Rapida Nasza ocena 8 /10

Rapida Money - opinie

3.84 z 5 Na podstawie 49 opinii
(49 opinie o Rapida Money)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

Rapida Money może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży pożyczek pozabankowych. Instytucja finansowa została powołana w 2005 roku w Wielkiej Brytanii.

Weź pożyczkę

Porównaj

Na Wyspach Brytyjskich Rapida Money cieszy się dużym zaufaniem. Faktem przemawiającym za solidnością przedsiębiorstwa jest liczba pożyczkobiorców, która przekroczyła ponad 230 tysięcy osób. Na polskim rynku usług pozabankowych Rapida Money działa stosunkowo krótko. Jednak zdobyte doświadczenie poza granicami naszego kraju jest gwarancją, że mamy do czynienia z poważną instytucją finansową. Firma działa według jasnych, prostych reguł. W swojej ofercie nie ukrywa kosztów i akceptuje klientów z negatywną historią kredytową. Rapida Money kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk.

Weź pożyczkę

Rapida Money – pożyczka do 15000 zł

Rapida Money udziela stosunkowo wysokich pożyczek. Świadczone wsparcie finansowe zaczyna się od 2500 zł, zaś maksymalna kwota pożyczki wynosi 15000 zł. Pożyczkę można spłacić w okresie od 12 do 36 miesięcy. Zaletą firmy jest fakt, że nie dyskryminuje klientów z brakiem zdolności kredytowej. Jednak warunkiem otrzymania pomocy finansowej jest konieczność zabezpieczenia pożyczki przez osobę trzecią. Żyrantem może zostać osoba w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny. Gwarantem pożyczki może zostać każdy. Podstawowym warunkiem pozytywnego zweryfikowania osoby zabezpieczającej jest fakt posiadania przez nią nieruchomości. Również poręczyciel powinien wykazać się stałym zatrudnieniem i płynnością finansową. Stały dochód żyranta ma być ochroną na wypadek braku spłacania zobowiązania przez głównego pożyczkobiorcę.

Wnioskuj o 15 000 PLN

Rapida Money – wymagania

Oferta firmy skierowana jest do osób, które mają problemy ze zdolnością kredytową. Głównym warunkiem uzyskania pożyczki od Rapida Money jest konieczność posiadania poręczyciela. Osoba ta musi posiadać nieruchomość i być obywatelem polski w wieku 18 -75 lat. Dodatkowo żyrant powinien wyrazić zgodę na spłacanie rat pożyczki, w sytuacji gdy pożyczkobiorca nie będzie miał takiej możliwości. Nie ma wymagania, aby poręczycielem był członek rodziny osoby pożyczającej. Gwarantem może zostać dowolna osoba z otoczenia potencjalnego klienta firmy. Dodatkowo osoba ubiegająca się o wsparcie finansowe od Rapida Money musi być w przedziale wiekowym 18 – 75 lat. Potencjalny pożyczkobiorca musi mieć status rezydenta, czyli mieszkać na terenie Polski. Ważną informacją jest, że osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Również klient tej instytucji pozabankowej powinien posiadać stały dochód, ponieważ wymagana jest zdolność pokrycia raty pożyczki.

Rapida Money- proces ubiegania się o pożyczkę

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rapida Money nie jest skomplikowany. W celu uzyskania wsparcia finansowego należy spełnić 5 prostych kroków:

 1. Określenie kwoty pożyczki i okresu spłaty
 2. Wypełnienie wniosku i wskazanie poręczyciela
 3. Weryfikacja wskazanego żyranta przez pożyczkodawcę
 4. Telefoniczny kontakt z klientem i jego poręczycielem
 5. Przelew pożyczki na konto żyranta

Na samym wstępie powinno się określić wysokość pożyczki i podać okres spłaty. W kolejnym kroku należy wypełnić wniosek. W formularzu pożyczkobiorca podaje swoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, PESEL oraz numer i seria dowodu osobistego. Następnie wymaga się przedstawienia informacji na temat poręczyciela. Ważną informacją jest, że żyrant musi być właścicielem nieruchomości. Kolejny krok polega na weryfikacji poręczyciela przez pożyczkodawcę. Osoba gwarantująca powinna wykazywać płynność finansową i mieć możliwość spłaty zobowiązania za głównego pożyczkobiorcę. Kolejnym krokiem jest telefoniczny kontakt z klientem firmy i jego poręczycielem. Ostatnim etapem jest przelew pożyczki na konto żyranta. Czynność ta ma na celu wyeliminowanie ewentualnego oszustwa. Poręczyciel może przekazać pieniądze dowolnym sposobem – przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

Weź pożyczkę

Rapida – podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki – do 15 tysięcy zł
 • Długi okres spłaty – do 36 miesięcy
 • Wsparcie finansowe oferowane osobom ze złą historią kredytową
 • Wnioskowania online
 • Możliwość przeznaczenia pożyczki na dowolny cel
 • RRSO od 49.9%

Wady

 • Konieczność wskazania poręczyciela

Dodaj opinię o Rapida Money

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  witam zadajcie sobie pytanie wy co narzekacie która firma poza bankowa udzieli wam pożyczki w takiej kwocie ja ze zla historia byciem w biku nikt mi nie chciał pożyczyć zaufać a jestem ojcem 3 dzieci różnie bywa w życiu ja z żoną kupiłem mieszkanie nowe za gotówkę bez kredytów ale życie jest życiem rok później po wypadku syna i długach z tym związanych tylko właśnie ta firma udzieliła nam pożyczki nikt inny nie pomógł a gwarant nim jest moja żona i nie widzę w tym problemu dziękujemy jeszcze raz

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Konieczność podania poręczyciela? w Pożyczce pozabankowej? Serio? Bo jak dla mnie to pomyłka!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 3 / 5.00

  Bardzo drogo. Do tego codzienny spam na mailu i telefonie.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 2 / 5.00

  kiepsko i drogo

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 2 / 5.00

  Oferta jest droga, a co za tym idzie kiepska. Nie interesuje mnie czy kasa bedzie tego samego dnia czy po dwoch dniach jesli jest znacznie drożej niż u konkurencji. Poza tym jeśli mam być szczery to u konkurencji też było szybciej. Wiec nie jest to najlepsza z ofert.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Polecam!
  Jasne i rzetelne warunki! Super obsługa polecam !!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Firma pomyłka

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 1 / 5.00

  Osoba której chciałam być gwarantem jest wpisana w BIk. Ja jestem czysta.Niestety wyszło,że ja nie mogę być gwarantem bo narażę pożyczkobiorcę na długi.To jakaś kpina.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Jak wiekszosc moich poprzedników wyrażających negatywna opinie o firmie chce powiedziec, ze kpina jest koniecznosc wskazania poreczyciela w przypadku firmy pozyczkowej. Firmy pozabankowe kojarza sie z brakiem formalnosci!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  PORECZYCIEL? Zart jakiś? Przecież to firma pożyczkowa a nie bank!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Polecam! Obsługa na najwyższym poziomie, natychmiastowa obsługa.
  Rewelacja!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Polecam z całym przekonaniem,ponieważ firma działa błyskawicznie,nawet w święta.

  Dobry pomysł dla osób którym bank odmawia wszystkiego.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Rozmowa z doradcą miła i uprzejma wszystko przebiegło perfekcyjnie kontakt telefoniczny przebiegł profesjonalnie Polecam Doradcy są Cierpliwi wyrozumiali i mili

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  Ludzie nie słuchajcie tej szeptanki. To jakiś absurd! Poręczyciel musi mieć nieruchomość, równie dobrze może zabrać wam zwykły kredyt jeżeli taką osobę znajdziecie! BEZ TAKICH KOSZTÓW! Zwykła manipulacja, przecież nawet kwotę na konto otrzymuje poręczyciel!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Coś niesamowitego. Otrzymałem pożyczkę 20000 złotych. Na spłatę komornika. Jestem bardzo zadowolony i bardzo polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Profesjonalna obsługa, każdy krok procesu opisany przez konsultanta bardzo dokładnie i zrozumiale. Obsługa bardzo miła i pomocna, odpowiedź uzyskałam na każde pytanie, krótki czas oczekiwania.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Nie znam lepszego pozytkodawcy polecam w 100000%

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Szybko i mila obsluga. Jedyny parabank który udzielil pozyczki na korzystnych warunkach. Polecam, na pewno skorzystam gdy bedzie potrzeba.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Bardzo szybka i mila obsluga. Sa w kontakcie caly czas. Zalatwienie formalnosci trwa tylko kilka godzin. Panie konsultantki bardzo ladnie krok po kroku wszystko tlumacza i ladnie prowadza przez caly proces. Pelen profesjonalizm. Na prawde polecam wszystkim, ktorzy znalezli sie w trudnej sytuacji.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 4 / 5.00

  Bardzo miła obsługa pomocna przy wypełnianiu formularzy oraz sprawne działanie pieniądze na drugi dzień na koncie dziękuję

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

2000 zł na lato, zupełnie za darmo od net credit!

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.35 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.33 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  2.85 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.27 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wonga WONGA
  4.07 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.69 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.05 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.46 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.69 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki
  3.08 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł