Refini to nowoczesna instytucja pożyczkowa, która umożliwia podjęcie pożyczki na raty online. Cały proces ubiegania się o finansowanie jest realizowany w oparciu o nowatorskie rozwiązania. Pożyczkodawca stawia proste wymagania i zapewnia pomoc klientom w trudnej sytuacji. Sprawdź szczegóły na temat pożyczki w Refini i skorzystaj już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w Refini

Refini to zaufany dostawca usług finansowania, którego celem jest pomoc w wyjściu z długów pożyczkowych oraz podatkowych. Ten pożyczkodawca proponuje korzystne warunki kredytowania, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów.

Korzystając z oferty pożyczki ratalnej online w Refini, należy się liczyć z możliwością naliczenia kosztów wynikających z:

 • prowizji,
 • odsetki.

Sprawdź pożyczkę!

Pożyczka na raty w Refini – kwoty i czas spłaty

Refini umożliwia podjęcie korzystnej pożyczki na raty na kwotę od 2000 do 20 000 zł. Okres spłaty może wynosić od 6 do 60 miesięcy. Firma stworzyła swoją ofertę w oparciu o doświadczenie zebrane przez lata działalności na rynku pozabankowym i obszernych badaniach przeprowadzonych wśród klientów korzystających z pożyczek pozabankowych.

Do najważniejszych cech Refini zaliczamy:

 • Elastyczną ofertę, umożliwiającą wyjście ze spirali zadłużenia.
 • Zapewnienie rentowności i bezpieczeństwa podatkowego klientom.
 • Gwarancja pomocy klientom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej.
 • Firma jest prowadzona przez doświadczony zespół analityków i ekspertów finansowych.
 • Pośrednik współpracuje z wieloma sprawdzonymi partnerami.
 • Korzystanie z pożyczek online jest w pełni bezpieczne.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Refini nie proponuje żadnych promocji w swojej ofercie. Jednak, jest to jedna z niewielu instytucji finansowych, która umożliwia podjęcie pożyczki na wyjście z długów. Samo skorzystanie z oferty Refini zmniejszy Twoje aktualne koszty i zorganizuje spłatę zadłużenia.

Ponadto pośrednik współpracuje z wieloma różnymi podmiotami pożyczkowymi – wielu z nich posiada własne oferty promocyjne i programy lojalnościowe. Warto zapytać o możliwość obniżenia kosztów, gdy już otrzymasz propozycję finansowania.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Refini

Refini doskonale zna rynek pożyczkowy i oczekiwania klientów. Stąd też wymagania jakie stawia ten pośrednik są bardzo łatwe do spełnienia. Wystarczy, że masz:

 • ukończone 18 lat,
 • aktualny dowód osobisty,
 • numer telefonu, adres e-mail i konto osobiste założone na swoje dane,
 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • udokumentowany, regularny i stały dochód.

Aby zaciągnąć pożyczkę na raty musisz złożyć wniosek pożyczkowy. Ważne jest aby podać swoje prawdziwe dane, gdyż zostanie to zweryfikowane.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Firma pożyczkowa Refini wykorzystuje nowoczesne rozwiązania umożliwiające ograniczenie formalności do minimum. Jedynym dokumentem potrzebnym do wnioskowania jest dowód osobisty. Jest to pożyczka na raty bez zaświadczeń. Wystarczy, że wypełnisz oświadczenie o dochodach, a następnie potwierdzisz informacje przechodząc weryfikację rachunku bankowego.

Refini – weryfikacja w bazach dłużników

Każdy pożyczkodawca ma obowiązek weryfikować swoich klientów pod kątem wypłacalności. W tym celu Refini wykorzystuje dane uzyskane w Biurze Informacji Kredytowej. Każdy klient musi wyrazić zgodę na sprawdzenie w BIK, jednak nie oznacza to, że słaby scoring spowoduje odrzucenie wniosku kredytowego.

Czy Refini udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Istnieje możliwość uzyskania pożyczki na raty bez BIK w Refini. Polega to na tym, że pożyczkobiorca mimo negatywnych informacji znalezionych w raporcie udziela pożyczki ratalnej. Pożyczkodawca przeprowadza indywidualną ocenę każdego klienta i szczegółowo analizuje jego sytuację finansową. Jeśli ekspert pożyczkowy uzna, że jesteś w stanie zwrócić pożyczkę, dostaniesz ją bez problemu.

Czy Refini udziela pożyczek dla zadłużonych?

Refini udziela pożyczek na raty dla osób zadłużonych. Należy jednak pamiętać, że decyzję o udzieleniu gotówki poprzedza szczegółowa ocena zdolności kredytowej. Stosunkowo niskie zadłużenie nie powinno stanowić problemu. Jednakże, aby przekonać się o możliwości zaciągnięcia pożyczki ratalnej wystarczy złożyć wniosek – Refini rozpatrzy go za darmo.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Refini?

Firma pożyczkowa Refini akceptuje wiele różnych form zatrudnienia. Pożyczkę na raty online możesz zaciągnąć wykazując dochód z:

 • umowy o pracę na czas określony/nieokreślony,
 • umowy o dzieło/zlecenie,
 • własnej działalności gospodarczej,
 • gospodarstwa rolnego,
 • stypendium,
 • emerytury,
 • renty,
 • zasiłku.

Wypełniając wniosek o pożyczkę ratalną online należy podać źródło utrzymania, dane na temat firmy/pracodawcy czy świadczenia. W przypadku gospodarstwa rolnego, pożyczkodawca wymaga podania numeru księgi wieczystej oraz powierzchni gospodarstwa. Dodatkowo, Refini umożliwia zaciągnięcie pożyczki na raty przez Internet dla osób będących na utrzymaniu oraz osobom tymczasowo bezrobotnym.

Sprawdź ofertę!

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Refini – krok po kroku

Wniosek o pożyczkę na raty w Refini można złożyć przez Internet. Procedura wnioskowania jest bardzo prosta i wymaga zrealizowania tylko kilku kroków. W trakcie wypełniania formularza przyda Ci się dowód osobisty oraz telefon.

Ubieganie się o pożyczkę ratalną online w Refini przebiega następująco:

 1. Za pomocą kalkulatora dostępnego na stronie Refini wybierz kwotę, okres spłaty pożyczki na raty i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami.
 2. Podaj adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu a następnie kliknij przycisk “Wyślij wniosek”.
 3. Wypełnij formularz podając dane tożsamości, informacje o zatrudnieniu oraz sytuacji finansowej i mieszkaniowej.
 4. Potwierdź złożenie wniosku podając kod SMS – ten zostanie wysłany na numer podany na początku.
 5. Poczekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki. Otrzymasz ją telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia.
 6. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które dostarczymy na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera.
 7. Poczekaj na dostarczenie umowy, podpisz ją i oddaj kurierowi – bez żadnych opłat.
 8. Pożyczkodawca przelej środki na konto lub wyśle Ci dostęp do czeku GIRO, od razu po otrzymaniu potwierdzenia podpisania umowy.

Weryfikacja tożsamości klienta Refini

Refini dba o bezpieczeństwo swoich klientów i kilkakrotnie potwierdza chęć podjęcia pożyczki. Pierwszy etap to potwierdzenie złożenia wniosku przez podanie kodu SMS. Ma to na celu uchronienie przed wyłudzeniem pożyczki na dane innej osoby.

Główna weryfikacja jest przeprowadzana przez kuriera, który przywiezie Ci umowę pożyczki. Kurier w dogodnym dla klienta terminie i miejscu dostarczy do podpisu i jednocześnie potwierdza zgodność danych klienta z danymi z dowodu osobistego.

Spłata pożyczki na raty w Refini

Po wydaniu decyzji o przyznaniu pożyczki Refini wyśle Ci harmonogram spłaty pożyczki, na adres e-mail podany we wniosku. Otrzymasz go również z rąk kuriera, który dostarczy umowę pożyczki. Raty należy uiszczać co miesiąc, w terminie wyznaczonym w harmonogramie.

Kwotę należy przelać na numer rachunku bankowego podany w umowie. Co ważne, każdy klient posiada indywidualny numer konta do spłaty pożyczek. Płatność kolejnych rat powinna być zlecana odpowiednio wcześniej, tak by umożliwić zaksięgowanie wpłaty w terminie ustalonym w harmonogramie.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, firma pożyczkowa Refini umożliwia skorzystanie z wcześniejszej spłaty części lub całości pożyczki za darmo. Przed zrealizowanie wcześniejszej spłaty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty do uregulowania. Ekspert pożyczkowy przeliczy kwotę do spłaty, odejmując koszt prowizji za niewykorzystany okres kredytowania.

Wydłużenie terminu spłaty

Refini umożliwia zmianę terminu płatności rat, jak również oferuje pomoc w znalezieniu rozwiązania w przypadku braku możliwości terminowej spłaty. W celu skorzystania z pomocy Refini należy odpowiednio wcześniej np. z tygodniowym wyprzedzeniem, skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, przedstawić swój problem i zapytać o rozwiązanie.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Brak terminowej spłaty raty lub całej pożyczki w Refini, wiąże się z naliczeniem kosztów za opóźnienie w spłacie. Dodatkowo, firma pożyczkowa ma prawo do ubiegania się o zwrócenie należności za pośrednictwem monitów, czyli oficjalnych ponagleń. Dłużnik zostanie obciążony wszystkimi kosztami związanymi z próbą odzyskania pożyczonej gotówki wraz z odsetkami.

Jak przebiega windykacja należności?

W przypadku braku płatności w terminie, Refini ma możliwość rozpoczęcia procesu windykacji należności. Instytucja może również zlecić to zadanie zewnętrznej firmie windykacyjnej. W pierwszej kolejności, należy spodziewać się prób ponaglenia do zapłaty długu. Windykator ma prawo m.in. do: kontaktu telefonicznego, wysyłania monitów SMS, listowych, umówionych wizyt w miejscu zamieszkania i pracy.

Kolejna pożyczka w Refini

Tak, klient może ubiegać się o drugą pożyczkę na raty w Refini jeszcze przed całkowitą spłatą bieżącego zobowiązania. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat aktualnej pożyczki.

Wniosek o drugą pożyczkę ratalną online składasz w ten sam sposób co pierwszą. Wypełnij formularz, złóż wniosek i poczekaj na decyzję o przyznaniu finansowania.

Logowanie do panelu użytkownika

Serwis internetowy Refini nie umożliwia zalogowania do panelu użytkownika. Możesz tu jedynie złożyć wniosek o pożyczkę na raty online. Wszystkie sprawy związane z obsługą aktywnej pożyczki należy kierować do Biura Obsługi Klienta. Pracownicy Refini pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy.

Problemy z logowaniem

Refini nie daje dostępu do panelu użytkownika – nie musisz zapamiętywać hasła czy loginu.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Każdy pożyczkobiorca ma obowiązek przekazania informacji o zmianie danych osobowych czy zamieszkania. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta i poinformuj o nowych informacjach. Pracownik Refini zmieni dane w bazie danych w Twoim imieniu.

Refini – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Refini można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak, Refini nie stawia ograniczeń odnośnie liczby posiadanych pożyczek na raty. Kolejny wniosek o pożyczkę ratalną online możesz złożyć po spłaceniu połowy rat wyznaczonych w harmonogramie spłaty.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Refini?

Refini stawia bardzo niskie wymagania wobec swoich klientów. Niespełnienie jednego z podstawowych warunków może skutkować odrzuceniem wniosku pożyczkowego. Ponadto jeżeli analiza zdolności kredytowej wykaże brak możliwości spłaty zadłużenia, Refini wyda decyzję odmowną.

Czy w Refini dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Nie, pożyczkę na raty w Refini otrzymasz wyłącznie w dni robocze i w godzinach pracy biura.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Refini trafi do sądu?

Przekazanie sprawy niespłaconej pożyczki ratalnej w Refini jest kwestią indywidualną. W przypadku, gdy od dłuższego czasu unikasz kontaktu z windykatorem lub działem windykacji Refini możesz spodziewać się, że Twoje sprawa zostanie przekazana do sądu.

Jakie źródła dochodu akceptuje Refini?

Refini akceptuje wiele różnych form zatrudnienia. Również osoby bezrobotne i będące na utrzymaniu mogą złożyć wniosek o pożyczkę na raty.

Czy Refini wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Refini udziela pożyczek bez zaświadczeń. Jedynym dokumentem potrzebnym do otrzymania pożyczki na raty online jest dowód osobisty.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Refini?

Decyzję można otrzymać nawet w 15 minut. Wypłata pożyczki na raty w Refini następuje dopiero po przekazaniu informacji o zawarciu umowy za pośrednictwem kuriera.

Czy w Refini trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, Refini udziela pożyczek na dowolny cel. Pieniądze możesz wykorzystać w dowolny sposób.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Refini?

Wcześniejsza spłata pożyczki ratalnej przez Internet w Refini umożliwia zmniejszenie całkowitego kosztu do zapłaty. Pożyczkodawca przeliczy kwotę do spłaty, zmniejszając kwotę prowizji ze względu na niewykorzystany okres kredytowania.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Refini, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, finansowanie w Refini uzyskasz nawet posiadając kilka różnych zobowiązań. Możliwość zaciągnięcia pożyczki na raty zależy od oceny zdolności kredytowej – jeśli pożyczkodawca oceni, że jesteś w stanie spłacać raty, przyzna Ci wnioskowaną kwotę.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Refini?

Umowę pożyczki z Refini można podpisać tylko za pośrednictwem kuriera. Umów się z pracownikiem firmy kurierskiej w dogodnym terminie i miejscu, podpisz dokumenty i oddaj je kurierowi. Nie musisz płacić za przesyłkę.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Refini?

Tak, spłaty całej kwoty pożyczki i poszczególnych rat może dokonać dowolna osoba, z dowolnego rachunku.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Refini?

Refini przyjmuje reklamacje w formie papierowej – wysłanej na adres firmy, poprzez infolinię oraz poprzez kontakt mailowy.

Refini – podsumowanie

Refini to nowoczesna firma pożyczkowa, która umożliwia podjęcie pożyczki ratalnej przez Internet. Możesz tu uzyskać kwotę od 2 do 20 tys. zł z okresem spłaty rozłożonym na 5 lat. Celem instytucji jest zapewnienie dostępu do finansowania osobom w trudnej sytuacji finansowej. Również osoby zadłużone mają szansę na zaciągnięcie kredytu konsumenckiego – pożyczka bez baz.

Jedynym rejestrem jaki weryfikuje Refini jest Biuro Informacji Kredytowej. Jednak, nawet osoby ze słabym scoringiem BIK mają szansę na otrzymanie pożyczki ratalnej. Decyzja pożyczkowa jest uzależniona od analizy zdolności kredytowej.

Refini - zalety

 • Pożyczka na raty dla zadłużonych.
 • Wysoka przyznawalność.
 • Możliwość posiadania kilku aktywnych zobowiązań.
 • Proste i szybkie wnioskowanie.
 • Wypłata środków natychmiast po zawarciu umowy pożyczkowej.
 • Minimum formalności i niskie wymagania.
 • Pożyczka na raty bez baz - pożyczkodawca weryfikuje tylko BIK.

Refini - wady

 • Weryfikacja tożsamości i podpisanie umowy tylko za pośrednictwem kuriera.
 • Brak dostępu do panelu klienta - wszystkie sprawy należy załatwiać przez Biuro Obsługi Klienta.

Informacje o Refini

Nazwa firmy

Refini Sp. zo.o.

Adres Williama Heerleina Lindley 16
02-013 Warszawa
Telefon
Adres e-mail start@refini.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-18:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek