Promocja Axi Card! Jedyna taka oferta na rynku!

W wyniku kryzysu związanego z koronawirusem promocja pierwszej pożyczki za darmo prawie zniknęła z rynku. Prawie, bo AXI Card właśnie ogłosiła czerwcową promocję pożyczki z RRSO 0% na aż 3000 zł. Uwaga! Promocja jest ważna tylko do końca czerwca.
Zobacz szczegóły promocji Axi Card

Weź pożyczkę Opinie o AXI Card

Jak skorzystać z promocji darmowej pożyczki w AXI Card?

Aby uczestniczyć w promocji wystarczy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji Jest to domyślna strona z wnioskiem, nie trzeba więc jej szukać. Po złożeniu wniosku i weryfikacji zdolności kredytowej oraz tożsamości AXI Card zaproponuje limit kredytowy o wysokości do 3000 zł. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które już mają lub miały kartę AXI.

Pracownik firmy zadzwoni na podany przez nas numer telefonu, aby potwierdzić wszystkie szczegóły i odpowiedzieć na ewentualne pytania. Po rozmowie karta zostanie wysłana przez kuriera na wskazany adres. Po otrzymaniu karty należy ją jeszcze aktywować przez infolinię. Od chwili aktywacji karty mamy 30 dni na korzystanie z limitu bez żadnych opłat i oprocentowania.

Darmowa pożyczka w AXI Card – szczegóły

Promocja jest czynna do końca czerwca. AXI bierze pod uwagę datę przesłania wniosku, a nie przyznania pożyczki. Uczestnikom promocji zostaje przyznany rabat w wysokości 100 proc. na prowizję za administrowanie kartą, limit kredytowy, i odsetki od wykorzystanej kwoty. Czas trwania rabatu wynosi 30 dni od daty aktywacji karty.

Po minięciu okresu rabatu użytkownicy ponoszą normalne opłaty za korzystanie z karty. Na AXI Card, zarówno w ofercie promocyjnej jak bez promocji, całkowicie darmowe są wypłaty z bankomatów w Polsce jak i dostawa karty przez kuriera.

Minimalna miesięczna kwota spłaty AXI Card wynosi 15 proc. przyznanego limitu kredytowego. Kartę należy spłacać w co najmniej kwocie minimalnej do 5 dnia miesiąca po skorzystaniu z limitu w miesiącu poprzednim.

By ubiegać się o kartę AXI należy mieć co najmniej 21 lat i udokumentowany dochód w wysokości od 1200 zł miesięcznie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść