Zaimo to spółka należąca do Kredito24. Udzielają pożyczek do kwoty 1500 pln do 36 miesięcy, bez sprawdzania w bazach BIK.

Zaimo to nowa marka na rynku ratalnych pożyczek pozabankowych. Jest to spółka córka Kredito24, które udziela już zarówno pożyczek chwilówek, jak i szybkich pożyczek ratalnych oraz otworzyło już jedną spółkę córkę – Pandamoney udzielającej chwilówek bez BIK.

zaimo - pożyczka online na raty do 10000 zl

Zaimo to spółka córka znanego dobrze na rynku Kredito

Zaimo specjalizuje się w pożyczkach ratalnych, wypłacanych w kilkanaście minut bez sprawdzania w bazach BIK. Pożyczkę możemy wziąć na kwotę od 1500 do 15000 złotych na okres od 3 do 36 miesięcy. Kwota kredytu uzależniona jest oczywiście od naszej zdolności kredytowej. Koszty odzwierciedlają ponoszone przez firmę ryzyko i są sporo większe od tych, do których przyzwyczailiśmy się przy pożyczkach bankowych. Łączne koszty pożyczki dla kredytu na 3000 złotych na 12 miesięcy łączne wyniosą 2875 złotych co daje RRSO w wysokości 243%. Aby skorzystać z pożyczki powinniśmy mieć ukończone 18 lat i przelać 1 grosz w celach weryfikacji. Strona internetowa pożyczkodawcy nie należy do najbardziej przejrzystych, dlatego proces wnioskowania może zająć nieco dłużej, jeżeli chcemy się zagłębić we wszystkie niuanse umowy.

Weź pożyczkę

Film reklamowy Zaimo.pl

Co raz popularniejsze staje się reklamowanie pożyczek w telewizji. Jak można było się spodziewać Zfirma podąży za tym trendem. Firma Kredito24 zainwestowała w reklamę i oto tego efekty:

https://www.youtube.com/watch?v=c0bwgQov0og

Wejdź na stronę Zaimo.pl
W naszym lipcowym rankingu pożyczek na raty Zaimo spadło z pozycji Lidera, mimo wszystko ciągle mieszcząc się na trzecim  miejscu podium, zaraz za dobrze znamy i sprawdzonym In Credit. Firma nie przyznaje łatwo wniosków, co dla klientów ma kluczowe znaczenie. Mimo wszystko oferta jest dobra i bezpieczna, więc warto próbować.

Zaimo – Podsumowanie

Zalety

  • Szybka decyzja
  • Wysoka przyznawalność pożyczek
  • Łatwy proces wnioskowania
  • Wysoka kwota pożyczki

Wady

  • Wysokie koszty
  • Nie do końca jasne zasady
  • Niska przyznawalność

Adres:

Kredito24 Polska Sp. z o.o.

ul. Chmielna 19

Zaimo - pożyczka ratalna do 10000 zł na 12 miesięcy

Informacje o Zaimo

Nazwa firmy

Kreditech Polska Sp. z o.o.

Adres Irlandzka 9A
03-909 Warszawa
Telefon 22 307 46 27
Adres e-mail info@zaimo.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek