sposoby weryfikacji rzetelności swoich klientów. Pożyczkodawca ściśle współpracuje z bazami KRD, BIG i ERIF, co znaczy że klienci są sprawdzani pod kątem wcześniejszych nieuregulowanych zadłużeń. W tym przypadku jedynym słusznym wyjściem dla zadłużonych będzie uregulowanie poprzednich należności.

W porównaniu do innych pożyczkodawców, Kredito24 nie udziela ani pierwszej, ani żadnej kolejnej pożyczki za darmo. Jednak przewagi technologiczne firmy są tak duże, że klientów nie brakuje. Pożyczkodawca oferuje całkowicie przejrzyste umowy. Klient samodzielnie wybiera kwotę pożyczki i okres spłaty. Jeszcze na początkowym etapie dostaje wszystkie informacje o końcowej cenie pożyczki, więc nic nie może Cię zaskoczyć na etapie rozliczenia. Maksymalna kwota o którą mogą się starać klienci to 3000 zł z okresem spłaty od 7 do 30 dni.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

  • Dowód osobisty
  • Telefon komórkowy
  • Konto bankowe

4 Kroki rejestracji w Kredito24

  1. Wejdź na stronę Kredito24.pl
  2. Wyznacz interesują Cię kwoty oraz okresu spłaty pożyczki
  3. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny oraz zaakceptuj regulamin
  4. Przelej 1 grosz do weryfikacji danych lub skorzystaj z aplikacji KontoConnect

Weź pożyczkę chwilówki – porównywarka Kredito24 – opinie