Ten portal pożyczkowy funkcjonuje od niedawna. Pomimo tego zdołał już zgromadzić imponującą liczbę współpracujących z nim firm pożyczkowych. Zaletą serwisu jest m.in. dostęp do wstępnej decyzji kredytowej.

Parametry pożyczek od Udzielamy.pl

Udzielamy.pl nie jest pożyczkodawcą, a pośrednikiem pożyczkowym. To gwarantuje wielką elastyczność pożyczek. Najmniejsza dostępna pożyczka to 100 zł na miesiąc, a największa to 25 000 zł na 60 miesięcy. Minimalne RRSO dostępnych pożyczek wynosi 0 proc.. Oznacza to, że któraś ze współpracujących z Udzielamy.pl chwilówek ma w ofercie pierwszą pożyczkę za darmo!

Złożenie wniosku pożyczkowego na Udzielamy.pl jest całkowicie darmowe i bezpieczne. Serwis współpracuje wyłącznie ze zweryfikowanymi pożyczkodawcami. Wnioski są przyjmowane przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, ale mogą być rozpatrzone wyłącznie w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Weź pożyczkę

Pożyczka w Udzielamy.pl – warunki wstępne

Nie każdy ma szansę otrzymać pożyczkę na Udzielamy.pl. Konieczne jest spełnienie pewnych warunków wstępnych, bez których składanie wniosku nie ma większego sensu. Są to:

 • wiek co najmniej 21 lat
 • stały adres zamieszkania w Polsce
 • ważny dowód osobisty
 • telefon komórkowy
 • adres e-mail
 • konto w banku
 • brak zadłużeń w bazach BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD

Jedynym wymaganym do złożenia wniosku dokumentem jest dowód osobisty. Wniosek może być też odrzucony, jeżeli nie masz zdolności do spłaty pożyczki, czyli tzw. zdolności kredytowej. Pożyczkodawca może też poprosić o przedstawienie zaświadczenia o dochodach albo wyciągu z konta, ale uczyni to jedynie w przypadku wątpliwości co do źródła dochodów.

Zobacz ofertę

Jak ubiegać się o pożyczkę w Udzielamy.pl krok po kroku

Złożenie wniosku pożyczkowego w Udzielamy.pl nie powinno sprawiać trudności. Najpierw należy wybrać okres i kwotę pożyczki. Następnie strona przeniesie nas do kolejnych etapów:

 1. Wypełnij wniosek pożyczkowy w 7 kolejnych krótkich formularzach.
 2. Poczekaj kilka sekund na akceptację wniosku.
 3. Jeżeli wniosek został zaakceptowany to konieczna będzie jeszcze weryfikacja tożsamości. Zależnie od pożyczkodawcy może przyjąc formę przelewu groszowego lub automatycznej weryfikacji z konta. Nie należy zamykać otwartej strony z wnioskiem, bo opcja weryfikacji pojawi się w tym samym oknie przeglądarki. Samą weryfikację można przeprowadzić już w dogodnym terminie przez link przesłany SMS-em i na adres e-mail.
 4. Po weryfikacji pożyczkodawca może jeszcze chcieć się z tobą skontaktować
 5. Jeżeli tożsamość została potwierdzona, to pieniądze zostaną bezzwłocznie wypłacone. Czas przelewu na konto wynosi już od 15 minut.

Wszelkie dokumenty związane z pożyczką oraz harmonogram spłat zostanie przesłany na podany we wniosku adres e-mail. Pamiętaj, że wnioski są rozpatrywane tylko w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Udzielamy.pl.

Udzielamy.pl – podsumowanie