Rynek pożyczek na raty online wciąż rozszerza swoją ofertę. Dobrym tego przykładem jest TelPożyczka - pośrednik, który łączy dwie drogi wnioskowania w jeden prosty proces. Wniosek wypełniamy na stronie, a konsultant telefoniczny przygotowuje dla nas spersonalizowaną ofertę. Oszczędza to czas i pozwala na lepsze dopasowanie produktu do naszych potrzeb. Zwłaszcza, jeżeli te potrzeby są duże, bowiem TelPożyczka pomóc może nam w zdobyciu pożyczki ratalnej na nawet 60 000 zł. Poniżej dokładne przedstawienie oferty.

Pożyczka na raty w TelPożyczka – kwoty i czas spłaty

TelPożyczka to serwis zapewniający pośrednictwo między klientem a firmami pożyczkowymi w prosty i oszczędzający czas sposób. Za jego pośrednictwem można starać się o pożyczkę od 2000 do aż 60 000 zł, z czasem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Każda oferta jest przygotowana tak, by jak najlepiej pasować do możliwości i potrzeb klienta. TelPożyczka to:

 • Wysokie kwoty pożyczki, aż do 60 000 zł,
 • spersonalizowana oferta,
 • współpraca z wieloma firmami pożyczkowymi,
 • prosta i wygodna dla klienta procedura.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w TelPożyczka

Z oferty TelPożyczka mogą skorzystać osoby, które:

 • Ukończyły 18 rok życia,
 • posiadają polskie obywatelstwo,
 • posiadają stały adres zamieszkania na terenie kraju,
 • wykazują pozytywną zdolność kredytową,
 • mają aktywny telefon komórkowy,
 • posiadają rachunek w banku.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

TelPożyczka nie wymaga od swoich klientów wielu dokumentów. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty. Resztę danych serwis opiera o deklarację klienta.

TelPożyczka – weryfikacja w bazach dłużników

TelPożyczka nie weryfikuje wnioskodawców w bazach dłużników. Serwis nie jest firmą pożyczkową, a pośrednikiem. To pożyczkodawcy, działający niezależnie według różnych procedur, mogą przeprowadzić proces weryfikacji klienta w bazach dłużników. Pełną listę partnerów TelPożyczka znajdziemy na stronie internetowej serwisu.

Czy TelPożyczka udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

TelPożyczka nie udziela pożyczek na raty, więc nie sprawdza wnioskodawców w BIK. To firmy pożyczkowe, z którymi serwis skontaktuje klienta, mogą mieć taką weryfikację w swojej procedurze. TelPożyczka współpracuje z wieloma firmami z sektora pozabankowego, jednak nie wszystkie z nich sprawdzają wnioskodawców w BIK lub nie uzależniają decyzji kredytowej od wyników takiej weryfikacji.

Czy TelPożyczka udziela pożyczek dla zadłużonych?

TelPożyczka, jako pośrednik pożyczkowy, nie udziela pożyczek bezpośrednio swoim klientom. Jednak niektóre z firm pożyczkowych, z którymi współpracuje mają pożyczki dla zadłużonych w swojej ofercie. Zadłużenie nie musi więc oznaczać bezwarunkowego odrzucenia wniosku. Pełna lista partnerów TelPożyczka znajduje się na stronie internetowej serwisu.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w TelPożyczka – krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w TelPożyczka jest niezwykle prosty. Serwis stawia wygodę klientów na pierwszym miejscu. By otrzymać pożyczkę na raty należy:

 1. Przy pomocy suwaków na stronie TelPozyczka.pl wybrać interesującą nas kwotę i czas spłaty. Nasz wybór zatwierdzamy przyciskiem “Wnioskuj o…”.
 2. Kolejny etap to wypełnienie prostego formularza. Potrzebne będą dane osobowe i adresowe, informacje o dochodzie i zatrudnieniu oraz średnich miesięcznych wydatkach. Poza dowodem osobistym nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów.
 3. Konieczna będzie też weryfikacja Twojej tożsamości, dzięki której serwis będzie miał pewność, że nikt się pod Ciebie nie podszywa. Odbywa się ona za pomocą przelewu na kwotę 1 gr z Twojego rachunku bankowego na numer konta wskazany przez TelPożyczka.
 4. Po kilku minutach od złożenia wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant z przygotowaną specjalnie dla Ciebie ofertą. Jeżeli zgodzisz się na przedstawione warunki, to środki zostaną przyznane i pojawią się na Twoim koncie w kilka minut (maksymalnie kolejnego dnia roboczego).

Weryfikacja tożsamości klienta TelPożyczka

Weryfikacja tożsamości w TelPożyczka odbywa się dwuetapowo. Po pierwsze: za pomocą przelewu na kwotę 1 gr. na rachunek wskazany przez serwis z konta klienta (klient musi być właścicielem tego rachunku). Po drugie: podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Poprosi on o kolejne potwierdzenie danych zawartych we wniosku o pożyczkę. Dzięki temu TelPożyczka zapewnia swoim klientom bezpieczeństwo i eliminuje możliwość wyłudzenia kredytu na cudze dane.

TelPożyczka – podsumowanie

TelPożyczka to z pewnością ciekawa oferta na rynku pośredników pożyczek ratalnych. Unikalny sposób wnioskowania (hybryda wnioskowania online i rozmowy z konsultantem) może zainteresować zwłaszcza osoby, które mniej pewnie czują się w internecie i nie mają zaufania do kontaktu tylko drogą elektroniczną. Dodatkowo brak wymagań co do większej ilości dokumentów również usprawnia przebieg wnioskowania. Na uwagę zasługuje też wysoka maksymalna kwota pożyczki – aż 60 000 zł. Jak przy każdym pośredniku wadą mogą być wewnętrzne procedury partnerów (firm pożyczkowych) dotyczące sprawdzania baz dłużników.

TelPożyczka - zalety

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki - aż 60 000 zł,
 • wygodna procedura wnioskowania - to konsultant dzwoni do klienta,
 • jednoczesne składanie wniosku do wielu firm pożyczkowych,
 • spersonalizowana, unikalna oferta dla każdego klienta.

TelPożyczka - wady

 • Część partnerów sprawdza bazy dłużników,
 • możliwość otrzymania pożyczki tylko w godzinach pracy infolinii.

Informacje o TelPożyczka

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres Prosta 68
00-838 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek