Udzielamy.pl to pozabankowa firma pożyczkowa, która całodobowo oferuje korzystne pożyczki na raty online. Firma oferuje nawet do 25 000 zł na okres spłaty do 5 lat. Dzięki prostym zasadom udzielania pożyczki możemy otrzymać pieniądze jeszcze tego samego dnia.

Informacje o kosztach pożyczki w Udzielamy.pl

Złożenie wniosku o pożyczkę w serwisie Udzielamy.pl jest całkowicie darmowe. W skład kosztów spłaty pożyczki na raty wchodzą: prowizja, odsetki, opłata przygotowawcza oraz opłata administracyjna. Ostateczny koszt pożyczki zależy od zdolności kredytowej klienta oraz ustalonych przez niego parametrów pożyczki. Szczególnie istotne są tutaj wysokość kwoty oraz czas kredytowania.

Pożyczka na raty w Udzielamy.pl – kwoty i czas spłaty

Udzielamy.pl oferuje pożyczki ratalne od 100 do 25 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy, czyli 5 lat. Oferta Udzielamy.pl jest dostępna dla wszystkich osób powyżej 21 roku życia, które stale zamieszkują w Polsce. Aby wziąć pożyczkę online nie musimy wysyłać żadnych dokumentów, wystarczy posiadać dowód osobisty.

 • Pożyczka od 100 do 25 000 złotych
 • Okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy
 • Pożyczka dostępna od 21 roku życia
 • Wymagany jest jedynie dowód osobisty

Aktualne promocje i kody rabatowe

Udzielamy.pl obecnie nie przeprowadza promocji i nie oferuje kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Udzielamy.pl

Aby uzyskać pożyczkę w portalu Udzielamy.pl musimy mieszkać na stałe w Polsce, mieć ukończone 21 lat oraz posiadać aktualny dowód osobisty. Będzie on nam potrzebny, aby wypełnić wniosek o przydzielenie pożyczki na raty. Dodatkowo niezbędny będzie aktualny numer telefonu, aby pożyczkodawca mógł się z nami skontaktować, żeby przedyskutować szczegóły umowy. Nie będziemy w stanie współpracować z serwisem, jeżeli znajdujemy się w rejestrze dłużników.

Podsumowując, aby uzyskać pożyczkę na raty w Udzielamy.pl, niezbędne są:

 • Ukończone 21 lat
 • Stałe zamieszkanie w Polsce
 • Ważny dowód osobisty
 • Aktywny numer telefonu
 • Konto bankowe
 • Nieobecność w rejestrach dłużników, takich jak: BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Udzielamy.pl wymaga od użytkowników posiadania ważnego dowodu osobistego. Jeżeli pożyczkodawca będzie miał wątpliwości co do zdolności kredytowej wnioskodawcy, może poprosić o przedstawienie wyciągu z konta bądź zaświadczenia o zatrudnieniu lub dochodach. W większości przypadków nie będzie to jednak wymagane, więc nie musimy przygotowywać tych dokumentów zawczasu.

Udzielamy.pl – weryfikacja w bazach dłużników

Jednym z wymaganych warunków udzielenia pożyczki na raty przez Udzielamy.pl jest nieobecność w rejestrach dłużników, przede wszystkim:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Czy Udzielamy.pl udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Udzielamy.pl oferuje pożyczki bez BIK — nie bierze pod uwagę naszej obecności w Bazie Informacji Kredytowej. Należy jednak brać pod uwagę, że zostanie sprawdzona obecność wnioskodawcy w bazach danych BIG, ERIF i KRD.

Czy Udzielamy.pl udziela pożyczek dla zadłużonych?

Wszystkie wnioski są rozpatrywane indywidualnie, przez co Udzielamy.pl może oferować pożyczki dla zadłużonych. Firma znajdzie dla nas ofertę dostosowaną do naszej zdolności kredytowej.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Udzielamy.pl?

Udzielamy.pl nie posiada zastrzeżeń względem formy zatrudnienia wnioskodawcy. Klient może być zatrudniony zarówno na bazie umowy o pracę, jak i umowy zlecenie bądź o dzieło. Serwis nie wymaga również zaświadczeń o dochodach. Istotne jest tylko wskazanie stałego dochodu.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Udzielamy.pl – krok po kroku

Udzielamy.pl umożliwia otrzymanie pożyczki online w łatwy sposób. Wystarczy wypełnić prosty formularz w następujących krokach:

 1. Ustalamy wartość pożyczki i czas spłaty za pomocą suwaków na stronie głównej. Po wybraniu preferowanych wartości zatwierdzamy je przyciskiem “weź pożyczkę”.
 2. Zostaniemy przeniesieni do formularza zgłoszeniowego, który wymaga podania danych osobowych, w tym numeru PESEL i obecnego dochodu netto. Będziemy też musieli wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych przez portal Udzielamy.pl oraz współpracujące z nim firmy pożyczkowe.
 3. Następnie należy podać adres oraz wpisać numer, serię, datę wydania i ważności dowodu osobistego. Zostaniemy zapytani o wykształcenie i stan cywilny. Będziemy musieli również przedstawić nasze warunki mieszkaniowe: rodzaj nieruchomości i jej status, liczbę domowników, oraz okres, od kiedy w nim mieszkamy. Na sam koniec zostanie poruszona kwestia naszego zatrudnienia, pracodawcy i dochodów.
 4. Wypełniony formularz trafi w ręce pożyczkodawców. Nie należy zamykać strony, ponieważ informacja o przyjęciu przez jednego z pożyczkodawców pojawi się w ciągu kilku minut. Gdy to nastąpi, konieczne będzie potwierdzenie zgłoszenia wniosku u pożyczkodawcy. Zwykle ma to miejsce poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego na sumę 1 grosza bądź 1 złotówki.
 5. W ten sposób proces składania wniosku będzie już zakończony. Pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu ustalenia szczegółów udzielenia pożyczki, a po dopełnieniu formalności, pieniądze migiem pojawią się na naszym koncie bankowym.

Weryfikacja tożsamości klienta Udzielamy.pl

Po wypełnieniu formularza Udzielajmy.pl dopasuje dla nas najlepszą ofertę pożyczkową. Przed zawarciem umowy będziemy proszeni o wykonanie weryfikacji za pomocą przelewu na sumę 1 grosza albo aplikacji Instantor lub Kontomatik.

Spłata pożyczki na raty w Udzielamy.pl

Aby spłacić pożyczkę w Udzielamy.pl należy dokonywać regularnych przelewów na wskazane konto bankowe. Dokładny harmonogram spłat dostajemy razem z umową. Wielkość rat jest dostosowana do okresu spłaty, na który zdecydowaliśmy się w naszym wniosku.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, będąc klientem Udzielamy.pl mamy możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. W tym wypadku kwota jest pomniejszona o odsetki i część prowizji, które klient musiałby opłacić w przypadku spłaty zgodnie z harmonogramem. W celu wcześniejszej spłaty zadłużenia musimy się skontaktować z biurem obsługi klienta pożyczkodawcy.

Wydłużenie terminu spłaty

Warunki przedłużenia okresu spłaty są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Szczegóły procesu będą opisane w umowie. Po więcej informacji należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Zalegając ze spłatą rat, zostajemy obciążeni dodatkowymi kosztami. Pojawia się również ryzyko bycia zgłoszonym do rejestru dłużników, co ograniczy naszą zdolność kredytową i zmniejszy szanse na uzyskanie przyszłych pożyczek z pomocą Udzielamy.pl.

Jak przebiega windykacja należności?

Przy regularnym braku spłat, pożyczkodawca może wypowiedzieć umowę zawartą z klientem i rozpocząć proces windykacyjny. Pożyczkobiorca zostaje w takim przypadku wpisany do rejestru dłużników. Jeżeli zaistnieją problemy w procesie windykacyjnym, sprawa może być skierowana do sądu.

Kolejna pożyczka w Udzielamy.pl

Wszystkie wnioski w Udzielamy.pl są rozpatrywane indywidualnie. Tak długo, jak spłacamy nasze należności regularnie, możemy złożyć kolejny wniosek. Proces wnioskowania o następną pożyczkę online przebiega tak samo.

Logowanie do panelu użytkownika

Udzielamy.pl nie tworzy kont osobistych klientom. Serwis umożliwia nawiązanie kontaktu z pożyczkodawcą już przy pierwszej wizycie. Dalsze szczegóły naszej współpracy z firmą pożyczkową będą zawarte w umowie, którą otrzymamy na podany przez nas e-mail.

Problemy z logowaniem

Jeżeli pojawi się problem z logowaniem na portal firmy pożyczkowej, z którą zawarliśmy umowę dzięki Udzielamy.pl, należy skonsultować się z działem obsługi klienta. Dane kontaktowe będą znajdować się w umowie pożyczkodawcy lub na jego stronie internetowej.

Zmiana danych w Profilu Klienta

W celu zmiany danych, które podaliśmy w serwisie Udzielamy.pl, należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Link do formularza kontaktowego znajduje się na dole strony.

Udzielamy.pl – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Udzielamy.pl można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak. Udzielamy.pl znajdzie dla nas pożyczkodawcę, który udzieli pomocy niezależnie od posiadania innych aktywnych pożyczek. Wystarczy mieć odpowiednią zdolność kredytową, aby móc pokryć koszta dodatkowego obciążenia.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Udzielamy.pl?

Do najczęstszych powodów odrzucenia wniosku przez Udzielamy.pl należą:

 • Zbyt niski dochód, aby móc regularnie spłacać zobowiązanie
 • Bycie wpisanym do bazy dłużników BIG, ERIF lub KRD
 • Zbyt duża liczba aktywnych, niespłaconych pożyczek
 • Źle podane dane kontaktowe, przez które firma pożyczkowa nie była w stanie nawiązać z nami kontaktu

Czy w Udzielamy.pl dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Tak. Udzielamy.pl pozwala uzyskać pożyczkę 24h na dobę, w tym i weekendy. Istnieje jednak możliwość, że w okresie niektórych świąt firmy pożyczkowe nie będą rozpatrywać nowych wniosków.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Udzielamy.pl trafi do sądu?

W wypadku niespłacania pożyczki, w pierwszej kolejności dłużnik zostaje obciążony dodatkowymi odsetkami karnymi. Jeżeli firma nie będzie w stanie uzyskać od nas należności w okresie kilku miesięcy, może rozpocząć proces windykacyjny i skierować sprawę na drogę postępowania sądowego.

Jakie źródła dochodu akceptuje Udzielamy.pl?

Udzielamy.pl udziela pożyczki niezależnie od naszej formy zatrudnienia, tak długo, jak wnioskodawca posiada stały dochód na rachunku bankowym.

Czy Udzielamy.pl wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Firma nie wymaga od nas zaświadczenia od pracodawcy, choć będziemy musieli podać szczegóły na temat naszego zatrudnienia i dochodów wypełniając formularz o pożyczkę.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Udzielamy.pl?

Potwierdzenie przyjęcia naszego wniosku o pożyczkę na raty online dostaniemy w kilkadziesiąt minut po wypełnieniu formularza. Aby otrzymać pieniądze, będziemy musieli dopełnić jeszcze formalności z pożyczkodawcą. Pieniądze dostaniemy zwykle tego samego dnia, nawet w piętnaście minut po złożeniu wniosku i nie później, niż w następnym dniu roboczym.

Czy w Udzielamy.pl trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie. Udzielamy.pl nie zadaje pytań odnośnie celu przeznaczenia pożyczanych środków.

Co uzyskam, dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Udzielamy.pl?

Spłacając pożyczkę przed terminem wskazanym w harmonogramie, możesz zmniejszyć koszta odsetek i prowizji, które w innym wypadku musielibyśmy zapłacić.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Udzielamy.pl, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Każda oferta jest dostosowywana indywidualnie do zdolności kredytowej klienta. Tak długo, jak posiadamy wystarczające dochody i nie zalegamy ze spłatą poprzednich zadłużeń, Udzielamy.pl pomoże nam uzyskać dodatkową pożyczkę na raty.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Udzielamy.pl?

Po dopełnieniu formalności, umowa z pożyczkodawcą zostanie dostarczona do podpisania przez kuriera. Kopię umowy dostaniemy również na adres e-mail, gdzie możemy się z nią zapoznać przed dotarciem kuriera.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Udzielamy.pl?

Tak. Udzielamy.pl nie wymaga, aby pożyczkobiorca samodzielnie spłacał swój dług. W przypadku dodatkowych pytań o tym, jak osoba trzecia może spłacić nasz dług, musimy skonsultować się z działem obsługi klienta firmy, która udzieliła nam pożyczki.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Udzielamy.pl?

Reklamacje dla serwisu Udzielamy.pl należy kierować na adres ul. Raciborska 35a, 44-200 Rybnik lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, kierując ją na adres: kontakt@adepto.pl

Udzielamy.pl – podsumowanie

Udzielamy.pl oferuje pożyczki na wartość od 100 do 25 000 złotych na okres spłaty od 3 do 60 miesięcy. Do złożenia wniosku potrzeby jest nam tylko dowód osobisty, adres e-mail i numer telefonu. Aby otrzymać pożyczkę, musimy mieć ukończone 21 lat, stale zamieszkiwać na terenie Polski oraz posiadać konto bankowe, na które mogą być przelane środki. Do głównych zalet Udzielamy.pl należy szeroki zakres udzielanych kredytów zarówno pod względem ich wartości, jak i czasu spłaty.

Ten portal pożyczkowy funkcjonuje od niedawna. Pomimo tego zdołał już zgromadzić imponującą liczbę współpracujących z nim firm pożyczkowych. Zaletą serwisu jest m.in. dostęp do wstępnej decyzji kredytowej.

Udzielamy.pl - zalety

 • Pożyczka na niską lub wysoką kwotę, od 100 do 25 000 zł,
 • Możliwość długiego okresu kredytowania, od 3 do 60 miesięcy,
 • Pożyczka nawet w ten sam dzień,
 • Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty,
 • Możliwość składania wniosku o kolejną pożyczkę pomimo obecnego zadłużenia.

Udzielamy.pl - wady

 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników BIG InfoMonitor, ERIF, KRD,
 • Konieczność wyrażania licznych zgód na przetwarzanie danych.

Informacje o Udzielamy.pl

Nazwa firmy

Adepto Sp. z o.o.

Adres Raciborska 35A
44-200 Rybnik
Telefon 508 561 246
Adres e-mail kontakt@adepto.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek