Rapida Nasza ocena 8 /10

Rapida Money - opinie

4.38 z 5 Na podstawie 118 opinii
(118 opinie o Rapida Money)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Rapida Money może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży pożyczek pozabankowych. Instytucja finansowa została powołana w 2005 roku w Wielkiej Brytanii.

Weź pożyczkę

Porównaj

Na Wyspach Brytyjskich Rapida Money cieszy się dużym zaufaniem. Faktem przemawiającym za solidnością przedsiębiorstwa jest liczba pożyczkobiorców, która przekroczyła ponad 230 tysięcy osób. Na polskim rynku usług pozabankowych Rapida Money działa stosunkowo krótko. Jednak zdobyte doświadczenie poza granicami naszego kraju jest gwarancją, że mamy do czynienia z poważną instytucją finansową. Firma działa według jasnych, prostych reguł. W swojej ofercie nie ukrywa kosztów i akceptuje klientów z negatywną historią kredytową. Rapida Money kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk.

Weź pożyczkę

Rapida Money – pożyczka do 15000 zł

Rapida Money udziela stosunkowo wysokich pożyczek. Świadczone wsparcie finansowe zaczyna się od 2500 zł, zaś maksymalna kwota pożyczki wynosi 15000 zł. Pożyczkę można spłacić w okresie od 12 do 36 miesięcy. Zaletą firmy jest fakt, że nie dyskryminuje klientów z brakiem zdolności kredytowej. Jednak warunkiem otrzymania pomocy finansowej jest konieczność zabezpieczenia pożyczki przez osobę trzecią. Żyrantem może zostać osoba w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny. Gwarantem pożyczki może zostać każdy. Podstawowym warunkiem pozytywnego zweryfikowania osoby zabezpieczającej jest fakt posiadania przez nią nieruchomości. Również poręczyciel powinien wykazać się stałym zatrudnieniem i płynnością finansową. Stały dochód żyranta ma być ochroną na wypadek braku spłacania zobowiązania przez głównego pożyczkobiorcę.

Wnioskuj o 15 000 PLN

Rapida Money – wymagania

Oferta firmy skierowana jest do osób, które mają problemy ze zdolnością kredytową. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki od Rapida Money jest konieczność posiadania poręczyciela. Osoba ta musi posiadać nieruchomość i być obywatelem polski w wieku 18 -75 lat. Dodatkowo żyrant powinien wyrazić zgodę na spłacanie rat pożyczki, w sytuacji gdy pożyczkobiorca nie będzie miał takiej możliwości. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny osoby pożyczającej. Gwarantem może zostać dowolna osoba z otoczenia potencjalnego klienta firmy. Dodatkowo osoba ubiegająca się o wsparcie finansowe od Rapida Money musi być w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Potencjalny pożyczkobiorca musi mieć status rezydenta, czyli mieszkać na terenie Polski. Ważną informacją jest, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Również klient tej instytucji pozabankowej powinien posiadać stały dochód, ponieważ wymagana jest zdolność pokrycia raty pożyczki.

Rapida Money- proces ubiegania się o pożyczkę

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rapida Money nie jest skomplikowany. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy spełnić 5 prostych kroków:

 1. Określenie kwoty pożyczki i okresu spłaty
 2. Wypełnienie wniosku i wskazanie poręczyciela
 3. Weryfikacja wskazanego żyranta przez pożyczkodawcę
 4. Telefoniczny kontakt z klientem i jego poręczycielem
 5. Przelew pożyczki na konto żyranta

Na samym wstępie powinno się określić wysokość pożyczki i podać okres spłaty. W kolejnym kroku należy wypełnić wniosek. W formularzu pożyczkobiorca podaje swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego. Następnie wymaga się przedstawienia informacji na temat poręczyciela. Ważną informacją jest, że żyrant musi być właścicielem nieruchomości. Kolejny krok polega na weryfikacji poręczyciela przez pożyczkodawcę. Osoba gwarantująca powinna wykazywać płynność finansową i mieć możliwość spłaty zobowiązania za głównego pożyczkobiorcę. Kolejnym krokiem jest telefoniczny kontakt z klientem firmy i jego poręczycielem. Ostatnim etapem jest przelew pożyczki na konto żyranta. Czynność ta ma na celu wyeliminowanie ewentualnego oszustwa. Poręczyciel może przekazać pieniądze dowolnym sposobem – przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

Weź pożyczkę

Rapida – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki – do 15 tysięcy zł
 • Długi okres spłaty – do 36 miesięcy
 • Wsparcie finansowe oferowane osobom ze złą historią kredytową
 • Wnioskowania online
 • Możliwość przeznaczenia pożyczki na dowolny cel
 • RRSO od 49.9%

Wady

 • Konieczność wskazania poręczyciela

Opinie klientów o Rapida Money

Rated 4.38 out of 5 stars
118 opinii

Dodaj opinię o Rapida Money

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Stanowczo odradzam!!! nie róbcie Sobie tego!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Proszę o podpowiedź czegoś więcej bo chce złożyć wniosek bardzo proszę

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Jestem w trakcie spłacania mojej pierwszej pożyczki. Pierwszej w Rapidzie, i pierwszej w ogóle. Widze, że firma działa szybko i ma dobry dział obsługi klienta. Wszystko wskazuje na to, że będę tak zadowolony do końca okresu spłaty, więc wystawiam 5 gwiazdek.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Miałem złe doświadczenie z pewną firmą pożyczkową, więc gdy aplikowałem o pożyczkę w Rapidzie, to byłem trudnym klientem - pełnym wątpliwości i nieufnym. Mimo to zostałem potraktowany w powazny sposób i przywrócono mi wiarę w uczciwe, profesjonalne firmy pożyczkowe.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Ciezko dzis wybrac firme na podstawie opinii w internecie, bo mnostwo jest zlosliwych i nieprawdziwych, dlatego staram sie sama podejmowac decyzje na podstawie rozmwoy z dana firma. zadzwonilam do kilku chwilowek i w rapidzie najbardziej zalezalo mi na dobrej obsludze klienta, wiec wybralam ich i sie nie zawiodlam - przez caly okres wspolpraca byla wzorowa

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  No i mam z głowy, cała pożyczka spłacona :) Nie chciałbym ponownie brać chwilówki, ale jeśli miałbym być zmuszony, to na pewno wybrałbym Rapidę. Zapewniają dyskrecję i pozwalają spokojnie spłacać, bez wydzwaniana o oferty marketingowe. Szanuję to i jestem zadowolony z obsługi. DZIĘKUJĘ!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Szybko, sprawnie, przyjemnie :) O niebo lepiej, niż długa rozmowa z pracownikiem banku czy stanie w kolejkach w tychże instytucjach. Jak raz się weźmie pożyczkę w rapidzie, to zapomnisz o zwyklych kredytach bo zwyczajnie za dużo z nimi zachodu. Tutaj jest ŁATWO i DOBRZE :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Nie potrzebuję rankingów, żeby wiedzieć, że RAPIDA JEST NAJLEPSZA :) Po złożeniu wniosku dostałem SMSa, chwilę później telefon i po krótkiej, miłej rozmowie miałem pożyczkę. TO NAPRAWDĘ PROSTE! Zachęcam do rozmowy z ich konsultantami, pomogą, doradzą.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Pracuję w branży finansowej od wielu lat i lubię przywoływać przykład Rapidy jako firmy, która zbudowała swój sukces na prostej, sprawdzonej ofercie. Ta firma nie musi udoskonalać swoich pożyczek, bo zaspokajają one potrzeby każdego typu klienta.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Podoba mi się, że Rapida nie próbuje wyzyskiwać osób z negatywną opinią BIK. Oferuje im pożyczki na tych samych warunkach. Doceniam takie ludzkie, normalne podejście do klienta. Dlatego postanowiłem się pofatygować i wystawić pozytywną opinię.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Została mi ostatnia rata, więc moja przygoda z Rapida Money powoli dobiega końca. Przez 24 miesiące nie miałem żadnych zastrzeżeń, cały czas ta sama kwota do spłaty, czasem miałem kilka dni opóźnienia i nie było żadnych problemów. Polecam gorąco :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Wziąłem pożyczkę w firmie Rapida, bo nie chciałem brać pieniędzy od rodziców, a wizja brania kredytu w banku wydawała mi się strasznie skomplikowana. Obalam więc mity, że 18-latek nie dostanie pożyczki. Dostanie, bez problemu. A przynajmniej w Rapidzie ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Dostałam 500 zł w ciągu jednego dnia, warunki w umowie pokrywają się z tymi widocznymi na stronie. Wszystko jest przejrzyście i uczciwie, po prostu firma z którą można śmiało robić interesy ;) Pozdrawiam z Poznania!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Cenię firmę Rapida za przejrzystość. Oferta jest przygotowana w prosty sposób, bez żadnych kruczków czy zaawansowanej terminologii. Można się zapoznać z umową w kilka minut i wszystko jest jasne. Sprawdziłem na własnej skórze i mogę uczciwie polecić pożyczki w Rapidzie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Zanim trafiłam na stronę Rapidy, dzwoniłam do kilku znanych firm pożyczkowych. Jako osoba ze złą historią kredytową wiedziałam, że muszę mieć poręczyciela, ale była nim moja przyjaciółka, która nie jest członkiem rodziny. Dopiero w Rapidzie nie stanowiło to problemu i dostałam pożyczkę. Polecam tę ofertę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Czytam nieliczne nieprzychylne opinie i zastanawiam się, czy wszyscy korzystaliśmy z usług tej samej firmy... Osobiście nie ma nawet jednej rzeczy, do której mógłbym się przyczepić, jeśli chodzi o Rapidę. Dobra obsługa klienta, szybka wypłata pożyczki i świetna komunikacja. Super oferta!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Rapida to bezpieczny sposób na wzięcie pożyczki na dowolny cel. Dla biznesmenów, dla zwykłych ludzi, dla rodziców chcących sprawić dziecku prezent. Po prostu dla ludzi :) Współpraca z tą firmą była dla mnie przyjemnością.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Świetna oferta pożyczek dla ludzi ceniących szybkie działanie i wolność pod kątem formalności. Byłem pozytywnie zaskoczony, że wystarczy prosty wniosek, by otrzymać pieniądze. Można to zrobić w przerwie na kawę ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Witam a posiadacie do polecenia gwaranta? Bo potrzebuje pożyczki,problemów nie będę miał że spłatą ale nie mam gwaranta. Proszę o jak najszybszy kontakt

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Jestem pod wrażeniem, bo wziąłem pożyczkę korzystając ze swojego smartfona. Prosty i wygodny proces, bez zbędnego tracenia czasu, naprawdę byłem w szoku - chciałem zapoznać się z ofertą, a że udało mi się złożyć wniosek przez telefon, to czemu miałbym nie skorzystać. To jest właśnie przyszłość pożyczek!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Współpraca z firmą Rapida Money była dla mnie czystą przyjemnością. Jeśli mam wyróżnić jedną najważniejszą cechę, którą doceniłem, to świetne zrozumienie potrzeb klienta i próba zaspokojenia ich w stu procentach. Firma nie uznaje kompromisów i stawia zadowolenie klienta na pierwszym miejscu. Macie moją rekomendację ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Firma Rapida naprawdę rozumie potrzeby klienta, a do tego jej oferta wyróżnia się dużą elastycznością. Pracownicy dbają o to, by klienci mogli liczyć na szybki kontakt w razie jakichkolwiek problemów. Pożyczki wypłacane są terminowo, a formalności ograniczone są do minimum. Jestem zadowolony ze współpracy.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.28 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.53 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Wonga WONGA
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.56 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł