Provident – Promocja Wypisz/Wymaluj i nowe logo

Najstarsza firma pożyczkowa w Polsce odświeża swój wizerunek. Provident zmienia logo. Wraz ze zmianą barw firma startuje z nową promocją- Wypisz/Wymaluj!
Provident - promocja Wypisz/wymaluj
Provident

Provident Polska jest najstarszą firmą pożyczkową, działającą w polskim segmencie pożyczek pozabankowych. Instytucja udziela pożyczek miesięczną ratą oraz z tygodniową ratą. Co więcej, w ramach świadczonych usług klient może liczyć na darmową pożyczkę ratalną (Pożyczka za 0 zł na 4 miesiące), pożyczkę dopasowaną oraz pożyczkę samoobsługową. Provident udziela także pożyczek dla firm.

Weź pożyczkę Opinie o Provident

Provident – największa firma pożyczkowa w Polsce wystartowała z nową promocją. „Wypisz/Wymaluj„, tak właśnie nazywa się promocja, dotyczy ona pożyczek wynoszących 500 zł, 1000 zł oraz 1500 zł. Decydując się na pożyczki w wyżej wymienionych kwotach do zapłaty będziemy mieli odpowiednio 600 zł, 1200 zł oraz 1800 zł, które zostaną rozłożone na trzy miesięczne, wygodne do spłaty raty. Oznacza to, że całkowity koszt pożyczki to jedynie 20% całkowitej kwoty pożyczki. Promocja rozpoczęła się w poniedziałek, 8 lutego i trwała będzie do końca miesiąca, czyli 29 lutego 2016 roku. Najnowsza promocja firmy skierowana jest wyłącznie do nowych klientów.

Nowa promocja to nie jedyna zmiana w firmie Provident. Firma również odświeżyła swój wizerunek zmieniając logo na nowe. Zmiana barw ma symbolizować zmianę i dostosowanie się do oczekiwań klienta. Przedstawiciele firmy zapewniają iż zmiana kolorów oznacza naturalny wynik procesu zmian oraz podejścia jakie kształtowało się w firmie na przestrzeni kilku lat.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Provident – opinie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2022 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×