Raiffeisen Bank – Kredyt gotówkowy Nasza ocena 7.5 /10

Raiffeisen Polbank - opinie

3.14 z 5 Na podstawie 20 opinii
(20 opinie o Raiffeisen Polbank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Raiffeisen Polbank powstał w wyniku fuzji Polbanku EFG i Raiffeisen Banku Polskiego. Oficjalnie nowa marka na polskim rynku finansowym zaczęła działać na początku 2013 roku.

Porównaj

Raiffeisen należy do grona banków uniwersalnych. Udostępnia produkty i usługi klientom z różną zasobnością portfela. Raiffeisen stara się zawsze dopasować ofertę indywidualnie. Klienci zamożni mogą skorzystać z narzędzi finansowych w ramach bankowości prywatnej. Raiffeisen Polbank kieruje swoją ofertę głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych firm. Oprócz placówek stacjonarnych (ponad 400 oddziałów Raiffeisen Polbank na terenie całego kraju), dostępna jest bankowość elektroniczna i telefoniczna.

raiffeisen Polbank - kredyt gotówkowy

Raiffeisen Polbank – oferta kredytu

Klienci indywidualni (także z segmentu prywatnego) mogą założyć konto osobiste za 0 zł, zapewnić sobie stały dostęp do finansów za pośrednictwem karty kredytowej lub limitu w koncie czy wziąć kredyt gotówkowy lub mieszkaniowy. Oprócz tego bank proponuje szereg produktów inwestycyjno-oszczędnościowych. W ramach bankowości prywatnej dodatkowo można korzystać z doradztwa podatkowego i prawnego. Sektor MŚP i korporacje również mogą liczyć na bogatą ofertę kredytową. Jak oferta Raiffeisen kształtuje się na tle innych banków, prezentuje ranking kredytów gotówkowych.

Zapytaj o ofertę

Raiffeisen kredyt gotówkowy bez odsetek

Kredyt gotówkowy bez odsetek Raiffeisen Polbank to bardzo atrakcyjna oferta. Maksymalna dostępna kwota, o jaką możemy wnioskować, nie martwiąc się o odsetki, wynosi 10 tys. zł. Aby zaciągnąć zobowiązanie, nie potrzebujemy żadnych zabezpieczeń typu hipoteka itp. Co więcej, jeśli wystarczy nam kredyt nie wyższy niż 4 tys. zł, wówczas bank nie wymaga dołączenia do wniosku zaświadczenia potwierdzającego to, że otrzymujemy stałe wynagrodzenie. Spłatę kredytu gotówkowego bez odsetek możemy rozłożyć na 30 rat. Prowizja zależna jest od ilości rat. Jeśli wybierzemy 5 rat, prowizja wyniesie 5%. Maksymalna wysokość to 30% przy spłacie rozłożonej na 30 miesięcy. Decyzję otrzymamy już podczas jednej wizyty w oddziale Raiffeisen Polbank. Kredyt zamówimy również telefonicznie oraz korzystając z internetowego wniosku.

Raiffeisen kredyt gotówkowy na miarę

W ofercie Raiffeisen Polbank znajduje się również Kredyt na miarę. Daje on szansę zdobycia do 150 tys. zł na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, co oznacza, że zobowiązanie możemy spłacać przez 10 kolejnych lat. Oprocentowanie nominalne świadczenia wynosi 4,99%. Wniosek o kredyt Raiffeisen możemy złożyć w dowolnym oddziale banku. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić kredyt telefonicznie lub wypełnić formularz online. Jeśli wybierzemy drogę internetową, w sprawie ustalenia szczegółów skontaktuje się z nami konsultant Raiffeisen Polbank.

Złóż wniosek o kredyt w Raiffeisen Bank 

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Raiffeisen Polbank dopuszcza 3 sposoby ubiegania się o kredyt:

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać w Raiffeisen kredyt?

Ubiegając się o kredyt w wysokości nie wyższej niż 4 tys. zł, będziemy potrzebowali właściwie tylko dowodu osobistego. Bank nie wymaga zaświadczenia o zarobkach. Inaczej jest w przypadku wyższych zobowiązań, wówczas musimy przygotować się na konkretne oczekiwania, takie jak:

 • ukończone 21 lat,
 • przedłożenie zaświadczenia o dochodach (minimum 1200 zł), które uzyskiwane mogą być nie tylko z tytułu umowy o pracę, ale również z tytułu umowy na zastępstwo, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło; respektowane są też emerytury i renty,
 • pozytywnie zweryfikowana zdolność kredytową w BIK i bazach BIG.

Na jakich warunkach dostaniemy w Raiffeisen pierwszą pożyczkę?

Raiffeisen Polbank przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy nie korzystali jeszcze w banku z żadnego kredytu. Pierwsza pożyczka w Raiffeisen posiada RRSO na poziomie 2,99%. Maksymalna kwota takiej pożyczki to 4000 zł. Okres spłaty rozłożymy nawet na 24 miesiące, a pieniądze powędrują na dowolny, wybrany przez nas cel. Przy najwyższej kwocie pożyczki rozłożonej na 2 lata, całkowity jej koszt osiągnie poziom 119,60 zł. Co ciekawe, pożyczkobiorcy podczas składania wniosku potrzebny jest jedynie dowód osobisty, a decyzja może zapaść już w trakcie pierwszej wizyty w oddziale.

Propozycja Raiffeisen może konkurować z ofertami pożyczek online. Sprawdźcie najnowszy ranking pożyczek na raty.

Raiffeisen Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Szybka decyzja kredytowa
 • Mało formalności przy niższych kwotach
 • Długi okres kredytowania
 • Wysoka kwota kredytu
 • Niskie oprocentowanie

Wady

 • Wysoka prowizja

Raiffeisen Bank Polska S.A.

Grzybowska 78
Warszawa, Mazowieckie 00-844
Polska
Telefon: 801 180 801
Fax: 22 585 25 85

Wejdź na raiffeisen.pl

raiffeisen - kredyt do 150000 zł

Wiek pożyczkobiorcy

od 21 lat

Okres spłaty

od 6 miesięcy do 10 lat

Godziny pracy w dni powszednie

Infolinia czynna całą dobę

Godziny pracy w weekendy

Infolinia czynna całą dobę

Dodaj opinię o Raiffeisen Polbank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Bardzo dobra oferta. Prowizja 0%, oprocentowanie 6.99%, kredyt 70 000 bez żadnych dokumentów. Ludzie mogą mieć pretensje tylko do siebie. Składałem zapytanie do kilku banków, oczywiście na początku masakryczne warunki, ale jak się zaczęło dzwonić i mówić że gdzieś innej jest lepsza oferta to po w dniach znaleźli ww. Warunki ( na początku marzą 3% odsetki 9.99)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Jednym słowem DNO.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  złodzieje

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Radzę wszystkim omijać ten bank szerokim łukiem a już w szczególności placówkę na ulicy Piotrkowskiej 51 w Łodzi.

  W skutek błędnie udzielonych informacji straciłem ponad 4000zł. Próbując wyjaśnić sytuację w drodze reklamacji z centralą banku od kilku miesięcy otrzymuję lakoniczne odpowiedzi nie mające związku z przedmiotem mojej reklamacji. Dzisiaj w kolejnym piśmie odrzucającym moją reklamację dowiedziałem się, że "sytuacja, która stała się powodem mojego rozczarowania wynika z nieporozumienia a nie błędu banku". Dlaczego za, jak to nazwaliście "nieporozumienie", mam płacić 4000zł? Widać, że każdy z ulicy może usiąść za biurkiem w placówce tego banku i klepać głupoty klientom, którzy przychodzą wyjaśnić swoje wątpliwości związane z Waszymi procedurami i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności, bo jeśli klient straci przez Was pieniądze to będzie to po prostu "nieporozumienie"?

  Przestrzegam wszystkich klientów żeby informacje udzielane przez pracowników banku Raiffeisen w placówkach mieli potwierdzane pisemnie bo w razie błędu popełnionego przez ich nieznającego procedur pracownika to i tak klient poniesie konsekwencje finansowe ich błędu. A najlepiej uciekajcie jak najdalej od dyletantów!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Szybko 100tys bez zaświadczeñ i najniższy procent z pozostałych bankach sprawdzałem wszędzie kredyty DROŻSZE 0 15 DO 35 TYS WIĘKSZE NIŻ W Raifaizenie

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Szybko bez zaświadczeń otrzymałem 100tys zł sam byłem ZDZIWIONY rata z ubezpieczeniem 1434zł na 96m naprawde warto TU NIŻ W INNYCH BANKACH wszystkie żem obskoczył ,jeszcze był w podobnych ratach bank CITY HANDLOWY lecz czcieli wyciągi z 3 CZŁYCH miesięcy +zaświadczenie o 500+

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 4 / 5.00

  Jak na bank to formalności moim zdaniem mało.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 3 / 5.00

  Bank jak bank- chce zarobić na klientach! Jak potrzebny mi był kredyt to zdecydowałem sie na nich bo unich mam konto i myslałem, że dzieki temu formalności będzie mniej- niespodzianka- jest ich od pyty i ciut ciut!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 3 / 5.00

  Długi okres kredytowania to duży plus
  Koszta minus.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Polecam - Zbyszek

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Nie polecam tego banku, obsługa kredytu fatalna. Pracownicy nie są odpowiednio wyszkoleni. Każdy na infolinii przedstawia zupełnie inne informacje przez co straciłem czas i pieniądze.Cieszę się, że udało mi się przenieść kredyt na lepszych warunkach do innego banku i zakończyć współpracę(gorąco polecam każdemu)

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 3 / 5.00

  Kredyt bez wychodzenia w domu. Wnioski online, mało formalności i szybka decyzja- to trzeba im przyznać! Oferta ma sporo plusów! Niestety minusy są dość istotne- a mianowicie cennik! Oferta nie należy do tanich!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Wysokość oprocentowania i opłat zależna od uczestnictwa w programie lojalnościowym
  Wysoka prowizja
  to sa wady podane tutaj- ja bym jeszcze dodał chamską obsługe i niekompetentnych pracowników!
  i bardzo niska przyznawalność!
  Nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 4 / 5.00

  dlugi okres splaty, wysokie kwoty, niskie raty i szybka decyzja- oferta zdecydowanie niezła:D

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 1 / 5.00

  Dużo opłat, które są wysokie. Bardzo wysokie. Sorry- ale dla mnie kasa jest najważniejsza wole iśc do banku gdzie formalności będzie więcej i będe musiał donieść 3 dokumenty więcej ale co miesiąc przyjdzie mi płacić mniej! co miesiąc przez kilka lat!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Potrzebowałem kredytu w kwocie ok. 8000 zł, nie jest to jakaś powalająca kwota- chciałem ją sobie rozłożyć na 2 lata czyli 24 raty żeby spłata ich nie była dla mnie większym problemem, z niczym nie bylo problemu- formalności mało, szybka decyzja, kasa na koncie zaraz po otrzymaniu decyzji. Super!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 2 / 5.00

  na dobrą sprawę TRZEBA byc w programie lojalnościowym żeby kredyt opłacało się wziąć- nie lubie takiego wymuszania, w ogóle prowizja też jest bardzo wysoka! Nie polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  Kompetentni i bardzo lojalni doradcy. Decyzja i 100% wysokosci kredytu na zakup mieszkania na koncie po ok. 2 tygodniach. Szybko i sprawnie. Polecam!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 3 / 5.00

  Wysoka prowizja!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 4 / 5.00

  Zdecydowałem się na kredyt w stosunkowo niskiej kwocie więc nie było problemu z przyzaniem oraz z formalnościami. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, ale podobno w przypadku kredytu w wysokiej kwocie już tak pieknie nie jest!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Własnie ,a po co się stresować samemu chodzić i ogarniać te wszystkie papiery,kiedy Multikredyt na Racławickich może zrobic to za Ciebie.Byłem,sprawdziłem,skorzystałem,polecam.Pełna profeska ,dziewczyny ogarniaja nawet najmniejszy szczegół,pomyślą o wszstkim,szacun za prace jaka wykonują,polecam każdmu

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.89 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.56 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.41 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.31 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.22 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.55 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 60 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.90 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.13 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Lime Kredyt Lime Kredyt
  3.02 / 5.00
  Pierwsze 3250 zł gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.92 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.95 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.36 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł