Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Profi Credit – Opinie

Nawet 25 000 zł dostępne tu i teraz

Profi Credit oferuje swoim klientom nawet 25 000 zł w formie wygodnej pożyczki ratalnej. Chociaż to duża kwota, pożyczkodawca udziela jej przy zachowaniu formalności ograniczonych do minimum. O dokładnej wartości pożyczki decyduje zdolność kredytowa osoby zainteresowanej. Klienci mogą liczyć na dogodne warunki i szybki przelew, a pieniądze przeznaczają na dowolne cele. W grudniu wszyscy mamy podobny cel – zorganizować wspaniałe Święta i cieszyć się magiczną atmosferą w gronie najbliższych.

Łatwy proces pożyczania

Jeśli chcesz starać się o gotówkę na świąteczne wydatki, powinieneś złożyć wniosek o pożyczkę. Zrobisz to, wypełniając krótki formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy bądź kontaktując się z infolinią. Zanim upłynie kilka minut, zadzwoni do ciebie konsultant, który zweryfikuje twoją zdolność kredytową. Jeśli złożony przez ciebie wniosek zostanie zaakceptowany, już wkrótce będziesz mógł wybrać się na wielkie, świąteczne zakupy. Wystarczy doprowadzić proces pożyczkowy do końca, spotykając się z doradcą finansowym. Po dopełnieniu formalności pozostaje czekać na gotówkę. Do otrzymania pożyczki wystarczą podstawowe dokumenty. W wyjątkowych sytuacjach zakres wymaganej dokumentacji może się zwiększyć. Profi Creditpoprosi wówczas o kopię dowodu osobistego bądź o dokument, który potwierdzi miejsce twojego zamieszkania. Najlepiej jest przystąpić do Klubu Dobrego Klienta. Obecność w nim pozwala brać pożyczki na dowód tożsamości. Warunkiem jest jednak terminowe spłacanie zobowiązania.

Wyjątkowa promocja dla każdego

Przed Świętami najlepiej jest korzystać z atrakcyjnych promocji, które wesprą nasz budżet, a dodatkową zaskoczą bardzo atrakcyjnymi warunkami. Profi Credit zadbał o swoich klientów, gwarantując im 100 proc. zwrotu odsetek, jeśli spłacimy zobowiązanie zgodnie z ustalonym harmonogramem spłat. To rewelacyjna wiadomość, ponieważ wydatki na prezenty, jedzenie i inne drobiazgi są naprawdę spore. Odzyskując odsetki, nasz świąteczny budżet sporo na tym zyska, dlatego warto zainteresować się tą ofertą. Trzeba przy tym pamiętać, że jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, tzn. takich, którzy wcześniej nie korzystali z propozycji pożyczkowych PROFI CREDIT. Promocja obowiązuje już od 21 listopada i będzie trwać aż do końca stycznia 2017 roku. Zwrot odsetek następuje w ciągu 14 dni od momentu całkowitej spłaty pożyczki. Wszelkie opóźnienia zamykają nam możliwość skorzystania z tej oferty. Ponadto pożyczka musi być zawarta na kwotę większą niż 4000 zł. Nie można również uregulować zobowiązania przed czasem ani odstąpić od umowy w ciągu dwóch tygodni od jej zawarcia.

Profi Credit – idealne pożyczki dla ciebie

Profi Credit jest firmą, która udziela pożyczek ratalnych nawet na 36 miesięcy. To znakomita wiadomość dla klientów, którym nie odpowiada spłacanie należności w formie jednej raty. Mogłoby się to okazać bardzo trudne, szczególnie przy maksymalnych kwotach pożyczki. Profi Credit pozwala skorzystać z atrakcyjnej oferty „Twój pakiet”, gwarantującej możliwość odroczenia terminu spłaty bądź obniżenia rat. Atutem firmy jest elastyczne dopasowywanie pożyczek do potrzeb klientów. Z pomocnym doradcą finansowym zawsze można dobrać rozwiązanie korzystne dla obu stron. Dzięki temu pożyczka nie będzie dodatkowym obciążeniem domowych finansów, ale wsparciem, które w danej chwili jest niezbędne.

Weź pożyczkę Pożyczki na raty – porównywarka Profi Credit – Opinie

”Nasz budżet czasami może potrzebować pomocy. Jeśli i ty nie możesz poradzić sobie ze świątecznymi wydatkami, skorzystaj z atrakcyjnej oferty PROFI CREDIT, pamiętając o rozsądnym dobraniu wysokości pożyczki i spłaceniu jej w terminie. Dzięki temu świąteczna pożyczka realnie wesprze twój budżet.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert Pozyczkaportal.pl.