Za Saldo.pl kryje się spółka Tact Finance będąca częścią międzynarodowej instytucji finansowej Tact Group, która oferuje szybkie pożyczki od 2007 roku. Marka funkcjonuje na rynku fińskim, szweckim oraz duńskim. W Polsce pojawiła się pod koniec 2014 roku wprowadzając całkiem nowe rozwiązanie w postaci odnawialnego limitu pożyczkowego. Produkt łączy w sobie cechy pożyczki pozabankowej oraz odnawialnego limitu w rachunku bankowym – jest szybki, dostępny online, nie wymaga załatwiania szeregu formalności i można nim zarządzać według potrzeb. Zasada jest prosta – w danym miesiącu mamy do dyspozycji określoną kwotę, którą możemy w całości wydać, spożytkować tylko jej część lub w ogóle jej nie wykorzystać. Aby mieć regularny dostęp do dodatkowych pieniędzy, trzeba tylko pamiętać o płatności minimalnej, która stanowi sumę należnej prowizji i odsetek. Zaletą Saldo.pl jest to, że w dowolnym momencie mamy szansę dopasować wysokość limitu do aktualnych potrzeb – zmniejszając lub zwiększając poziom dostępnych środków. Co więcej, w każdej chwili możemy uregulować całe zobowiązanie i zamknąć linię.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Pożyczkowy limit odnawialny do 5000 zł

„Pożyczanie nie musi być drogie. Pożyczamy tanio i odpowiedzialnie” – zapewnia Saldo.pl. Rzeczywiście, zwłaszcza przy niższych kwotach, miesięczny koszt limitu pożyczkowego nie jest duży. Dla 300 zł wynosi 35 zł, a przy 500 zł – 54 zł. Gdy nasza linia pożyczkowa będzie opiewać na 1000 zł, co miesiąc przyjdzie nam płacić 100 zł, dla 2000 zł opłata wzrasta do 184 zł, a przy 3000 zł wynosi 250 zł. Dysponując limitem rzędu 4000 zł miesięczny koszt to 300 zł, a dla maksymalnej dostępnej kwoty, czyli 5000 zł są to 334 zł. Ostateczna wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od zdolności kredytowej. Ubiegając się o 300 lub 500 zł, trzeba zrobić przelew weryfikacyjny na 1 gr. Jeśli wybierzemy metodę weryfikacji poprzez usługę Instantor (natychmiastowa weryfikacja konta osobistego wymagająca podania nazwy naszego banku oraz hasła i loginu do bankowości internetowej), mamy możliwość uruchomienia dowolnego z siedmiu dostępnych limitów.

Weź pożyczkę

Saldo.pl – dla kogo?

Pożyczka w formie linii odnawialnej jest skierowana do osób powyżej 23 r.ż., posiadających polskie obywatelstwo oraz konto osobiste (z wyłączeniem rachunków w SKOK). Aby uruchomić odnawialny limit pożyczkowy, niezbędne jest też posiadanie dobrej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach Biur Informacji Gospodarczej (Krajowym Rejestrze Długów i Rejestrze Dłużników ERIF).

Wypełnij wniosek o limit pożyczkowy

Saldo – Podsumowanie

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • niskie koszty

Wady

  • Niska przyznawalność

Adres:


Wejdź na saldo.pl