Właścicielem serwisu Taratatu.pl jest polska firma pożyczkowa FinGO Capital S.A. Spółka powstała z myślą o odpowiedzialnym pożyczaniu. W Taratatu znajdziemy pożyczki ratalne dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumentów. Cechą charakterystyczną firmy jest chęć dotarcia do grup klientów marginalizowanych przez banki lub obawiających się zaciągania pożyczek. Taratatu to jedna z niewielu instytucji finansowych, które bez problemu udzielą pożyczki z pustym BIK.

FinGO Capital ceni dbałość o bezpieczeństwo konsumentów oraz wspiera rozsądne i świadome zaciąganie pożyczek. Weryfikacja zdolności klienta do spłaty pożyczki badana jest w ciągu zaledwie kilku minut. Poza szybkością decyzji pożyczkowej, konsumenci mogą też liczyć na przejrzyste warunki umowy, korzystną ofertę i współpracę z osobami doświadczonymi w branży. Każdy klient Taratatu ma prawo do otrzymania bezpłatnego egzemplarza projektu umowy pożyczki jeszcze przed jej zawarciem. Po otrzymaniu pieniędzy przysługuje nam prawo do bezpłatnego odstąpienia od umowy pożyczki w terminie 14 dni.

Taratatu - zobacz ofertę!

Jak wziąć pożyczkę w Taratatu krok po kroku?

Firma FinGO Capital S.A. jest pożyczkodawcą, a nie pośrednikiem pożyczkowym. Wnioskowanie o gotówkę w Taratatu jest proste i przebiega drogą online. Wszelkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy są przesyłane na adres e-mail klienta oraz udostępniane w jego profilu na stronie pożyczkodawcy. Gotówkę otrzymamy natychmiast po zaakceptowaniu wniosku. Wystarczy dowód osobisty!

Jak wziąć pożyczkę? Wystarczy kolejno:

  • zarejestrować się w serwisie Taratatu,
  • wybrać za pomocą suwaków kwotę i okres spłaty pożyczki,
  • zweryfikować swoje dane,
  • czekać na przelew pieniędzy na konto.

Weź darmową pożyczkę

Po wybraniu interesującej nas kwoty i terminu spłaty pożyczki, musimy wypełnić formularz rejestracyjny w portalu taratatu.pl. Wymaga on podania danych takich jak: imię, nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, e-mail i adres zamieszkania. Konieczne będzie też podanie wysokości i źródła miesięcznych dochodów. Informacja dotycząca celu pożyczki może pozytywnie wpłynąć na ustalenie warunków zobowiązania.

W trakcie składania wniosku następuje weryfikacja numeru telefonu komórkowego użytkownika, poprzez przesłanie mu wiadomości SMS z kodem, którym należy uzupełnić odpowiednie pole we wniosku pożyczkowym. Przed zawarciem umowy konieczne jest również potwierdzenie swojej tożsamości za pośrednictwem zwrotnego przelewu weryfikacyjnego 1 zł. Weryfikacja wniosku pożyczkowego oraz ocena zdolności Kredytowej może potrwać od kilku minut do 72 godzin. Po tym czasie do klienta przesyłana jest wiadomość SMS i e-mail zawierająca treść decyzji pożyczkowej. Niezwłocznie po przyznaniu pożyczki następuje przelew pieniędzy na rachunek bankowy klienta.

Częściowej lub całej spłaty pożyczki można dokonać w każdym momencie przed upływem ustalonego w harmonogramie terminu. Skutkować będzie to obniżeniem kosztu całkowitego zobowiązania. Jeśli jednak okres kredytowania okaże się dla nas niewystarczający, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z doradcą Taratatu, który pomoże znaleźć wyjście korzystne dla obu stron. Pożyczkobiorca ma prawo do jednokrotnego złożenia wniosku o zmianę harmonogramu płatności. Może to wydłużyć termin spłaty jednej z rat o maksymalnie 7 dni.

Wypełnij wniosek

Warunki pożyczki Taratatu

Do wzięcia pożyczki w Taratatu wystarczy ważny dowód osobisty, osobisty rachunek bankowy, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Na akceptację wniosku szansę mają osoby w wieku od 21 do 70 lat, które na stałe mieszkają i pracują na terenie Polski. W Taratatu możliwe jest posiadanie wyłącznie jednej aktywnej pożyczki w tym samym czasie. Zobowiązania w innych instytucjach finansowych nie stanowią problemu pod warunkiem, że posiadamy środki na spłatę nowej pożyczki. W serwisie możliwa jest zatem pożyczka na spłatę innych chwilówek.

O przyznaniu i wysokości pożyczki decyduje ocena zdolności kredytowej klienta. Jest ona oceniana na podstawie danych z wniosku pożyczkowego i weryfikacji baz takich jak: CBD – Dokumenty Zastrzeżone, BIG Infomonitor i BIK. W przypadku negatywnej decyzji pożyczkowej klientowi przesyłana jest informacja, która baza danych wpłynęła na odrzucenie wniosku. Pozwoli to na zweryfikowanie poprawności danych i rozpoczęcie działań, które poprawią naszą historię kredytową.

Taratatu - zobacz ofertę!

Taratatu – podsumowanie

Taratatu to serwis umożliwiający wzięcie pożyczki na dowolny cel, dopasowanej do naszych potrzeb. Spółka FinGO Capital S.A. powstała z myślą o odpowiedzialnym udzielaniu pożyczek, dlatego warunki umowy dopasowywane są zawsze do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów. Niezależnie od naszej sytuacji finansowej czy braku historii w BIK mamy szansę na zastrzyk gotówki. Jedynym warunkiem jest wydanie przez pożyczkodawcę pozytywnej oceny naszej zdolności kredytowej. Oferta taratatu.pl skierowana jest do osób chcących pożyczać szybko i wygodnie, bez gromadzenia dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń.