Rapida Nasza ocena 8 /10

Rapida Money - opinie

4.11 z 5 Na podstawie 152 opinii
(152 opinie o Rapida Money)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Rapida Money może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży pożyczek pozabankowych. Instytucja finansowa została powołana w 2005 roku w Wielkiej Brytanii.

Porównaj

Na Wyspach Brytyjskich Rapida Money cieszy się dużym zaufaniem. Faktem przemawiającym za solidnością przedsiębiorstwa jest liczba pożyczkobiorców, która przekroczyła ponad 230 tysięcy osób. Na polskim rynku usług pozabankowych Rapida Money działa stosunkowo krótko. Jednak zdobyte doświadczenie poza granicami naszego kraju jest gwarancją, że mamy do czynienia z poważną instytucją finansową. Firma działa według jasnych, prostych reguł. W swojej ofercie nie ukrywa kosztów i akceptuje klientów z negatywną historią kredytową. Rapida Money kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk.

Weź pożyczkę

Rapida Money – pożyczka do 25000 zł

Rapida Money udziela stosunkowo wysokich pożyczek. Świadczone wsparcie finansowe zaczyna się od 2500 zł, zaś maksymalna kwota pożyczki wynosi 25000 zł. Pożyczkę można spłacić w okresie od 12 do 48 miesięcy. Zaletą firmy jest fakt, że nie dyskryminuje klientów z brakiem zdolności kredytowej. Jednak warunkiem otrzymania pomocy finansowej jest konieczność zabezpieczenia pożyczki przez osobę trzecią. Żyrantem może zostać osoba w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny. Gwarantem pożyczki może zostać każdy. Podstawowym warunkiem pozytywnego zweryfikowania osoby zabezpieczającej jest fakt posiadania przez nią nieruchomości. Również poręczyciel powinien wykazać się stałym zatrudnieniem i płynnością finansową. Stały dochód żyranta ma być ochroną na wypadek braku spłacania zobowiązania przez głównego pożyczkobiorcę.

Wnioskuj o 25 000 PLN

Rapida Money – wymagania

Oferta firmy skierowana jest do osób, które mają problemy ze zdolnością kredytową. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki od Rapida Money jest konieczność posiadania poręczyciela. Osoba ta musi posiadać nieruchomość i być obywatelem polski w wieku 18 -75 lat. Dodatkowo żyrant powinien wyrazić zgodę na spłacanie rat pożyczki, w sytuacji gdy pożyczkobiorca nie będzie miał takiej możliwości. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny osoby pożyczającej. Gwarantem może zostać dowolna osoba z otoczenia potencjalnego klienta firmy. Dodatkowo osoba ubiegająca się o wsparcie finansowe od Rapida Money musi być w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Potencjalny pożyczkobiorca musi mieć status rezydenta, czyli mieszkać na terenie Polski. Ważną informacją jest, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Również klient tej instytucji pozabankowej powinien posiadać stały dochód, ponieważ wymagana jest zdolność pokrycia raty pożyczki.

Rapida Money- proces ubiegania się o pożyczkę

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rapida Money nie jest skomplikowany. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy spełnić 5 prostych kroków:

 1. Określenie kwoty pożyczki i okresu spłaty
 2. Wypełnienie wniosku i wskazanie poręczyciela
 3. Weryfikacja wskazanego żyranta przez pożyczkodawcę
 4. Telefoniczny kontakt z klientem i jego poręczycielem
 5. Przelew pożyczki na konto żyranta

Na samym wstępie powinno się określić wysokość pożyczki i podać okres spłaty. W kolejnym kroku należy wypełnić wniosek. W formularzu pożyczkobiorca podaje swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego. Następnie wymaga się przedstawienia informacji na temat poręczyciela. Ważną informacją jest, że żyrant musi być właścicielem nieruchomości. Kolejny krok polega na weryfikacji poręczyciela przez pożyczkodawcę. Osoba gwarantująca powinna wykazywać płynność finansową i mieć możliwość spłaty zobowiązania za głównego pożyczkobiorcę. Kolejnym krokiem jest telefoniczny kontakt z klientem firmy i jego poręczycielem. Ostatnim etapem jest przelew pożyczki na konto żyranta. Czynność ta ma na celu wyeliminowanie ewentualnego oszustwa. Poręczyciel może przekazać pieniądze dowolnym sposobem – przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

Weź pożyczkę

Rapida – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki – do 25 tysięcy zł
 • Długi okres spłaty – do 48 miesięcy
 • Wsparcie finansowe oferowane osobom ze złą historią kredytową
 • Wnioskowania online
 • Możliwość przeznaczenia pożyczki na dowolny cel
 • RRSO od 49.9%

Wady

 • Konieczność wskazania poręczyciela

Dodaj opinię o Rapida Money

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Dno!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Nawet jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo. Najgorszemu wrogowi nie życzę jakiejkolwiek "współpracy" z tą firmą. Nie dość, ze jest to zwykła lichwa, gdzie prowizja i odsetki są drakońskie, bo należy oddać cały kapitał i drugie tyle odsetek, to nie da się z nimi dojść do żadnego porozumienia. Od 1 dnia opoźnienia straszą komornikiem i egzekucją nieruchomosci, wysyłają masę wiadomości i wydzwaniają kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Wyuczonymi regułkami, które nie maja nic wspólnego z rzeczywistością, próbują wywrzeć presję. Z całego serca odradzam!!!!!!! O kilka lat skrócone życie.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  W dwa dni możesz wszystko ogarnąć. Ja nie skorzystałem bo nie jestem aż tak pod ścianą. 15tyś na 4 lata - do oddania 36 tysięcy! Trzeba być bardzo zdesperowanym...

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  No i to się nazywa dobra pożyczka. W końcu jakaś firma, która nie oszukuje, wszytsko dokładnie tak jak w cenniku. Polecam bardzo!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Witam potrzebuje gwaranta chcem tylko 18 tysięcy zł ale wezmę 20 tysięcy zł 2 tysiące oddam za poręczenie prosze pisać z góry dziekuje

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • aktualne? kwiataczowa@wp.pl

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Super obsługa Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Bardzo dobra obsługa

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Dramat

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 1 / 5.00

  MASAKRA nie polecam w ogóle! Zamęczają człowieka smsami i telefonami. Straszą ICH komornikiem juz jutro! Na żart! A najlepsze że to wszystko przez czeski błąd i wpłata raty 70 złotych mniej! Nie polecam w ogóle!

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Kasa dość szybko jest na koncie i nie ma problemu z otrzymaniem pieniędzy.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  Witam każdy ma inną sytuację ale w rapida wystarczy gwarant mam pożyczkę w tej firmie i nie żałuję wszystko przebiegało ok 24 h dostałem i splacam regularnie negatywne opinie to wystawiają ci którym się nie udało z czystym sercem polecam % jakiś tam jest ale polecam splacasz= nie ma problemu

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Witam potrzebuje gwaranta potrzebuje pilnie 10000 tak bardzo że wezmę 20000 i te 10000 zostawiam gwarantowi

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Wymyślająca cuda na kiju!!! 5 gwarantów żaden nie odpowiada konsultanci nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania !!!! Nie polecam poszłam po kredyt do konkurencji i dostałam od reki bez gwaranta bez zbędnych formalności a rapida mojej to najgorsza firma z jaka miałam styczność nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 13 z 17 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • A kim jest ta konkurencja? Mój gwarant przeszedł i tyle wiem. Nie ma kontaktu z rapidą

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 3 / 5.00

  Już na dzień dobry podczas rozmowy potencjalny pożyczkobiorca jest informowany podczas rozmowy telefonicznej i to kilkukrotnie, że "NIE JESTEŚMY BANKIEM!!! JUŻ JEDEN DZIEŃ ZWŁOKI OZNACZA PRZEKAZANIE SPRAWY DO WINDYKACJI, KOMORNIKA, A NAWET SĄDU."
  Pozdrawiam.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Cześć,
       Czy szukasz renomowanego pożyczkodawcy, zmęczonego odrzuceniem przez banki i hipoteką, czy jesteś zmęczony poszukiwaniem funduszy na finansowanie swojej firmy, czy też jesteś zawstydzony finansowo, że nie możesz spłacić swojego długu i rachunków? Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej? a teraz nie spiesz się i zdobądź dziś Gwarantowaną i Bezpieczną Pożyczkę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: sureways_financialaid@hotmail.com

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 1 / 5.00

  Totalna kpina nie odbierają telefonów pożyczka to czysta lichwa maja totalny burdel zatrudnijcie więcej ludzi żeby odbierali telefony zasypują tysiącem sms odraza

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Korzystaliśmy z żona, z oferty chwilówek w dwóch firmach, ale kiedy była nam potrzebna nieco większa kwota i wiedzieliśmy, że nie uda nam sie spłaić pożyczki po miesiącu zdecydowaliśmy się na ofertę Rapida i nie załujemy tej decyzji, to szybk ai solidna firma.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  A ja jestem zadowolona miał obsluga szybki przelew polecam a to że wyślą SMS nic się nie dzieje bo SMS wysyła system

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  odradzam -zdecydowanie -nękaja i wykańczają psychicznie

  Czy ta opinia była pomocna? 14 z 18 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Ta firma to jakies kpiny . niby 2 min na odpowiedz. Hahaha to dobre. Od piatu czekam na odpowiedz a juz wtorek. Jak dzwonie to kinsultant mowi ze niema pojecia co tam sie dzieje. Naprawde nie polecam. Oszusci jakich malo.kpina normalna. Zamknac ta firme najlepiej

  Czy ta opinia była pomocna? 14 z 22 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.74 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.86 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.56 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.45 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł