Rebranding CreamFinance na AvaFin!

CreamFinance to międzynarodowa instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu szybkich pożyczek krótkoterminowych. Firma działa na rynku od ponad 10 lat i w tym czasie rozwinęła swoją działalność na terenie 5 krajów: Łotwa, Polska, Czechy, Hiszpania oraz Meksyk.

Kolejnym etapem rozwoju spółki jest rebranding na AvaFin! Nowa nazwa to nie wszystko! AvaFin zapowiada wprowadzenie nowej jakości usług w sektorze fintech! Celem działalności instytucji jest udoskonalenie procesu wnioskowania o chwilówki online – proces ma być jeszcze szybszy i łatwiejszy do przeprowadzenia.

Co jest celem zmiany w AvaFin?

Jego celem jest ujednolicenie jej międzynarodowej działalności pod jedną marką, a nie wieloma różnymi działającymi na pięciu różnych rynkach. AvaFin nie zdradza wszystkich swoich planów. Efektem rebrandingu ma być nowy, lepszy produkt, który odpowie na potrzeby klientów w dzisiejszych czasach.

Patrick Koeck, CEO AvaFin, krótko podsumowuje planowane zmiany i pojawienie się nowej marki:

Nie wyobrażam sobie lepszego momentu, aby dać sygnał do przejścia do jednej spójnej marki i bazy technologicznej, o której marzymy i celujemy jeszcze wyżej niż dotychczas. Mocno wierzę, że możemy wykorzystać nasz ciągły trend wzrostowy, notując dobry początek tej nowej ery.