Super Grosz Nasza ocena 8 /10

Super Grosz - opinie

4.26 z 5 Na podstawie 102 opinii
(102 opinie o Super Grosz)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Super Grosz oferuje pożyczki mogące sięgnąć aż 15000 zł do spłaty w ciągu 48 miesięcy. Firma weszła na polski rynek pożyczek pozabankowych w listopadzie 2015 i zyskuje uznanie coraz większej liczby klientów.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Super Grosz to nowy gracz na rynku pożyczek online w Polsce. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek na kwoty nawet do 15000 zł. Pierwsza pożyczka w kwocie do 7000 zł jest za darmo. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty tej instytucji pozabankowej, a wcześniej zapoznać się z jej szczegółami. Firma pożycza nam pieniądze na okres od 2 do 48 miesięcy!

Pożyczka ratalna do 10000 PLN w Super Grosz

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Osoby, które pierwszy raz korzystają z usług firmy SuperGrosz mogą aplikować o darmowe 1000 zł, zaś w przypadku ponownego korzystania z oferty, maksymalnie o 15000 zł. Ponadto nowi klienci, którzy zdecydują się zaciągnąć pożyczkę w tej firmie otrzymają dodatkowy zastrzyk pieniędzy za darmo – nie poniosą żadnych dodatkowych opłat. Po spłacie pierwszego zobowiązania, kolejne może wynosić aż 15000 zł – jest to jednocześnie maksymalna kwota, o którą możemy wnioskować. Pożyczkę na raty w SuperGroszu otrzymamy na okres od 2 do 48 miesięcy. To bardzo korzystny okres kredytowania, który można elastycznie dopasować do pożyczanej kwoty. Pozwala to na uwzględnienie potrzeb i możliwości finansowych różnych klientów. Co więcej, firma daje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania lub przedterminowego zwrotu pieniędzy, a kwota zobowiązania zostanie obniżona o koszty, które dotyczą okresu spłaty. To dodatkowe udogodnienia, które umożliwiają klientom sprostanie warunkom zawartym w ofercie.

Weź pożyczkę

Pożyczka w SuperGroszu – dla kogo?

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, ta instytucja posiada wymagania wobec swoich klientów. Nie są one jednak zbyt rygorystyczne i wiele osób może liczyć na zobowiązanie finansowe u tego pożyczkodawcy. Chcąc zostać klientem firmy SuperGrosz, trzeba być obywatelem RP, mieć przynajmniej 21, a maksymalnie 80 lat oraz posiadać własne konto bankowe. Uwzględniany przedział wiekowy klienta jest bardzo korzystny – firma bierze pod uwagę zarówno bardzo młodych pożyczkobiorców, jak również tych dużo starszych. Potrzebny jest również telefon komórkowy. Na decyzję wpływa też nasza historia w bazach dłużników – nie można figurować w rejestrach Biur Informacji Gospodarczej, czyli Krajowym Rejestrze Długów (KRD), Rejestrze Dłużników ERIF i BIG InfoMonitor. W przypadku stałych klientów, o kolejną pożyczkę do 15000 zł można ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniej.

3 metody weryfikacji w Super Groszu

Proces wnioskowania o pożyczkę SuperGrosz jest przejrzysty i prosty. Do wyboru mamy trzy opcje potwierdzenia tożsamości: za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, za pomocą logowania do aplikacji KontoX oraz w najbliższym urzędzie pocztowym przy użyciu czeku GIRO – ta ostatnia opcja jest w trakcie wdrażania. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty za pomocą suwaka należy wypełnić formularz i w ten sposób zarejestrować się na stronie. W celu dokonania weryfikacji tożsamości i potwierdzenia rejestracji możemy zalogować się do rachunku bankowego przy wykorzystaniu aplikacji KontoX. W przypadku korzystania z aplikacji, dochodzi do kilkusekundowego połączenia z naszym Rachunkiem Bankowym za pomocą zaszyfrowanego połączenia SSL. Pozytywna weryfikacja pozwala na niezwłoczne przekazanie pieniędzy. Podczas połączenia z Rachunkiem Bankowym nie dochodzi do zapisu żadnych danych. Aplikacja jedynie porównuje nasze dane rejestracyjne z danymi podanymi przy logowaniu do Rachunku Bankowego. Informację o wyniku weryfikacji otrzymujemy przez SMS oraz e-mail.

Wypełnij formularz

Jak wziąć pożyczkę w Super Groszu?

Formularz rejestracyjny w Super Grosz nie odbiega specjalnie od formularza rejestracyjnego konkurencji. Na wypełnienie wszystkich pól potrzebujemy ok.5 minut, weryfikacja również jest prosta, szybka i bezbolesna. Sprawdź, jak wziąć pożyczkę w Super grosz na poniższym Video.

Super Grosz − firma otwarta na swoich klientów

Jeśli zależy nam na wygodnym kontakcie z pożyczkodawcą, tym bardziej powinniśmy skorzystać z usług firmy SuperGrosz. Ten pożyczkodawca umożliwia nam skonsultowanie się ze swoimi reprezentantami w momencie, gdy potrzebujemy porady. Istnieje taka możliwość, dzięki wielokanałowej obsłudze klienta. SuperGrosz. Do jego dyspozycji są konsultanci Call Center. Ich wsparcie będzie pomocne w momencie domykania sprzedaży. To bardzo istotne udogodnienie, ponieważ nie musimy być zdani wyłącznie na siebie i własną intuicję – w kwestiach finansowych ma to niebagatelne znaczenie. Zabiegi ułatwiające komunikację i atrakcyjną ofertę dostrzegają największe portale branżowe, czyli PożyczkaPortal i Loando. W rankingach obu porównywarek SuperGrosz zajmuje pozycję lidera. Ewolucję firmy w dobrym kierunku widać na przykładzie medialnej ekspansji. SuperGrosz udziela pożyczek online, jednak jeśli chodzi o obszar reklamy, postanowił wyjść poza sferę digitalu. Jak firma poradziła sobie z reklamowym debiutem telewizyjnym? Oceńcie sami.

Poza rozwojem oferty marketingowej, SuperGrosz udoskonala również proces wnioskowania o pożyczkę, wprowadza tzw. łagodny scoring. Przy analizie będzie brane pod uwagę więcej danych, co w wielu przypadkach może wpłynąć na pozytywną decyzję w kwestii naszej aplikacji. Zatem nasze szanse na pożyczkę są większe, co niewątpliwie jest istotnym udogodnieniem dla wielu klientów o niepewnej sytuacji.

Weź pożyczkę

Super Grosz – podsumowanie

Zalety

 • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem
 • Polski kapitał
 • Wysokie kwoty dla stałych klientów
 • Szybka decyzja
 • Szybka weryfikacja
 • Minimum formalności

Wady

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

do 1000 zł na 30 dni – za darmo!

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

do 10000 zł na 48 miesięcy

Okres spłaty

od 1 dnia do 48 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

od 7:00 do 21:00

Godziny pracy w weekendy

sobota od 09:00 do 17:00

Bazy, z których korzysta firma

KRD, ERIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

od 21 do 80 lat

Łączny koszt

29.9%

Darmowa pierwsza pożyczka

chwilówka 1000 zł do 30 dni

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Opinie klientów o Super Grosz

Rated 4.26 out of 5 stars
102 opinie

Dodaj opinię o Super Grosz

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 3 / 5.00

  Firma ok, oferta elastyczna, ale strona mało intuicyjna i nad tym mogliby popracować, tak jak nad temper realizacji przelewów.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  sprawdzają zdolności kredytowe, jakbym miał zdolność kredytową to bym brał kredyt w banku na wiele lepszych zasadach

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Szybko i na dobrych zasadach!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 4 / 5.00

  No, zdecydowanie dobra oferta!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 4 / 5.00

  Firma się rozwija i póki co te zmiany wychodzą im na dobre. Spoko frma- polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Super oferta. Jest bardzo elastycznie i można dostosować pożyczke pod swój profil.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Wyłudzają tylko dane.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 4 / 5.00

  Bardzo dobra oferta.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Bardzo uczciwie, elastycznie i z super podejsciem do klienta. Można sie dogadać, a klient traktowany jest na poziomie i wychodzi się na przeciw jego oczekiwaniom.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Oszuści i wyłudzacze danych, przestrzegam przed tą firmą.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Oby jak najwięcej takich ofert na rynku!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Jedna z najlepszych ofert ratalnych na rynku. Super cennik, niskie raty i przemiła,pomocna obsługa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Cenowo super i co ważne oferta jest bardzo elastyczna.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Pożyczkę rozłożyłem na 48 rat dzięki czemu spłata pożyczki nie była taka trudna. Kwoty są wysokie, obsługa miła i w razie problemów idzie się dogadać- po ludzku!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Turbo cennik! śweitna oferta!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Oferta elastyczna, z super cennikiem i podejściem do klienta. Polecam gorąco!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 4 / 5.00

  Trzeba przyznać, że oferta jest elastyczna, a cennik nie jest najgorszy- to co mam im do zarzucenia to czas wypłaty pieniedzy- mi bardzo zależalo na czasie- na kazdej godzinie- a oni kazali mi czekać na pieniądze aż 48h.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Rok szkolny, z jednej strony kilka godzin dziennie spokoju :) Z drugiej wydatki wydatki i wydatki... Choc do tego przydatne są takie firmy, ale to panstwo powinno zadbać o naukę dzieci od początku do końca a nie być za nas wyręczane!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Sprawnie i szybko. Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Super, polecam wszystkim! Bardzo dobre warunki i doskonała obsługa.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.34 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.34 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.13 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ferratum Money Ferratum Money
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł