Ubezpieczenie na życie do Provident

Provident to firma pożyczkowa z wieloletnim doświadczeniem, która jest częścią międzynarodowej grupy International Personal Finance. Swoje usługi świadczy nieprzerwanie od 21 lat. Dzięki bogatej ofercie zyskała grono fanów. Chcąc zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów, planuje wejść na rynek z ubezpieczeniami.

Powodem, dla którego Spółka Provident Polska zdecydowała się na realizację takiego planu jest to, że coraz więcej konsumentów nie może znaleźć na rynku oferty polisy dopasowanej do swoich potrzeb, a co najważniejsze, finansowych możliwości. W ofercie Provident znajdą się ubezpieczenia na życie obejmujące wszystkie rodzaje nowotworów złośliwych, a także przedinwazyjnych. Ceny będą konkurencyjne. Celem takiego założenia jest zbudowanie jeszcze lepszych relacji między klientami firmy. Ubezpieczenia od Provident Polska mają być dostępne w całym kraju wraz z końcem roku.

Co w ofercie Provident?

Provident to firma wyróżniająca się najbogatszym asortymentem pożyczkowym. W swojej ofercie posiada zarówno chwilówki, pożyczki ratalne, jak i pożyczki z obsługą domową. Te cieszą się największym zainteresowaniem wśród osób starszych, które nie mają możliwości dotrzeć do placówki firmy. Dodatkowo Provident udziela pożyczek przedsiębiorcom, którzy chcą poszerzyć swoją działalność lub nadać jej właściwego kierunku. W ramach tej oferty właściciele firm mogą pożyczyć nawet 15 000 zł na realizację dowolnego celu.

Zasady wnioskowania o pożyczkę w Provident Polska są bardzo proste. Wystarczy być osobą pełnoletnią. Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom młodym, aby mogły od najmłodszych lat budować swoją historię kredytową. Pożyczki udzielane są w oparciu o dochody, których źródło uzależnione jest od wyboru oferty firmy. Ponadto pożyczkobiorca powinien posiadać polskie obywatelstwo oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Uzyskana pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel. Należy jednak pamiętać, aby przed zaciągnięciem pożyczki skontaktować się z przedstawicielem firmy w celu ustalenia warunków kredytowania.

Bardzo się cieszę, że Provident powiększa swój asortyment. Jako czołowy pożyczkodawca powinien regularnie zaskakiwać swoich klientów oferując właśnie tego typu rozwiązania. Dobre i na każdą kieszeń.– komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.