Serwis pożyczkowy Sponto pozwala na złożenie wniosku o pożyczkę ratalną do Paytree Sp. z.o.o.. Najważniejszymi cechami dla tej spółki jest udzielanie pożyczek przy minimum formalności, z szybkim czasem uruchomienia środków. Analizując sytuację finansową pożyczkobiorcy firma ta stawia na elastyczne podejście oraz dokładne sprawdzenie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Proces wnioskowania jest w pełni bezpieczny – dane są udostępniane tylko w ramach wyrażonych zgód.

Pożyczka w Sponto nawet do 15 000 zł!

Pożyczka ratalna online w serwisie Sponto pozwala uzyskać kwotę od 1000 do 15 000 zł. Okres ratalny jest niezmienny przy każdej kwocie pożyczki i wynosi stałe 30 miesięcy. Długi czas spłaty, trwający dwa i pół roku, sprawia, że raty są stosunkowo niskie. Profil równych rat pozwala na ustawienie stałego zlecenia płatności, co pozwala na ustawienie stałego przelewu. Dzięki temu nie musimy pamiętać o comiesięcznym wykonywaniu przelewu.

Cała procedura wnioskowania odbywa się w pełni online i składa się z czterech prostych kroków. Pożyczka Spotno została stworzona z myślą o klientach, którym zależy na szybkim uzyskaniu gotówki, przy minimum wymaganych formalności i warunkach bezpieczeństwa. Rozpatrywanie wniosku jest przeprowadzane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, czego efektem jest pożyczka na koncie nawet w kilka minut od wysłania wypełnionego formularza.

Sprawdź ofertę

Czym wyróżnia się Sponto?

Pożyczka w Sponto wykazuje się czterema cechami, które zapewniają jej mocną pozycję na rynku finansowania pozabankowego. Są to:

 • minimum formalności – by ubiegać się o pożyczkę wystarczy posiadać dowód osobisty, konto osobiste w banku, aktualny numer telefonu i adres e-mail oraz stały dochód,
 • bezpieczeństwo – dane osobiste podane przy składaniu wniosku są wykorzystywane tylko według wyrażonych zgód, co zapewnia Bezpieczny Proces; Paytree sp. z.o.o jest aktywnym członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych i przechodzi coroczny audyt zgodności z Zasadami Dobrych Praktyk,
 • przejrzystość – pożyczkodawca udostępnia informację o całkowitych kosztach pożyczki, udziela dostępu do wzoru umowy, formularza i klauzuli informacyjnej przed złożeniem wniosku,
 • wykorzystanie nowych technologii – wnioskowanie, weryfikacja i analiza sytuacji finansowej przeprowadzane są w oparciu o nowoczesne technologie, min. BlueMedia czy internetowych baz danych.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę ratalną w Sponto?

Wnioskowanie o pożyczkę online jest bardzo proste i dostępne całą dobę przez cały tydzień. Pieniądze mogą znaleźć się na koncie wskazanym we wniosku mogą się znaleźć nawet w kilka minut od dopełnienia wszystkich formalności. Jeśli podczas składania wniosku napotkamy trudności lub pojawią się pytania należy dzwonić pod numer: 22 100 49 91, do Biura Obsługi Klienta. Biuro działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00.

Od uzyskania pożyczki ratalnej w Sponto.pl dzielą nas cztery kroki:

 1. Wybierz kwotę za pomocą kalkulatora pożyczkowego i wypełnij wniosek – wprowadzając dane należy zadbać o ich prawidłowość, zaakceptować odpowiednie zgody i wysłać wniosek.
 2. Potwierdź swoje dane – korzystając z usługi Blue Media bezpiecznie zaloguj się do swojego konta bankowego w celu weryfikacji tożsamości.
 3. Zaakceptuj umowę pożyczki na zaproponowaną kwotę za pomocą otrzymanego kodu SMS.
 4. Poczekaj na gotówkę – udzielona kwota, po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, powinna znaleźć się na Twoim koncie bankowym podanym we wniosku do weryfikacji.

W przypadku, gdy Twój wniosek zostanie rozpatrzony negatywnie, kolejny wniosek możesz złożyć po upływie 134 dni od otrzymania decyzji odmownej. Powodem odrzucenia wniosku może być nie posiadanie minimalnego dochodu w wysokości 1000 zł lub z powodu figurowania na liście dłużników w sprawdzanych bazach danych.

Kiedy pieniądze z pożyczki trafią na konto?

Pożyczka uzyskana za pośrednictwem serwisu Sponto.pl może pojawić się na Twoim koncie nawet w kilka minut po zrealizowaniu wszystkich formalności. Przelewy przyznanych pożyczek odbywają się trzy razy dziennie, w godzinach: 8:00, 11:45, 14:15. Przykład: jeśli uda się nam złożyć wniosek do godziny 7:59, pożyczka pojawi się na naszym koncie już po 8:00. Gdy spóźnimy się o minutę, na gotówkę na koncie przyjdzie nam czekać blisko 4 godziny.

Weź pożyczkę

Warunki uzyskania pożyczki w Sponto

Wnioskując o pożyczkę w tej firmie wystarczy spełnić podstawowe warunki. Pożyczka ta jest udzielana na dowód, pożyczkodawca nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. Do koniecznych warunków zaliczamy:

 • odpowiedni wiek: minimalny 25 i nie wyższy niż 75 lat,
 • obywatelstwo polskie,
 • dowód osobisty,
 • stały adres zamieszkania w Polsce
 • aktualny numer telefonu i adres e-mail,
 • minimalny dochód miesięczny w kwocie 1000 zł,
 • posiadanie konta osobistego w banku.

Serwis Sponto nie wymaga wykazania konkretnego źródła dochodów – wystarczy wykazać dochody na poziomie 1000 zł, by móc cieszyć się pożyczką. Oczywiście, przy wniosku na maksymalną kwotę 15 000 zł, gdzie miesięczna rata wynosi 1040 zł, należy będzie wykazać stosunkowo wyższy dochód. To jaką sumę udzieli nam pożyczkodawca zależy od wykazanej podczas analizy zdolności kredytowej.

Weryfikacja baz dłużników przy pożyczce ratalnej w Sponto

Składając wniosek o pożyczkę wymagane jest udzielenie zgody na weryfikację w bazach: BIK, BIG InfoMonitor, KBIG oraz KRD. Sprawdzenie tych baz jest kwestią zabezpieczenia przed zaciągnięciem kolejnego długu w trudnej sytuacji. Niski scoring w Biurze Informacji Kredytowej nie jest jednoznaczny z odrzuceniem wniosku pożyczkowego.

Sponto – podsumowanie