PożyczKOM to nowa marka pożyczkowa, kolejna po pożyczkaOK marka znanej firmy SMS Kredyt. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek na raty w kwocie od 1000 do 3000 zł na okres do 30 miesięcy. Ich wysokość można dostosować do oczekiwań finansowych różnych klientów. Oferuje również możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Pożyczkom również z kredytem!

Oferta PożyczKOM jest dostosowana do oczekiwań różnych klientów. Jeśli mamy na swoim koncie kredyt i regularnie spłacamy raty, ale potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego, propozycja PożyczKOM jest jak najbardziej dla nas. Dodatkowe pieniądze otrzymamy szybko i bez zbędnych formalności – wypełnienie wniosku zajmuje maksymalnie kilka minut.

PożyczKOM - weź pożyczkę i pieniądze odbierz na poczcie

Pożyczkom – wymagania

Aby otrzymać pożyczkę w PożyczKOM, konieczne jest ukończenie 20 roku życia. Potrzebny jest także numer PESEL, jak też adres stałego miejsca zamieszkania. Firma wymaga także posiadania stałego źródła dochodu. Aby uzyskać potrzebne pieniądze, musimy także posiadać pozytywną historię kredytową. Co istotne, PożyczKOM udziela pożyczek osobom do 80 roku życia. Jest to stosunkowo wysoka granica wiekowa w porównaniu z tymi, które określają inne firmy pożyczkowe. To bardzo ważne, ponieważ emeryci są grupą społeczną, która również często potrzebuje tego rodzaju wsparcia finansowego.

Pożyczkom – proces ubiegania się o pożyczkę

Jeżeli chcemy uzyskać pożyczkę w PożyczKOM, powinniśmy rozpocząć od wybrania oferty odpowiadającej naszym możliwościom finansowym. Następnie osoby odpowiadające warunkom uwzględnianym przez firmę powinny złożyć wniosek. Mało skomplikowany formularz dostarczy firmie informacji pozwalających na określenie zdolności kredytowej klienta. W trakcie wypełniania dokumentu wybiera on również formę realizacji pożyczki (za pośrednictwem urzędu pocztowego lub placówki PEKAO.S.A). Na uzyskanie decyzji nie trzeba czekać zbyt długo, wniosek jest rozpatrywany w ciągu 15 minut. Decyzja o przyjęciu lub odrzuceniu aplikacji zostaje przekazana za pośrednictwem SMS-a. Przy pozytywnej decyzji z klientem kontaktuje się doradca finansowy. Przeprowadza on rozmowę na temat warunków umowy. Klient konsultuje z nim swój wybór, następnie umowa o pożyczkę zostaje zawarta przez telefon. Później wystarczy już tylko czekać na zrealizowanie operacji finansowej i odebrać pieniądze na poczcie lub w oddziale Banku Pekao S.A.

weź pożyczkę

Pieniądze od zaraz w Pożyczk Kom

Wprowadzenie takiej metody komunikacji z klientem nie jest przypadkowe. Takie rozwiązanie jest bardzo istotne dla osób, które żyją w pośpiechu i zależy im na szybkich rozwiązaniach, jak również nieograniczonym dostępie do informacji i usług. Dlatego cenią sobie możliwość wykorzystania telefonu komórkowego w trakcie starania się o pożyczkę. Przesłanie informacji przez SMS jest gwarancją, że klient możliwie szybko pozna decyzję. Dużym ułatwieniem jest także rozmowa z konsultantem i załatwianie formalności drogą telefoniczną. Wiele osób wciąż ceni sobie korzystanie z infolinii, ponieważ czuje się pewniej, gdy ma kontakt z reprezentantem firmy. Nie dziwi zatem to, że wielu klientów chętnie korzysta z tej opcji.

Z pożyczkom dostosujesz spłatę pożyczki

PożyczKOM nie umożliwia przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Możemy jednak zmienić termin regulowania rat, co w wielu przypadkach pomaga lepiej zorganizować nasze wydatki. Aby określić nową datę, powinniśmy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. PożyczKOM umożliwia także uregulowanie pożyczki przed datą ustalaną przy podpisywaniu umowy – wiąże się to ze zmniejszeniem kosztów. Taka opcja jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli klientowi zależy na wcześniejszym pozbyciu się zobowiązania. Z pożyczki możemy także zrezygnować – mamy na to 14 dni od dnia podpisania umowy. Decyzja o rezygnacji nie wpływa na możliwość zawierania kolejnych umów, pod warunkiem, że zaciągnięta kwota została oddana zgodnie z założeniami umowy. Szczegóły możemy poznać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Widać zatem, że PożyczKOM wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

PożyczKOM - weź pożyczkę i pieniądze odbierz na poczcie

Pożyczkom – podsumowanie