Syner stawia głównie na marketing w internecie oraz konkursy dla klientów biorących u nich pożyczki. Strona internetowa pożyczkodawcy jest oszczędna i nieskomplikowana. Syner główny nacisk kładzie na atrakcyjne ceny i przejrzyste warunki oferowanych pożyczek online.

Syner - 100% online, bez zaświadczeń, na dowolny cel

Kto dostanie pożyczkę w Syner?

Pożyczkę w Syner mogą dostać osoby, które są obywatelami Polski, posiadają numer komórkowy oraz konto w banku. Wiek pożyczkobiorcy to minimum 18 lat i nie więcej niż 75 lat. Przy pierwszej pożyczce możemy wnioskować o kwotę od 100 do 1000 zł, na okres 30 dni. Biorąc pożyczkę promocyjną w Syner RRSO wynosi 0%. Proces weryfikacji oraz akceptowalność wniosków są dla większości klientów ważniejszym aspektem. W tym zakresie Syner wypada bardzo dobrze, proces składania wniosków jest bardzo łatwy i przejrzysty, a przyznawalność pożyczek jest na przyzwoitym poziomie.

Weź pożyczkę

Wnioskowanie o pożyczkę w Syner

Aby otrzymać chwilówkę online w Syner, należy wypełnić formularz rejestracyjny, następnie potwierdzić swoje dane za pomocą przelewu 1 zł na konto pożyczkodawcy oraz wpisać kod otrzymany SMSem. Wniosek rozpatrywany jest w ciągu godziny, a jeśli mamy konto w jednym z banków wskazanych przez Syner, to pieniądze powinny być na naszym rachunku jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka Syner w tej odsłonie raczej nie podbije rynku, ale na pewno jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które szukają nowej oferty pożyczkowej. Firma nie jest kolejną marką istniejącej już firmy, ani nie należy do żadnej grupy, dzięki czemu każdy zaczyna tam z czystą kartą. Firma jest jak najbardziej rzetelna, dlatego z czystym sumieniem umieszczamy ją w naszym rankingu chwilówek.

Syner - 100% online, bez zaświadczeń, na dowolny cel

Syner – Podsumowanie

Syner - zalety

  • Łatwy proces wnioskowania
  • Nie sprawdza BIK
  • Elastyczny termin spłaty

Syner - wady

  • Droższa niż średnia rynkowa (pierwsza pożyczka jest darmowa)

Informacje o Syner

Nazwa firmy

Syner Sp. z o.o.

Adres al. Solidarności 115 lok.2
00-140 Warszawa
Telefon 857 436 759
Adres e-mail bok@syner.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00 - 20:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek