AASA Polska - weź pożyczkę

AASA Polska to firma z wieloletnią tradycją. Należy do skandynawskiej korporacji finansowej. Od 2012 roku działa na terenie Polski udzielając pożyczek przez internet. Maksymalna kwota pożyczki w AASA wynosi 10 000 zł. Jest to wystarczająca kwota, aby zrealizować swoje cele.

Weź pożyczkę Opinie o AASA Polska

Aasa Polska − szczegóły oferty

Aasa Polska jest instytucją pozabankową, która świadczy usługi finansowe przez internet. Zajmuje się udzielaniem pożyczek na raty. Maksymalna kwota, jaką klient może uzyskać wynosi 5000 zł, zaś okres jej spłaty może obejmować nawet 24 miesiące. Taka oferta jest bardzo atrakcyjna dla osób zainteresowanych usługami branży pożyczkowej. Warto przyjrzeć jej się bliżej i poznać szczegóły tej oferty. Złożenie wniosku jest procesem stopniowym i ważne jest to, żeby dokładnie zapoznać się z jego kolejnymi krokami.

Kwoty i okresy dostępne w AASA

Każdy, kto zapozna się z treścią propozycji na pewno zobaczy, że może ona odpowiadać wymaganiom wielu klientów. Najmniejsza kwota, jaką możemy wziąć wynosi 1000 zł. Jeśli chcemy więcej, firma może pożyczyć nam nawet do 5000 zł. Jeśli chodzi o okres spłaty, również jest on elastyczny. Najkrócej może wynosić 13 miesięcy. Maksimum to w tym przypadku, wspomniane wcześniej 24 miesiące. Taka skala daje nam możliwość dogodnego wyboru ilości i wysokości rat, którym będziemy w stanie podołać. Każdy z nas ma inne potrzeby finansowe, a oferta Aasa Polska może pomóc nam je zrealizować.

Warunki uzyskania pożyczki w AASA Polska

Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska, musimy spełniać kilka warunków. Jeden z nich to posiadanie stałego dochodu oraz miejsca zamieszkania w Polsce. Co istotne, potwierdzeniem naszego dochodu może być umowa o pracę, ale również emerytura lub renta. W ten sposób starsi klienci nie są wykluczeni i mogą ubiegać się o pożyczkę nawet, jeśli już nie pracują. Jeśli chodzi o wiek klienta, to minimalnie może on wynosić 20 lat. Osoba, która chce otrzymać pożyczkę ratalną w ramach tej oferty nie może mieć więcej niż 80 lat. To bardzo korzystny przedział wiekowy, który uwzględnia dużą grupę pożyczkobiorców.

Ponadto firmie zależy na budowaniu relacji z wiarygodnymi klientami. Dlatego potencjalny pożyczkodawca nie może figurować w rejestrach dłużników. Mowa tu o bazach BIG InfoMonitor i ERIF. Powinno to być dla nas zrozumiałe, skoro my również chcemy współpracować z uczciwą i godną zaufania firmą. Jeśli spełniamy wymienione wyżej wymagania, możemy śmiało wypełniać wniosek, który dostępny jest na stronie internetowej Aasa Polska. Warto jest ją odwiedzić, gdy zależy nam na wzięciu pożyczki ratalnej.

Dokumenty potrzebne do rejestracji

  • dowód tożsamości
  • konto bankowe
  • telefon komórkowy

4 kroki rejestracji w Aasa Polska:

  1. Wejdź na stronę aasapolska.pl
  2. Korzystając z suwaków wybierz odpowiednią dla ciebie kwotę pożyczki i okres jej spłaty
  3. Zapoznaj się z warunkami umowy, wypełnij krótki formularz wnioskujący i zaakceptuj regulamin pożyczki
  4. Czekaj na decyzję odnośnie pożyczki, którą otrzymasz telefonicznie lub mailowo nawet w ciągu tego samego dnia