Weź pożyczkę pożyczki na raty – porównywarka Provident – opinie

Darmowa pożyczka na 4 miesiące

Provident w sektorze pożyczek pozabankowych działa od lat. Znany jest głównie z pożyczek stacjonarnych, jednak od pewnego czasu stara się intensywnie zawojować również kanał online. Ciekawym krokiem w tym kierunku jest darmowa pożyczka na start. Okres spłaty zadłużenia to nawet 4 miesiące, a maksymalna kwota, jaką dostaniecie na promocyjnych warunkach, wynosi 1500 zł.

Do tej pory RRSO na poziomie 0 proc. charakteryzowało chwilówki. Większość instytucji pozabankowych proponuje swoim nowym klientom darmową pożyczkę na 30 dni. Niektóre posiadają nieco dłuższy termin płatności, darmową gotówką można cieszyć się np. przez 45 albo 60 dni. Provident wyrasta jednak na pioniera, bo do tej pory nie było na rynku firmy, która proponowałaby pożyczkę na raty za 0 zł.

Pożyczka 15000 zł za darmo na miesiąc

Provident wprowadzając promocję, nie wycofuje jednocześnie swojej wcześniejszej pożyczki ratalnej. Cały czas dostępna jest pożyczka o maksymalnej kwocie 15 000 zł. Spłacając ją zgodnie z harmonogramem, trzeba liczyć się ze standardowymi opłatami. Dokładną wysokość RRSO poznacie po wypełnieniu wniosku pożyczkowego. Jednak Provident pozostawia furtkę, która pozwala uniknąć jakichkolwiek kosztów. Jeśli spłacicie dług w trakcie miesiąca, możecie cieszyć się pożyczką za 0 zł również w tym wariancie.

Weź pożyczkę online lub u doradcy

Promocyjna oferta dostępna jest dwoma kanałami:

  1. Pożyczka przez internet – żeby uzyskać pożyczkę online bez wychodzenia z domu, wystarczy wejść na stronę provident.pl i wybrać kwotę z przedziału 500 – 1500 zł. Następnie wypełnijcie internetowy wniosek. Poczekajcie na jego rozpatrzenie. Zapoznajcie się z ofertą przesłaną przez pożyczkodawcę. Zaakceptujcie ją, jeśli odpowiada oczekiwaniom, potwierdźcie swoje dane i uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości, czekając na przelew.
  2. Pożyczka u doradcy – proces uzyskania pożyczki z obsługą domową również zaczyna się na stronie provident.pl Po wybraniu kwoty, wypełnijcie formularz lub zadzwońcie na numer 600 200 200. Umówcie się na rozmowę z doradcą, który pomoże wybrać najdogodniejszy wariant pożyczki. Pieniądze dostaniecie przelewem lub w gotówce.

Jakie warunki musisz spełnić, żeby dostać pożyczkę w Provident Polska?

Żeby zostać klientem Provident, nie trzeba spełniać wygórowanych wymagań. Wysoka dostępność to jedna z bardzo wielu zalet, jakimi charakteryzuje się większość pożyczek pozabankowych. Nie oznacza to jednak, że pieniądze dostępne są dla każdego. Pożyczkobiorcy Provident muszą:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • posiadać stały adres poświadczony wpisem w dowodzie osobistym,
  • mieć stałe dochody z tytułu pensji, renty lub emerytury.

Zazwyczaj do skorzystania z oferty pożyczkodawcy, wystarczy sam dowód osobisty. W niektórych sytuacjach możecie być poproszeni o przedstawienie dokumentu, potwierdzającego wasze dochody.

Weź pożyczkę pożyczki na raty – porównywarka Provident – opinie