Preslo to internetowy serwis pośrednictwa pożyczkowego, który umożliwia podjęcie pożyczki na raty w kilku prostych krokach. Składając wniosek w tej firmie otrzymasz kilka idealnie dopasowanych ofert, dostępnych na jedno kliknięcie! Skorzystaj z możliwości uzyskania elastycznej pożyczki online i uzyskaj od 100 do 15 000 zł! Zapoznaj się ze szczegółami oferty Preslo i złóż wniosek już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w Preslo

Preslo to internetowy pośrednik pożyczkowy, który umożliwia podjęcie korzystnej pożyczki ratalnej online. Firma nie ma więc wpływu na wysokość kosztów jakie zostaną naliczone do pożyczki, gdyż to zależy od pożyczkodawcy. Preslo jedynie przekazuje szacunkowe informacje na temat wysokości RRSO, kwoty pożyczki, odsetek oraz innych szczegółowych opłat.

Wgląd w warunki uzyskania i spłaty pożyczki na raty online, otrzymasz od pożyczkodawcy, który zgodzi się udzielić Ci gotówki. Warto dokładnie zapoznać się z ustaleniami w umowie przed jej podpisaniem.

Pożyczka na raty w Preslo – kwoty i czas spłaty

Firma Preslo pośredniczy w udzielaniu pożyczek ratalnych przez Internet. Z pomocą serwisu online możemy złożyć wniosek o udzielenie kredytu konsumenckiego na kwotę od 100 do 15 000 zł. Okres spłaty może wynosić od 1 do 24 miesięcy. Oferta proponowana przez Preslo jest bardzo elastyczna – uzyskasz tu pomoc gotówkową na mniejsze i większe wydatki.

Co wyróżnia usługi Preslo?

 • Elastyczna oferta – pożyczka ratalna na kwotę od 100 do 15 000 zł.
 • Szybki proces wnioskowania – tylko 3 kroki do otrzymania pożyczki.
 • Możliwość podjęcia pożyczki na raty mimo negatywnych wpisów w bazach – pod warunkiem przedłożenia poręczenia majątkowego.
 • Proste do spełnienia formalności.
 • Pożyczka dopasowana do Twoich możliwości finansowych.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Preslo nie proponuje oferty promocyjnej do pożyczek na raty. O ewentualny dostęp do promocji należy pytać pożyczkodawcę, który zgodzi się udzielić nam pożyczki online. Warto zapytać o możliwość obniżenia kosztów przed podpisaniem umowy.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Preslo

Aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem Preslo, należy spełnić kilka podstawowych warunków:

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć obywatelstwo polskie,
 • posiadać aktualny dowód osobisty,
 • stały dochód, pozwalający na spłatę pożyczki,
 • konto bankowe, na które zostanie wpłacona kwota pożyczki
 • aktualny numer telefonu komórkowego i adres e-mail.

Jak zaznacza Preslo, pożyczkę na raty online można uzyskać mimo negatywnych wpisów w bazach dłużników. Należy jednak liczyć się z faktem, że pożyczkodawca zaproponuje bardziej rygorystyczne warunki. W skrajnych przypadkach dostęp do finansowania może okazać się niemożliwy, jeśli nie możesz przedłożyć poręczenia majątkowego w celu zabezpieczenia spłaty pożyczki.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby uzyskać pożyczkę na raty online w Preslo, konieczne jest posiadanie dwóch dokumentów. Są to dowód osobisty i “kopia ostatniej listy płac lub potwierdzenia ostatniej wypłaty emerytury”. Dowód osobisty wykorzystamy wypełniając wniosek pożyczkowy, gdzie w odpowiednich rubrykach należy wprowadzić numer i serię dokumentu oraz numer PESEL.

Jako ”kopię ostatniej listy płac” należy rozumieć wyciąg z konta, przedstawiający listę transakcji w okresie min. 3 miesięcy. Dokument ten można zastąpić zaświadczeniem o zatrudnieniu otrzymanym od pracodawcy.

Preslo – weryfikacja w bazach dłużników

Preslo oraz pożyczkodawcy współpracujący z tym pośrednikiem internetowym, sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników. Firma Preslo nie informuje wprost o tym z jakich baz danych korzysta. Pewne jest, że prowadzi elastyczną politykę udzielania pożyczek na raty – pożyczka dla zadłużonych, pod warunkiem posiadania zabezpieczenia majątkowego czy pożyczki bez BIK.

Czy Preslo udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Ubiegając się o finansowanie w Preslo, możesz otrzymać tzw. pożyczkę bez BIK. Nie oznacza to jednak, że pożyczkodawca nie zweryfikuje Twojej historii kredytowej. Firma sprawdzi dane uzyskane w bazach dłużników, a to czy udzieli pożyczki na raty jest zależne od indywidualnej oceny klienta.

Czy Preslo udziela pożyczek dla zadłużonych?

Tak, można tu otrzymać pożyczkę dla zadłużonych. Jedynym warunkiem uzyskania takiej pożyczki ratalnej przez Internet jest posiadanie zabezpieczenia majątkowego. Te zostanie wykorzystane jako poręczenie spłaty zadłużenia w Preslo.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Preslo?

Preslo nie przykłada większego znaczenia do formy zatrudnienia swoich klientów. Najważniejszym jest, aby wykazać stabilny i regularny dochód na konto. Forma zatrudnienia ma znaczenie drugoplanowe. Nie zmienia to faktu, że lepsza umowa np. umowa o pracę, zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki, nawet przy niskim dochodzie.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Preslo – krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę na raty w Preslo jest bardzo proste. Cała procedura ubiegania się o pożyczkę na raty realizowana jest przez Internet. Wymaga to zrealizowania kilku prostych kroków:

 1. Wejdź na stronę preslo.com/pl.
 2. Kliknij przycisk “Złóż wniosek” – niebieski przycisk na górze serwisu Preslo.
 3. Podaj cel, kwotę oraz okres spłaty pożyczki na raty.
 4. Wypełnij formularz podając dane osobowe oraz finansowe.
 5. Za pomocą profilu klienta, otrzymasz propozycję pożyczki ratalnej.
 6. Potwierdź swój wniosek i poczekaj na wypłatę środków.

Oferty zaproponowane przez Preslo są wstępnie potwierdzone. Nie trzeba się obawiać, że pożyczkodawca wycofa propozycję pożyczki ratalnej. Co ważne, proces finalizacji wypłaty środków może być różny zależnie od firmy pożyczkowej, która zgodzi się udzielić gotówki.

Weryfikacja tożsamości klienta Preslo

Firma Preslo weryfikuje swoich klientów już na etapie składania wniosku. Jeśli podamy nieprawidłowe lub nieprawdziwe dane, proces wnioskowania zostanie automatycznie przerwany. Sprawdzenie tych danych ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa obu stronom transakcji i ma chronić przed wymuszeniem pożyczki na dane innej osoby oraz konsekwencjami z tym związanymi.

Każda firma pożyczkowa, która współpracuje z Preslo przeprowadza weryfikację klientów na wybrany sposób. To jaka metoda zostanie wykorzystana do sprawdzenia zgodności danych oraz oceny zdolności kredytowej, zależy od pożyczkodawcy, który zgodzi się udzielić nam pożyczki. Sprawdzenie danych może polegać na:

 • wykonaniu przelewu weryfikacyjnego,
 • weryfikacji z wykorzystaniem aplikacji Kontomatik,
 • rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy pożyczkowej.

Spłata pożyczki na raty w Preslo

Spłata pożyczki online otrzymanej za pośrednictwem Preslo polega na terminowej realizacji przelewów na konto podane w umowie pożyczkowej. Firma Preslo umożliwia skorzystanie z funkcji automatycznej spłaty, przez przypisanie karty debetowej do spłaty pożyczki lub ustalenie zlecenia stałego.

W przypadku, gdy przelewy na poczet kolejnych rat chcemy realizować samodzielnie należy pamiętać:

 • Numer konta bankowego dla Twojej pożyczki jest przypisany indywidualnie.
 • Przelew należy odpowiednio zatytułować – podając numer pożyczki i informacje umożliwiające łatwą identyfikację pożyczkobiorcy.
 • Wszystkie dane potrzebne do zlecenia przelewu znajdziesz w umowie pożyczki lub w Panelu Klienta po zalogowaniu do serwisu Preslo.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, spłaty pożyczki ratalnej można dokonać przed terminem. Skorzystanie z tej możliwości, zapewni zwrot części prowizji, za skrócenie okresu trwania umowy pożyczkowej. Co więcej, takie działanie zapewni nam bezpieczną spłatę i pojawienie się pozytywnego wpisu w Biurze Informacji Kredytowej.

Wydłużenie terminu spłaty

Możliwość skorzystania z wydłużenia terminu spłaty pożyczki ratalnej online zależy od warunków pożyczkodawcy. Kwestię zmiany terminu spłaty raty lub prolongatę okresu pożyczkowego należy omawiać z firmą pożyczkową, która udzieliła nam gotówki. Preslo nie ma wpływu na ofertę firm pożyczkowych, z którymi współpracuje. Jako pośrednik , Preslo, ogranicza się do znalezienia i zaproponowania najlepiej dopasowanej oferty pożyczki na raty.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Klient, który spóźnia się ze spłatą rat pożyczki online otrzymanej przy pomocy Preslo musi liczyć się z konsekwencjami finansowymi. Za każdy dzień opóźnienia w płatności zostaną naliczone odsetki karne. W przypadku, gdy dłużnik nie wywiąże się z obowiązku zapłaty mimo wezwań, pożyczkodawca ma prawo do zgłoszenia długu w bazach dłużników np. Krajowym Rejestrze Długów.

Jak przebiega windykacja należności?

Preslo nie bierze udziału w windykacji niespłaconych długów. Proces windykacji należności jest przeprowadzany przez pożyczkodawcę, który udzieli nam gotówki lub przez specjalistyczną firmę zewnętrzną. Szczegóły na temat metod i technik windykacyjnych znajdziemy w umowie pożyczki.

Kolejna pożyczka w Preslo

Jako pośrednik pożyczkowy, firma Preslo nie stawia ograniczeń, odnośnie liczby posiadanych pożyczek czy kredytów. Jeżeli wykazujesz odpowiednią zdolność kredytową, możesz otrzymać kolejną pożyczkę. Klient może mieć dowolną ilość aktywnych pożyczek.

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć po zalogowaniu do serwisu internetowego Preslo. W Portfelu Online znajdziesz gotowe propozycje pożyczek na raty, dopasowanych do Twoich możliwości. Jak zaznacza Preslo, do kwestii pożyczania gotówki należy podchodzić odpowiedzialnie. Aby uniknąć kłopotów finansowych rozsądnie oceń swoje możliwości i korzystaj świadomie!

Logowanie do panelu użytkownika

Aby zalogować się do profilu użytkownika Preslo kliknij przycisk “Zaloguj się”. Ten znajdziesz w górnej części strony – jest opatrzony grafiką klienta. Podaj adres e-mail oraz hasło, ustalone przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego i kliknij “Logowanie”. Jeśli dane są poprawne, znajdziesz się na stronie swojego Portfela Online, który umożliwia zarządzanie posiadanymi pożyczkami oraz złożenie wniosku o kolejną.

Problemy z logowaniem

Najczęstszym problemem przy logowaniu do Portfela Online serwisu Preslo jest wprowadzenie błędnych danych. Jeżeli nie możesz się zalogować do serwisu, spróbuj skorzystać z funkcji “Zapomniałeś/aś hasła?”. Dzięki temu szybko i bez problemu odzyskasz dostęp do profilu użytkownika.

W przypadku bardziej złożonych problemów należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce “Kontakt”.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Po zalogowaniu do Portfela Online możesz zmienić dane, które uległy zmianie. Każdy pożyczkobiorca jest zobowiązany do informowania wierzycieli o zmianach danych osobowych, kontaktowych i adresowych.

Preslo – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Preslo można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak, możesz posiadać kilka pożyczek ratalnych w Preslo na raz. Warunkiem uzyskania każdej pożyczki jest wykazanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Preslo?

Powodem odrzucenia wniosku przez Preslo może być niespełnienie jednego z podstawowych warunków. Na przykład, Twój dochód może nie spełniać minimalnych wymogów do zatwierdzenia pożyczki lub możesz znajdować się na liście dłużników, a poręczenie majątkowe nie stanowi odpowiedniego zabezpieczenia.

Czy w Preslo dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Nie, wypłata środków z pożyczek ratalnych udzielanych przez Preslo jest realizowana w dniach roboczych.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Preslo trafi do sądu?

Windykacją niespłaconych należności zajmuje się firma pożyczkowa, z którą podpisujemy umowę pożyczki. Metody windykacji oraz to czy dług zostanie przekazany do sądu zależy od ustaleń w umowie oraz intencji pożyczkobiorcy. Firmy pożyczkowe są gotowe na negocjacje w sprawie spłaty długów pożyczkowych.

Jakie źródła dochodu akceptuje Preslo?

Preslo akceptuje wiele różnych źródeł dochodu, a forma zatrudnienia nie ma większego znaczenia przy udzielaniu pożyczek ratalnych bez zaświadczeń. Najważniejsze to wykazać odpowiednio wysoki i regularny dochód na konto osobiste.

Czy Preslo wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Preslo nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy. Firma pośredniczy w udzielaniu pożyczek bez BIK i bez zaświadczeń.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Preslo?

Jak informuje Preslo oczekiwanie na wypłatę gotówki po złożeniu wniosku o pożyczkę na raty nie zajmie więcej niż 24 godziny.

Czy w Preslo trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Tak, podanie celu przeznaczenia pożyczki ratalnej jest jednym z pierwszych kroków wnioskowania o pożyczkę w Preslo. Jednakże, jest to pożyczka na dowolny cel, a pożyczkodawca nie będzie weryfikował celu wykorzystania gotówki.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Preslo?

Spłacając pożyczkę na raty online przed nastąpieniem terminu spłaty, zapewni zwrot części prowizji, za niewykorzystany okres kredytowania.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Preslo, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, o ile wykazujesz odpowiednio wysoką zdolność kredytową, otrzymanie pożyczki na raty w Preslo nie będzie stanowiło problemu – nawet mimo kilku pożyczek w innych firmach czy bankach.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Preslo?

Umowę o pożyczkę podpisujemy zdalnie. Szczegóły na temat metody podpisania umowy z Preslo poznasz po otrzymaniu oferty pożyczki na raty.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Preslo?

Tak, raty pożyczki uzyskanej w Preslo można spłacać każda osoba z dowolnego rachunku. Warunkiem jest odpowiednie zatytułowanie przelewu oraz zlecenie go na odpowiednie konto.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Preslo?

Kwestię reklamacji należy omawiać z pożyczkodawcą, który udzieli nam pożyczki. Preslo, jako pośrednik pożyczkowy online pomaga w znalezieniu oferty dopasowanej do możliwości klienta.

Preslo – podsumowanie

Internetowy pośrednik pożyczkowy Preslo daje szansę na uzyskanie korzystnej pożyczki ratalnej bez wychodzenia z domu. Składając wniosek o pożyczkę na raty online możesz uzyskać od 100 do 15 000 zł, z okresem spłaty trwającym od 1 do 24 miesięcy. Zadaniem Preslo jest znalezienie oferty idealnie dopasowanej do możliwości klienta.

To czy pożyczka będzie dopasowana do Twoich oczekiwań, zależy od wypełnienia formularza rejestracyjnego. Na podstawie danych przekazanych Preslo, zostanie dobrana i przedstawiona oferta pożyczek ratalnych dostępnych od ręki, za jednym kliknięciem!

Preslo - zalety

 • Szybki proces wnioskowania,
 • Proste zasady udzielania pożyczek,
 • Pożyczka dla zadłużonych,
 • Minimum formalności - pożyczka na dowód osobisty, nie musisz przedstawiać zaświadczenia od pracodawcy,
 • Elastyczna pożyczka online - możesz uzyskać od 100 do 15 000 zł,
 • Możliwość posiadania kilku pożyczek jednocześnie,
 • Wysoka przyznawalność.

Preslo - wady

 • Pożyczka dla zadłużonych tylko przy odpowiednim zabezpieczeniu majątkowym,
 • Kontakt z biurem obsługi klienta tylko za pośrednictwem formularza kontaktu.

Informacje o Preslo

Nazwa firmy

FS PERFORMANCE GROUP S.L

Adres ul. Barcas 2 2
46002 Valencia
Telefon
Adres e-mail info@preslo.com
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek