PożyczkaXL to serwis, który pozwala w prosty i szybki sposób złożyć wniosek o pożyczkę na raty online w kilkunastu firmach pożyczkowych. Pożyczki na raty aż do 20 000 zł i z okresem spłaty do 60 miesięcy. Przejrzysta i łatwa procedura sprawia, że każdy może złożyć wniosek już dziś za pośrednictwem internetu. Środki mogą trafić na konto już w kilkanaście minut od złożenia wniosku. Szczegóły oferty PożyczkaXL przedstawiamy poniżej.

Pożyczka na raty w PożyczkaXL – kwoty i czas spłaty

PożyczkaXL to serwis internetowy, za którego pośrednictwem można starać się o pożyczkę raty w wysokości od 2000 do 20 000 zł. Czas spłaty wybierać można z zakresu od 6 do 60 miesięcy. Oprocentowanie, odsetki, całkowita kwota do spłaty oraz wysokość miesięcznej raty są przedstawiane klientom już podczas wyboru kwoty i długości kredytowania (są to wartości przybliżone). Do najważniejszych cech serwisu PożyczkaXL należą:

 • Przejrzystość oferty,
 • prosta procedura składania wniosku,
 • współpraca z wieloma firmami pożyczkowymi.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w PożyczkaXL

By otrzymać pożyczkę ratalną za pośrednictwem PożyczkaXL należy spełnić następujące warunki:

 • Wiek powyżej 18 lat,
 • dostęp do telefonu komórkowego oraz poczty elektronicznej,
 • rachunek w banku,
 • stałe źródło dochodu, które będzie podstawą oceny zdolności kredytowej.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Do złożenia wniosku w PożyczkaXL będziemy potrzebować jedynie dowodu osobistego. Inne dokumenty nie są wymagane, a dane podawane podczas wypełniania wniosku opierają się o deklarację klienta.

PożyczkaXL – weryfikacja w bazach dłużników

PożyczkaXL nie weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników. Serwis jest jedynie pośrednikiem między klientem a firmą pożyczkową. Niektórzy z pożyczkodawców, z którymi współpracuje PożyczkaXL weryfikują wnioskodawców w bazach dłużników, jednak zależy to od wewnętrznych procedur poszczególnych firm pożyczkowych.

Czy PożyczkaXL udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

PożyczkaXL nie udziela pożyczek na raty, a jest jedynie pośrednikiem między klientem a pożyczkodawcą. Lista parterów Serwisu dostępna jest pod adresem: https://pozyczkaxl.pl/lista-partnerow/ Weryfikacja wniosków w BIK jest przedmiotem wewnętrznych procedur pożyczkodawcy, na które PożyczkaXL nie ma wpływu.

Czy PożyczkaXL udziela pożyczek dla zadłużonych?

Niektórzy z partnerów PożyczkaXL udzielają pożyczek osobom zadłużonym. Zadłużenie nie musi automatycznie oznaczać odrzucenia wniosku.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w PożyczkaXL – krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę na raty w PożyczkaXL jest bardzo prosty i każdy może wykonać go w całości przez internet:

 1. Na stronie głównej PozyczkaXL.pl za pomocą suwaków wybrać należy kwotę pożyczki na raty oraz preferowany czas spłaty. Po prawej stronie znajdziemy szacunkowe dane na temat wysokości raty czy odsetek. Gdy wybierzemy interesujące nas wartości zatwierdzamy przyciskiem “Wnioskuj o…”.
 2. Zostaniemy przekierowani do kilkuetapowego formularza, który należy wypełnić. Potrzebować będziemy jedynie naszych danych osobowych, kontaktowych, danych naszego pracodawcy oraz szacunkową kwotę miesięcznych wydatków. Formularz należy wypełnić w zgodzie z prawdą, co znacznie ułatwi dopasowanie oferty do naszych potrzeb i możliwości.
 3. Kolejny etap to weryfikacja naszej tożsamości, którą przeprowadzimy przelewając 1 gr. na konto wskazane przez PożyczkaXL. Ważne by dokonać tego z rachunku, którego jesteśmy właścicielem.
 4. Po wypełnieniu wniosku zostanie on przesłany do partnerów serwisu, którzy dokonają oceny naszej zdolności kredytowej. Cały proces nie powinien trwać dłużej niż kilkanaście minut.
 5. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej środki powinny się pojawić na naszym koncie po kilku minutach. W wyjątkowych sytuacjach może to zająć do jednego dnia roboczego.

Weryfikacja tożsamości klienta PożyczkaXL

Weryfikacja tożsamości w PożyczkaXL ma na celu wyeliminowanie sytuacji, w której osoba nieuprawniona próbuje wyłudzić pożyczkę na cudze dane. Weryfikacji dokonuje się za pośrednictwem przelewu na kwotę 1 gr. na rachunek wskazany przez pośrednika. Przelewu należy dokonać z konta, którego właścicielem jest osoba, której dane znajdują się we wniosku o pożyczkę na raty.

PożyczkaXL – podsumowanie

PożyczkaXL to serwis dla osób ceniących wygodę i swój czas. Pośrednik pozwala na błyskawiczne przesyłanie wniosków o pożyczkę na raty do długiej listy pożyczkodawców, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo przyznania środków. Cały proces odbywa się online, więc pieniądze mogą pojawić się na koncie klienta już w kilkanaście minut od momentu wypełnienia wniosku.

PożyczkaXL - zalety

 • Prosty i szybki proces wnioskowania o pożyczkę,
 • współpraca z wieloma renomowanymi firmami pożyczkowymi,
 • szeroki zakres kwot i czasu spłaty do wyboru,
 • wystarczy dowód osobisty - nie potrzeba dodatkowych dokumentów.

PożyczkaXL - wady

 • Część partnerów sprawdza bazy dłużników,
 • mało informacji na stronie internetowej,
 • brak specjalnej oferty dla nowych i stałych klientów (bonusy, promocje, program lojalnościowy).

Informacje o PożyczkaXL

Nazwa firmy

PGP Sp. z o.o.

Adres Williama Heerleina Lindleya 16
02-013 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek