hapipozyczki

HapiPożyczki to bardzo korzystna oferta pożyczki na raty. Sprawdź ofertę HapiPożyczki, w której możesz uzyskać nawet do 15 000 złotych na okres 36 miesięcy. Proste zasady udzielania pożyczek czynią z HapiPożyczki wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat HapiPożyczki i czytaj dalej.

Weź pożyczkę Opinie o Hapipożyczki

Hapi Pożyczki – Szczegóły oferty

Hapi Pożyczki są na polskim rynku od niedawna. Jest to firma powiązana z Provident, który jest dobrze znany Polakom jako jedna z najlepszych firm pożyczkowych. Oferta Hapi Pożyczek znacznie różni się od oferty jej macierzystej marki, ponieważ skupia się na pożyczkach rozłożonych na raty z długim okresem spłaty, natomiast nie udziela tak zwanych chwilówek. Klient ma do wyboru pożyczki od 1500 zł do 7500 zł na okres od 3 do 24 miesięcy, gdzie spłata odbywa się w systemie ratalnym. Te kwoty są znacząco większe w porównaniu do ofert firm konkurencyjnych, dlatego coraz więcej osób interesuje się dodatkowym zastrzykiem gotówki w Hapi Pożyczki. Wysokość przyznanej kwoty zależy jednak od weryfikacji naszych danych i oceny zdolności kredytowej. Po tych weryfikacjach firma wyznacza maksymalną kwotę jaką jest nam w stanie pożyczyć.

Osoba, która chce skorzystać z oferty Hapi Pożyczki musi być pełnoletnia, posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty. Ze względu na to , że pożyczkodawca dużą uwagę przywiązuje do bezpieczeństwa, każdy klient powinien przejść potrójną weryfikacje. Do tego jest potrzebny własny adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz konto bankowe. Jednym z podstawowych warunków otrzymania pożyczki jest także posiadanie udokumentowanych dochodów. Takie informacje są potrzebne aby upewnić się, że płynne spłacanie rat nie będzie dla klienta problemem.

Osoba, która spełni wszystkie wymagania otrzyma gotówkę w bardzo szybkim czasie, więc pod tym względem Hapi Pożyczki mogą śmiało konkurować z tradycyjnymi chwilówkami.

Klient, który otrzyma pożyczkę ale będzie miał chwilowy problem ze spłaceniem raty może skorzystać z usługi, którą nazywają „wakacjami od raty”. W zależności od okresu na jaki wzięliśmy pożyczkę przysługuje nam od 1 do 4 takich „wakacji”.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

4 Kroki rejestracji w Hapi Pożyczki

  1. Wejdź na stronę HapiPożyczki.pl
  2. Korzystając z suwaka zaznacz kwotę interesującej Cię pożyczki oraz okres jej spłaty
  3. Wypełnij krótki formularz rejestracyjny na stronie internetowej oraz zaakceptuj regulamin
  4. Przelej na konto opłatę rejestracyjną w wysokości 1 zł