Alfa Kredyt – szczegóły oferty

Alfa Kredyt to łotewska firma pożyczkowa, która od 2014 roku stara się podbić rynek polskich pożyczek pozabankowych. Od dłuższego czasu firma prowadzi atrakcyjną politykę udzielania pożyczek względem kwot maksymalnych oraz stosunkowo niskich opłat za pożyczkę. Nowy klient ma możliwość pozyskania nawet 1500 zł za pierwszym razem, a klient o dłuższej historii współpracy z firmą może ubiegać o 3 tys. zł. na minimalnie 5, a maksymalnie 30 dni. Porównywalnie niskie koszty chwilówki, które na okres 30 dni wynoszą 19,6 proc. zachęcają coraz więcej osób do skorzystania z oferty Alfa Kredyt. Jedną z zalet o której wcześniej nie wspomniano jest obsługa klienta 24 godz. na dobę przez 6 dni w tygodniu. Nawet jeżeli będziesz potrzebował gotówki w święto lub pożyczki w weekend to możesz liczyć na Alfa Kredyt.

Wniosek w Alfa Kredyt

Tak jak większość firm z sektora FinTech Alfa Kredyt całą swoją działalność prowadzi w internecie. Strona pożyczkodawcy jest bardzo intuicyjna, co powoduje, że nawet osoba nie korzystająca na co dzień z internetu poradzi sobie z wypełnieniem wniosku online. Dla ułatwienia na stronie umieszczony został także wzór wypełnienia wniosku, jakby u kogoś pojawiły się pytania. Kolejnym krokiem jest weryfikacja naszych danych, która polega na przelaniu symbolicznej kwoty w rozmiarze 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Najlepiej tą operacje wykonać za pomocą bankowości mobilnej lub internetowej, ale jeżeli takiej nie posiadamy zawsze możemy sięgnąć po tradycyjne metody przelewu na poczcie lub w placówce bankowej.

Istnieją także czynniki, które mogą stać na przeszkodzie w otrzymaniu pożyczki od Alfa Kredyt. Głównym czynnikiem warunkującym jest wiek pożyczkobiorcy. Musi się on mieścić w przedziale od 21 do 65 lat. W Alfa Kredyt pożyczki są udzielane wyłącznie obywatelom, na stałe mieszkającym w Polsce. Niestety obcokrajowiec nie będzie mógł ubiegać się o pożyczkę. Jeszcze jednym czynnikiem, który może stać na przeszkodzie w otrzymaniu zastrzyku gotówki może być wpis w rejestrze dłużników. Jednak nie jest to jednoznaczne z otrzymaniem bezwzględnej odmowy, ponieważ niektóre wpisy przedawnione mogą w żaden sposób nie odbijać się na decyzji pożyczkowej.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

  • Telefon komórkowy
  • Dowód osobisty
  • Konto bankowe

4 kroki rejestracji w Alfa Kredyt

  1. Wejść na stronę AlfaKredyt.pl
  2. Korzystając z suwaka zaznacz kwotę oraz okres interesującej nas pożyczki
  3. Wypełnij intuicyjny formularz na stronie internetowej oraz zaakceptuj regulamin
  4. Przelej 1 grosz za pomocą bankowości internetowej na rachunek Alfa Kredyt