Jak skorzystać promocji darmowej pożyczki w Wonga?

Aby móc otrzymać darmową pożyczkę do 1 000 zł w Wonga, wystarczy wejść na witrynę pożyczkodawcy i skorzystać z wygodnego suwaka, gdzie wybierzesz preferowaną kwotę i okres spłaty. Promocją darmowej pożyczki objęte jest każde finansowanie od 200 do 1 000 zł na okres 30 dni. Możesz dodatkowo sprawdzić szczegółowe warunki, jeszcze przed wypełnieniem wniosku. Gdy zdecydujesz się na daną ofertę, kliknij “Sprawdź ofertę”. Następnie wystarczy zarejestrować konto i można przejść do wypełnienia wniosku.

Do wprowadzenia informacji będzie potrzebny jedynie dowód osobisty, numer telefonu komórkowego i numer rachunku bankowego. Aby zweryfikować tożsamość wystarczy, że wykonasz przelew na kwotę 10 gr na konto Wonga (pożyczkodawca ją zwraca) lub zalogujesz się do swojego systemu bankowości elektronicznej. To wszystko! Natychmiast po zaakceptowaniu umowy darmowa pożyczka zostanie wypłacona.

Wymagania promocji darmowej pożyczki w Wonga

Wonga nie stawia dużych wymagań w stosunku do osób, które chcą skorzystać z promocji. Wystarczy mieć minimum 18 lat, polskie obywatelstwo i odpowiednią zdolność kredytową. Nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach – informacje na temat dochodów wprowadzamy bezpośrednio we wniosku. W szczególnych sytuacjach Wonga może jednak poprosić o dodatkowe dokumenty, jednak zdarza się to rzadko.

Jeśli chodzi o nasze aktualne zobowiązania, to należy jedynie pamiętać, aby spłacać je terminowo. Posiadanie np. kredytu gotówkowego nie wyklucza możliwości otrzymania darmowej pożyczki w Wonga

Promocja Wonga – do 10 000 zł bez oprocentowania!

Potrzebujesz więcej niż 1 000 zł? Nic straconego – w Wonga możesz otrzymać pożyczkę nawet do 10 000 zł z maksymalnym okresem kredytowania na 36 miesięcy, z oprocentowaniem 0 proc. dla każdego, kto otrzymał pozytywną decyzję o udzieleniu finansowania! Dodatkowo, w zależności od wybranych warunków, Wonga proponuje bezkosztową przerwę w spłacie oraz 7 dni odroczenia spłaty! Brzmi dobrze, prawda? A to wszystko całkowicie przez internet, bez formalności i długiego czekania na pieniądze.