Raiffeisen należy do grona banków uniwersalnych. Udostępnia produkty i usługi klientom z różną zasobnością portfela. Raiffeisen stara się zawsze dopasować ofertę indywidualnie. Klienci zamożni mogą skorzystać z narzędzi finansowych w ramach bankowości prywatnej. Raiffeisen Polbank kieruje swoją ofertę głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych firm. Oprócz placówek stacjonarnych (ponad 400 oddziałów Raiffeisen Polbank na terenie całego kraju), dostępna jest bankowość elektroniczna i telefoniczna.

raiffeisen Polbank - kredyt gotówkowy

Raiffeisen Polbank – oferta kredytu

Klienci indywidualni (także z segmentu prywatnego) mogą założyć darmowe konto osobiste, zapewnić sobie stały dostęp do finansów za pośrednictwem karty kredytowej lub limitu w koncie czy wziąć kredyt gotówkowy lub mieszkaniowy. Oprócz tego bank proponuje szereg produktów inwestycyjno-oszczędnościowych. W ramach bankowości prywatnej dodatkowo można korzystać z doradztwa podatkowego i prawnego. Sektor MŚP i korporacje również mogą liczyć na bogatą ofertę kredytową. Jak oferta Raiffeisen kształtuje się na tle innych banków, prezentuje ranking kredytów gotówkowych.

Zapytaj o ofertę

Raiffeisen kredyt gotówkowy bez odsetek

Kredyt gotówkowy bez odsetek Raiffeisen Polbank to bardzo atrakcyjna oferta. Maksymalna dostępna kwota, o jaką możemy wnioskować, nie martwiąc się o odsetki, wynosi 10 tys. zł. Aby zaciągnąć zobowiązanie, nie potrzebujemy żadnych zabezpieczeń typu hipoteka itp. Co więcej, jeśli wystarczy nam kredyt nie wyższy niż 4 tys. zł, wówczas bank nie wymaga dołączenia do wniosku zaświadczenia potwierdzającego to, że otrzymujemy stałe wynagrodzenie. Spłatę kredytu gotówkowego bez odsetek możemy rozłożyć na 30 rat. Prowizja zależna jest od ilości rat. Jeśli wybierzemy 5 rat, prowizja wyniesie 5%. Maksymalna wysokość to 30% przy spłacie rozłożonej na 30 miesięcy. Decyzję otrzymamy już podczas jednej wizyty w oddziale Raiffeisen Polbank. Kredyt zamówimy również telefonicznie oraz korzystając z internetowego wniosku.

Raiffeisen kredyt gotówkowy na miarę

W ofercie Raiffeisen Polbank znajduje się również Kredyt na miarę. Daje on szansę zdobycia do 150 tys. zł na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, co oznacza, że zobowiązanie możemy spłacać przez 10 kolejnych lat. Oprocentowanie nominalne świadczenia wynosi 4,99%. Wniosek o kredyt Raiffeisen możemy złożyć w dowolnym oddziale banku. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić kredyt telefonicznie lub wypełnić formularz online. Jeśli wybierzemy drogę internetową, w sprawie ustalenia szczegółów skontaktuje się z nami konsultant Raiffeisen Polbank.

Złóż wniosek o kredyt w Raiffeisen Bank 

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Raiffeisen Polbank dopuszcza 3 sposoby ubiegania się o kredyt:

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać w Raiffeisen kredyt?

Ubiegając się o kredyt w wysokości nie wyższej niż 4 tys. zł, będziemy potrzebowali właściwie tylko dowodu osobistego. Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach. Inaczej jest w przypadku wyższych zobowiązań, wówczas musimy przygotować się na konkretne oczekiwania, takie jak:

  • ukończone 21 lat,
  • przedłożenie zaświadczenia o dochodach (minimum 1200 zł), które uzyskiwane mogą być nie tylko z tytułu umowy o pracę, ale również z tytułu umowy na zastępstwo, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło; respektowane są też emerytury i renty,
  • pozytywnie zweryfikowana zdolność kredytową w BIK i bazach BIG.

Na jakich warunkach dostaniemy w Raiffeisen pierwszą pożyczkę?

Raiffeisen Polbank przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy nie korzystali jeszcze w banku z żadnego kredytu. Pierwsza pożyczka w Raiffeisen posiada RRSO na poziomie 2,99%. Maksymalna kwota takiej pożyczki to 4000 zł. Okres spłaty rozłożymy nawet na 24 miesiące, a pieniądze powędrują na dowolny, wybrany przez nas cel. Przy najwyższej kwocie pożyczki rozłożonej na 2 lata, całkowity jej koszt osiągnie poziom 119,60 zł. Co ciekawe, pożyczkobiorcy podczas składania wniosku potrzebny jest jedynie dowód osobisty, a decyzja może zapaść już w trakcie pierwszej wizyty w oddziale.

Propozycja Raiffeisen może konkurować z ofertami pożyczek online. Sprawdźcie najnowszy ranking pożyczek na raty.

Raiffeisen Bank – Podsumowanie