Ekspres Kasa

W Ekspres Kasie otrzymamy pożyczkę na kwotę do 2000 zł, ale maksymalna wysokość pierwszej pożyczki to 1500 zł. Pierwszą, darmową pożyczkę musimy spłacić w terminie 30 dni, kolejne pożyczki mogą być już rozłożone na dwie raty, a maksymalny okres to nawet 60 dni.

Weź pożyczkę Opinie o Ekspres Kasa

Ekspres Kasa – oferta pożyczki

Ekspres Kasa istnieje na polskim ryku od marca 2007 roku. Jest przedsiębiorstwem zależnym od Grupy Ferratum, która zajmuje się udzielaniem pożyczek finansowych bez poręczenia osobom niewidniejącym w rejestrach bankowych oraz w rejestrach niebankowych. W 2005 roku Grupa Ferratum była pierwszą firmą, która wprowadziła w Europie mobilne mikropożyczki. Jest obecna w 20 krajach na całym świecie. Pracuje dla niej ponad 220 specjalistów z różnych dziedzin finansów i bankowości, którzy nieustannie pracują nad rozwojem oferty.

Grupa ta jest największą w Europie firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu komórkowego oraz internetu. Ekspres Kasa oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 zł do 2000 zł na okres 15, 30 lub 60 dni. W tym darmową pożyczkę w wysokości do 1500 zł otrzymamy na okres do 30 dni.

Opinie o Ekspres Kasa

Ekspres Kasa - opinie klientów

Ekspres Kasa cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, stąd i opinii na temat marki w internecie jest bez liku. Dotychczasowi klienci instytucji pozabankowych chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami na temat konkretnej pożyczki. W przypadku Ekspres Kasy mamy do czynienia z wielokrotnym powieleniem oferty chwilówki. Ofin.pl, KasaTAK, Ekspres Kasa, Ferratum mają dokładnie tą samą ofertę i korzystają z jednej bazy klientów. Z tego powodu klient jest często rozczarowany faktem, że otrzymując darmową pożyczkę w Ofin, w pozostałych markach nie będzie już mógł zaciągnąć kolejnej za darmo.

Rejestracja w Ekspres Kasa

  • telefonu komórkowego
  • konta bankowego
  • dowodu osobistego

Ekspres Kasa – pożyczka krok po kroku

  1. Wejść na stronę pożyczki ekspreskasa.pl
  2. Korzystając z suwaka wybrać kwotę pożyczki, która nas interesuje oraz okres jej spłaty
  3. Wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, a następnie zaakceptować regulamin
  4. Wybrać jedno z kont bankowych, następnie dokonać przelewu w wysokości 1 grosza