Pieniądze masz na co dzień, na ekstra okazje masz Saldo – twierdzi Saldo.pl. Firma jako pierwsza wprowadziła na polski rynek pozabankowy odnawialny limit pożyczkowy.

Za Saldo.pl kryje się spółka Tact Finance będąca częścią międzynarodowej instytucji finansowej Tact Group, która oferuje szybkie pożyczki od 2007 roku. Marka funkcjonuje na rynku fińskim, szweckim oraz duńskim. W Polsce pojawiła się pod koniec 2014 roku wprowadzając całkiem nowe rozwiązanie w postaci odnawialnego limitu pożyczkowego. Produkt łączy w sobie cechy pożyczki pozabankowej oraz odnawialnego limitu w rachunku bankowym – jest szybki, dostępny online, nie wymaga załatwiania szeregu formalności i można nim zarządzać według potrzeb. Zasada jest prosta – w danym miesiącu mamy do dyspozycji określoną kwotę, którą możemy w całości wydać, spożytkować tylko jej część lub w ogóle jej nie wykorzystać. Aby mieć regularny dostęp do dodatkowych pieniędzy, trzeba tylko pamiętać o płatności minimalnej, która stanowi sumę należnej prowizji i odsetek. Zaletą Saldo.pl jest to, że w dowolnym momencie mamy szansę dopasować wysokość limitu do aktualnych potrzeb – zmniejszając lub zwiększając poziom dostępnych środków. Co więcej, w każdej chwili możemy uregulować całe zobowiązanie i zamknąć linię.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Pożyczkowy limit odnawialny do 5000 zł

„Pożyczanie nie musi być drogie. Pożyczamy tanio i odpowiedzialnie” – zapewnia Saldo.pl. Rzeczywiście, zwłaszcza przy niższych kwotach, miesięczny koszt limitu pożyczkowego nie jest duży. Dla 300 zł wynosi 35 zł, a przy 500 zł – 54 zł. Gdy nasza linia pożyczkowa będzie opiewać na 1000 zł, co miesiąc przyjdzie nam płacić 100 zł, dla 2000 zł opłata wzrasta do 184 zł, a przy 3000 zł wynosi 250 zł. Dysponując limitem rzędu 4000 zł miesięczny koszt to 300 zł, a dla maksymalnej dostępnej kwoty, czyli 5000 zł są to 334 zł. Ostateczna wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od zdolności kredytowej. Ubiegając się o 300 lub 500 zł, trzeba zrobić przelew weryfikacyjny na 1 gr. Jeśli wybierzemy metodę weryfikacji poprzez usługę Instantor (natychmiastowa weryfikacja konta osobistego wymagająca podania nazwy naszego banku oraz hasła i loginu do bankowości internetowej), mamy możliwość uruchomienia dowolnego z siedmiu dostępnych limitów.

Weź pożyczkę

Saldo.pl – dla kogo?

Pożyczka w formie linii odnawialnej jest skierowana do osób powyżej 23 r.ż., posiadających polskie obywatelstwo oraz konto osobiste (z wyłączeniem rachunków w SKOK). Aby uruchomić odnawialny limit pożyczkowy, niezbędne jest też posiadanie dobrej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) oraz brak negatywnych wpisów w rejestrach Biur Informacji Gospodarczej (Krajowym Rejestrze Długów i Rejestrze Dłużników ERIF).

Wypełnij wniosek o limit pożyczkowy

Saldo – Podsumowanie

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • niskie koszty

Wady

  • Niska przyznawalność

Adres:


Wejdź na saldo.pl

Informacje o Saldo

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek