Gwarancja najniższej ceny” to wiosenna promocja Provident Polska, skierowana zarówno do nowych jak i obecnych klientów. W ramach akcji firma zobowiązuje się do zwrotu różnicy, jeśli uda się nam znaleźć tańszą ofertę. Oznacza to, że suma rat pożyczki oferowanej przez inną firmę powinna być niższa od sumy rat pożyczki udzielonej nam przez Providenta. Warunkiem skorzystania z promocji jest potwierdzenie otrzymania tańszej oferty pożyczki, której wysokość oraz okres spłaty byłby taki sam jak w Providencie. Na dokonanie formalności, tj. dostarczenie potwierdzenia otrzymania tańszej pożyczki mamy 30 dni od dnia podpisania umowy z Providentem.

Promocja „Gwarancja najniższej ceny” tyczy się najnowszej oferty pożyczki tygodniowej, wziętej przez klienta na dowolną kwotę oraz na dowolny okres spłaty z obsługą domową. Chcąc skorzystać z promocji należy pamiętać o regularnych spłatach pożyczki, gdyż zgodnie z regulaminem wszelkie opóźnienia wykluczają nas z możliwości ubiegania się o zwrot różnicy, jeśli udało by nam się znaleźć tańszą ofertę.

Oferta pożyczki z tygodniowej

Najnowsza oferta Providenta to możliwość uzyskania pożyczki do 12000 zł z rozłożeniem zobowiązania od 30 do 90 tygodni. Co ważne wniosek dostępny jest całkowicie online, a do jego wypełnienia wystarczy sam dowód osobisty. O pożyczki mogą ubiegać się osoby w wieku 18 – 80 lat, posiadające stałe źródło dochodu, które umożliwi spłatę pożyczki.