TF Bank to jeden z mniej znanych działających w Polsce banków. To nie dziwi, bo w swojej ofercie posiada tylko jeden produkt - kredyt gotówkowy. Jego wąska specjalizacja oznacza, że dopracował ten obszar działalności do perfekcji. Na jakie warunki można liczyć zaciągając tu zobowiązanie?

Kredyt gotówkowy w TF Bank

Kredyt gotówkowy w TF Banku można otrzymać na kwotę od 1500 do 80 000 złotych. Rolnicy mogą liczyć na jeszcze większą kwotę. Dla nich maksymalna wartość zobowiązania to aż 100 tys. złotych. Okres spłaty wynosi od sześciu miesięcy do 9 lat (108 miesięcy). Można go przeznaczyć na dowolny cel – instytucji nie interesuje czy wydamy go na samochód, wakacje, czy też na spłatę innych zobowiązań. Jeśli posiadamy już obciążające zobowiązania finansowe, to w TF Bank można dokonać konsolidacji.

TF Bank bez żadnego problemu pozwala na wcześniejszą całkowitą lub częściową spłatę zobowiązania. Całkowity koszt prowizji i innych opłat zostanie wtedy obniżony proporcjonalnie do czasu pozostałego do spłaty.

Weź kredyt

Jak wnioskować o kredyt w TF Bank?

O kredyt w TF Banku można wnioskować wyłącznie w placówkach partnerów instytucji. Bank współpracuje z ponad 5 tysiącami punktów sprzedaży w Polsce. Gdyby uznać je za jego oddziały, to posiadałby zdecydowanie najgęstszą sieć placówek spośród wszystkich banków w kraju! Dystrybutorzy kredytów TF Banku to:

 • FInes S.A.
 • Dom Finansowy „QS” S.A.
 • UNILINK Cash
 • Helikon sp. z o.o.
 • GTF sp. z o.o..

Wystarczy udać się do oddziału jednego z nich lub skontaktować z nimi w inny sposób (np. telefonicznie lub online) by móc ubiegać się o kredyt.

Sprawdź ofertę

Co jest konieczne do uzyskania kredytu w TF Bank?

Do uzyskania kredytu konieczne będzie przedstawienie dowodu osobistego. Oprócz tego, w zależności od źródła dochodów, konieczne może być przedstawienie dokumentów potwierdzających ich źródło oraz wysokość. Minimalny miesięczny dochód pozwalający na zaciągnięcie kredytu to 650 zł dla emerytów i rencistów oraz 1000 zł dla pozostałych osób.

Dokładne warunki zależą od danego punktu sprzedaży. Jedne mogą wymagać bardziej rozbudowanej dokumentacji, inne mniej. TF Bank wymaga by kredytobiorcy mieli ukończone od 22 do 75 lat. Nie jest wymagany podpis współmałżonka. Podsumowując, konieczne są:

 • dowód osobisty,
 • w niektórych przypadkach dokumenty dochodowe,
 • wiek od 22 do 75 lat i pełna zdolność do czynności prawnych,
 • miesięczny dochód wynoszący co najmniej 650 lub 1000 zł,
 • stały adres na terenie Polski i telefon komórkowy,
 • osobista wizyta w placówce partnerskiej banku.

Zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie w TF Bank

W niektórych sytuacjach możemy przez TF Bank zostać poproszeni o przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie. Wystarczy dostarczyć je swojemu pracodawcy. Zostaną w nim podane dane o typie umowy, na jaką jesteśmy zatrudnieniu, osiąganych dochodach, oraz informacja o tym, czy wynagrodzenie jest objęte zajęciem komorniczym. Takie zaświadczenie w 100 proc. gwarantuje bankowi, że faktycznie osiągamy takie dochody, jakie deklarujemy.

Zobacz ofertę

Przyznanie i wypłata kredytu w TF Bank

Kredyt w TF Banku to jeden z szybszych w przyznaniu i wypłacie kredytów bankowych na rynku. Decyzja kredytowa jest podejmowana już w zaledwie 3 minuty, a wypłata pieniędzy przelewem zajmuje od 15 minut do jednego dnia.

Oprócz wypłaty przelewem mamy do dyspozycji czek GIRO, czyli propozycję odbioru gotówki na poczcie. Wystarczy podać na poczcie otrzymany od banku kod i okazać swój dowód osobisty, bo dostać kredyt z pominięciem konta bankowego.

Po przyznaniu kredytu na swój adres pocztowy otrzymasz zawiadomienie. To bezpłatna, comiesięczna informacja z wysokością i terminem spłaty najbliższej raty. Kredyt można spłacać przez dołączony do zawiadomienia blankiet pocztowy lub bezpośrednio przelewem na podane konto.

TF Bank - zalety

 • Niskie wymagania dochodowe
 • Możliwość wypłaty przez czek GIRO
 • Decyzja kredytowa już w 3 minuty
 • Aż 5000 placówek w których można wziąć kredyt
 • Jasne warunki i wąska specjalizacja instytucji

TF Bank - wady

 • Brak możliwości zaciągnięcia kredytu w 100 proc. online

Informacje o TF Bank

Nazwa firmy

TF Bank AB

Adres Al. Grunwaldzka 103A,
80-244 Gdańsk
Telefon 58 881 31 01
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8.00 - 16.00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek