Zefin to unikalna oferta pożyczki w karcie. W ramach usługi możesz uzyskać od 500 do 15 000 zł w formie limitu odnawialnego. Wykorzystuj środki, gdy są potrzebne, po czym spłacaj je z oprocentowaniem wyłącznie za wydaną kwotę.

Informacje o kosztach usługi Zefin

Zefin oferuje usługę pożyczkową na wzór kart kredytowych. Klient może otrzymać pożyczkę odnawialną na kwotę od 500 do 15 000 zł. Zobowiązanie posiada minimalną kwotę spłaty którą musimy regulować co miesiąc. Całość zobowiązania możemy jednak spłacić we własnym tempie. RRSO wynosi 505,71%.

Środki udzielane w ramach Zefin wydawane są w formie wirtualnej karty płatniczej MasterCard. Zostaje do niej przypisany udzielony nam limit środków, z którego możemy korzystać dowolnie. Kartę można podpiąć do dowolnej aplikacji płatniczej, jak Google Pay czy Apple Pay.

Zefin - zobacz ofertę

Pożyczka na raty w Zefin – kwoty i czas spłaty

Korzystając z oferty Zefin, możesz otrzymać od 500 do 15 000 zł. Czas na jaki podpisujemy umowę to 360 dni, natomiast opłaty za korzystanie z karty ponosimy tylko gdy korzystamy z przyznanego nam limitu. W odróżnieniu od innych usług pożyczkowych umowę będziesz mógł podpisać u siebie w domu. Po złożeniu wniosku online odwiedzi cię doradca firmy, który pomoże dobrać ofertę dopasowaną do twoich możliwości kredytowych. Spłat również można dokonywać osobiście z mieszkania podczas wizyt doradcy lub przez internet za pomocą portalu klienta.

Oferta Zefin wyróżnia się:

 • Pożyczką w limicie.
 • Elektroniczną kartą płatniczą.
 • Elastyczną spłatą na podstawie minimalnej kwoty spłaty.
 • Możliwością wypłaty środków w bankomacie.
 • Łatwym procesem wnioskowania.
Zobacz ofertę

Aktualne promocje i kody rabatowe

Oferta Zefin jest obecnie dostępna bez żadnych dodatkowych promocji.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej Zefin

Oferta Zefin dostępna jest dla każdego na podstawie podstawowej dokumentacji. Do złożenia wniosku niezbędny jest dowód osobisty. Ponadto pożyczka dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Wymagania do pożyczki Zefin, to:

 • Wiek od 20 do 75 lat,
 • Polskie obywatelstwo,
 • Numer PESEL,
 • Rachunek bankowy,
 • Telefon oraz adres e-mail.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Do uzyskania pożyczki w Zefin konieczny jest aktualny dowód osobisty z nadanym numerem PESEL. Jest to jedyna forma dokumentacji potrzebna do uzyskania karty płatniczej w ofercie serwisu.

Zefin — weryfikacja w bazach dłużników

Zefin współpracuje z KNF i weryfikuje historię kredytową klientów bazach dłużników. Posiadane długi znacznie zmniejszą zdolność kredytową wnioskodawcy i mogą uniemożliwić otrzymanie pożyczki.

Czy Zefin udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Zefin zapozna się z naszym statuem w bazach dłużników, w tym również wpisach obecnych w BIK. Jeżeli nasz status w rejestrze dłużników jest naganny, nie zdołamy uzyskać dofinansowania w serwisie.

Czy Zefin udziela pożyczek dla zadłużonych?

Jest to mało prawdopodobne. To powiedziawszy, każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jeżeli nasze zarobki są dość wysokie aby obsłużyć limit pożyczkowy, możliwe, że Zefin zgodzi się udzielić nam dofinansowania.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Zefin?

Zefin oferuje swoje usługi osobom otrzymującym dochody z tytułu umowy o pracę, emerytury lub renty. Jeżeli jesteś w stanie wykazać się regularnym przychodem, możliwe będzie uzyskanie pożyczki również przy innych formach zatrudnienia. W takim wypadku decyzja zostanie podjęta indywidualnie przez doradcę z firmy.

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Zefin — krok po kroku

Kartę z limitem w Zefin otrzymasz bez wychodzenia z domu. Wirtualna karta płatnicza zostaje przyznana na podstawie analizy zdolności kredytowej oraz weryfikacji tożsamości.

 1. Określ interesującą cię kwotę w kalkulatorze.
 2. Wybierz opcję “złóż wniosek”.
 3. Wypełnij formularz.
 4. Poczekaj na odpowiedź ze strony Zefin.
 5. Zaakceptuj umowę, wykonując weryfikację tożsamości.

Weryfikacja tożsamości klienta Zefin

W celu weryfikacji klientów serwis wykorzystuje aplikację Kontomatik. Wystarczy zalogować się za jej pomocą do banku, a przeczyta ona niezbędne informacje do potwierdzenia tożsamości klienta.

Spłata pożyczki na raty w Zefin

Zefin spłacany jest podobnie do kart kredytowych. Co miesiąc należy uregulować przynajmniej minimalną kwotę spłaty, ustalaną indywidualnie dla każdego klienta. Tak długo, jak terminowo wpłacasz kwoty minimalne, czas spłaty wydłuża się o kolejny miesiąc.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, zobowiązanie w Zefin może być w pełni spłacone w dowolnym momencie. Nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów.

Wydłużenie terminu spłaty

Tak długo, jak spłacasz kwotę minimalną w terminie, termin spłaty będzie automatycznie wydłużany bez limitu.

Brak spłaty — co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Przy opóźnieniach w spłacie Zefin nakłada na klienta tzw. odsetki karne, które powiększają koszt zobowiązania. Dłuższa zwłoka w spłacie może doprowadzić do rozpoczęcia windykacji, mającej polubownie odzyskać należności firmy.

Jak przebiega windykacja należności?

Podczas windykacji Zefin lub wyznaczona przez nich firma windykacyjna wchodzi w kontakt z klientem, starając się ustalić, kiedy i jak będzie on zdolny powrócić do spłaty zobowiązania. W ramach windykacji możliwe jest ustalenie nowych zasad umowy, aby umożliwić klientowi spełnienie jej warunków. Jeżeli firma nie wypracuje satysfakcjonującego kompromisu, sprawa trafi do sądu z prośbą o egzekucję komorniczą.

Kolejna pożyczka w Zefin

Spłacając wcześniej wydaną sumę pożyczki, odblokowujesz możliwość ponownego wykorzystania tej kwoty. Możesz wydawać w Zefin środki aż do osiągnięcia przyznanego limitu, po czym spłacając zobowiązanie, odzyskujesz do nich dostęp.

Logowanie do panelu użytkownika

Aby zalogować się do Zefin wykorzystaj dane, które podałeś przy rejestracji konta. Są nimi e-mail i hasło, które wybrałeś, składając wniosek pożyczkowy.

Problemy z logowaniem

Jeżeli zapomniałeś hasła do konta, wykorzystaj opcję ‘zapomniałeś hasła?’ na stronie logowania, aby wygenerować nowe.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Zmiana danych możliwa jest po zalogowaniu na konto. Jeżeli chcesz zmienić dane których nie da się edytować z panelu opcji, skontaktuj się z biurem obsługi klienta celem zgłoszenia zmian.

Zefin – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Zefin można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Zefin wyznaje tylko jedną kartę pożyczkową na osobę.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Zefin?

Częstym powodem odrzucenia wniosku jest błędne wpisanie danych przy składaniu wniosku. Upewnij się, że są to te same informacje, co na twoim koncie bankowym. Pamiętaj też, że konto musi być indywidualne. Nie możesz zarejestrować się kontem osobistym dzielonym z drugą połówką.

Czy w Zefin dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Tak. Pożyczki Zefin wydawane są automatycznie bez konieczności przelewu bankowego, dzięki czemu można je otrzymać również w święta.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Zefin trafi do sądu?

Sprawa trafi do sądu po nieudanych próbach windykacji, jest to zwykle okres kilku miesięcy. O skierowaniu sprawy do sądu dowiesz się listownie.

Jakie źródła dochodu akceptuje Zefin?

Zefin akceptuje wszystkie źródła dochodu, w tym umowę o pracę, zlecenie, dzieło, emeryturę czy rentę. To wysokość naszych dochodów jest istotna, nie ich źródło.

Czy Zefin wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Weryfikacja kontomatik pozwoli firmie zebrać informacje o naszych stałych dochodach, bez konieczności potwierdzenia zatrudnienia.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Zefin?

Pieniądze otrzymasz zwykle w ten sam dzień.

Czy w Bocian Pożyczka trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie. Karta z limitem może być wykorzystywana na dowolne cele.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Zefin?

Spłacając pożyczkę wcześniej unikniesz regularnie naliczanych odsetek. Im wcześniej spłacisz limit, tym tańsze będzie twoje zobowiązanie.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Zefin, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, Zefin nie odmawia zobowiązań aktywnym pożyczkobiorcom.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Zefin?

Umowę zatwierdzisz przez internet.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Zefin?

Tak. Osoby trzecie mogą pomagać ci w spłacie zobowiązania.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Zefin?

Reklamację należy zgłosić listownie na adres korespondencyjny firmy.

Zefin - zobacz ofertę

Zefin – podsumowanie

Zefin to wygodna alternatywa dla standardowej pożyczki. Otrzymując limit pożyczkowy, nie musimy regularnie wnioskować o chwilówki — środki są zawsze pod ręką, a odsetki płacimy tylko od wykorzystanej kwoty. Niewysoka maksymalna kwota oznacza, że nie będzie to alternatywa dla każdej formy dofinansowania, jednak w pełni zadowoli osoby, które potrzebują o kilku do kilku tysięcy złotych pożyczki od czasu do czasu.

Zefin - zalety

 • Oferta dostępna od 20 lat
 • Limit odnawialny na karcie
 • Wirtualna karta płatnicza
 • Nieograniczone przedłużanie czasu spłaty

Zefin - wady

 • Niska maksymalna kwota pożyczki

Informacje o Zefin

Nazwa firmy

Fincapital sp. z o.o.

Adres ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa
Telefon 22 153 00 33
Adres e-mail info@zefin.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-20.00
Weekend: 9:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek