Rejestracja w Credit.pl – Jak wypełnić wniosek

Credit zapewnia wsparcie finansowe w szybko i bez zbędnych formalności. Klient już za pierwszym razem może dostać 800 zł i to całkowicie za darmo! Nie przegap takiej okazji! Obejrzyj filmik instruktażowy, który przygotowaliśmy aby krok po kroku przeprowadzić Cię przez proces rejestracji. Przekonaj się, że pożyczanie może być szybkie, bezpieczne i proste!
Credit

Credit.pl pojawił się na polskim rynku pożyczek pozabankowych z końcem lipca 2015 roku z ofertą chwilówek online opiewających na kwotę do nawet 4000 zł. Spłata zobowiązania powinna nastąpić w ciągu maksymalnie 30 dni.

Weź pożyczkę Opinie o Credit

Credit – Szczegóły oferty

Credit.pl posiada ofertę krótkoterminowej pożyczki online. Za pośrednictwem tego pożyczkodawcy możemy uzyskać od 100 zł do 3000 zł, w zależności od tego jaką zdolność kredytową posiadamy. Udzielona kwota może także wahać się ze względu na to, czy jesteśmy klientem po raz pierwszy, czy bierzemy w tej firmie kolejną pożyczkę. Okres spłaty użytkownik wybiera samodzielnie z przedziału od 1 do 30 dni. Nowi klienci mogą dodatkowo skorzystać z pierwszej promocyjnej pożyczki, gdzie RRSO wynosi 0%, co oznacza, że zwracasz tylko tyle ile pożyczyłeś i ani grosza więcej. Pożyczka jest za darmo! Maksymalna kwota takiej pożyczki wynosi 800 zł.

Ponadto, klienci posiadający konto użytkownika w Credit mogą uzyskać dodatkowy bonus polecając tego pożyczkodawcę swoim znajomym. Jeśli ktokolwiek z osób zaproszonych weźmie pożyczkę za pośrednictwem wysłanego powiadomienia, my otrzymamy 15 zł na nasze konto.

Kolejnym atutem firmy jest fakt, że Biuro Obsługi Klienta działa codziennie, co daje nam szansę na otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki od Credit nawet w weekend. Nie musimy więc odraczać naszych planów!

Weź pożyczkę

Oferta pożyczek online od Credit przeznaczona jest dla osób powyżej 20 roku życia, którzy na stałe mieszkają w Polsce, posiadają ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz własne konto bankowe z dostępem do e-bankowości. Każdy klient jest sprawdzany pod kątem zdolności kredytowej. Aby dokonać takiej analizy pożyczkodawca sprawdza bazy dłużników, takie jak KRD BIG, a także ERIF. Osoba, która ma wpis w jakiejkolwiek z tych baz może mieć kłopot z otrzymaniem pożyczki w Credit. Poza tym klient przed otrzymaniem gotówki musi zweryfikować swoje dane osobowe. Taka weryfikacja polega na wysłaniu symbolicznej kwoty 1 grosza na konto pożyczkodawcy lub skorzystaniu z usługi Instator. Dzięki temu pożyczkodawca upewni się, że gotówka zostanie wysłana na odpowiednie konto do odpowiedniej osoby.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

4 Kroki rejestracji w Credit

  1. Wejdź na stronę Credit.pl
  2. Korzystając z suwaka zaznacz kwotę interesującej Cię pożyczki oraz okres jej spłaty
  3. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny na stronie internetowej oraz zaakceptuj regulamin
  4. Przelej na konto firmy symboliczną kwotę weryfikacyjnąe 1 grosza lub skorzystaj z usługi Instator
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×