Pożyczkapolo to szansa na aż 20 000 zł z minimum formalności. Zapoznaj się z ofertą pożyczkową na okres kredytowania do nawet 60 miesięcy i porównaj ją z innymi, aby znaleźć usługę idealną dla ciebie.

Pożyczka na raty w Pożyczkapolo – kwoty i czas spłaty

Maksymalną ofertą w serwisie jest 20 000 zł na okres do 60 miesięcy. Dzięki temu Pożyczkapolo nie odstaje od swojej konkurencji. Dodatkowo klient może oczekiwać pieniędzy na swoim koncie nawet w 15 minut.

 • Możliwość uzyskania od 2000 do 20 000 zł.
 • Okres kredytowania od 6 do aż 60 miesięcy
 • Minimum formalności
 • Usługa dostępna już od 18 lat!

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Pożyczkapolo

Usługa Pożyczkapolo jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców Polski. Do skorzystania z serwisu wymagany jest wyłącznie dowód osobisty, z którego należy przepisać dane niezbędne w procesie weryfikacji. Pełna lista warunków uzyskania pożyczki wygląda następująco:

 • Minimum 18 lat
 • Stałe zamieszkanie na terenie Polski
 • Ważny dowód osobisty
 • Metody kontaktowe: numer telefonu oraz adres e-mail
 • Konto bankowe, którego jest się właścicielem
 • Nieobecność w bazach dłużników

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Aby skorzystać z usług serwisu Pożyczkapolo, wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty. W trakcie składania wniosku będzie konieczne przepisanie z niego numeru PESEL oraz numeru i serii dowodu. Informacje te zostaną zestawione z danymi konto bankowego wykorzystywanego do odbioru pożyczki, aby potwierdzić tożsamość wnioskodawcy.

Pożyczkapolo – weryfikacja w bazach dłużników

Wnioskując o pożyczkę w Pożyczkapolo należy liczyć się z weryfikacją w bazach dłużników. Posiadanie niespłaconych długów może znacznie zmniejszyć ilość ofert, które serwis jest w stanie zaproponować, a w wielu przypadkach nawet uniemożliwić otrzymanie nowej pożyczki.

Czy Pożyczkapolo udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Klienci chcący uzyskać pożyczkę w serwisie zawsze są sprawdzani w bazie BIK. Z tego powodu zaleganie ze spłatą innych zobowiązań finansowych może spowodować, że klient nie otrzyma takiej oferty, na jaką miał nadzieję.

Czy Pożyczkapolo udziela pożyczek dla zadłużonych?

Osoby zadłużone nie dostaną nowej pożyczki w serwisie Pożyczkapolo.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Pożyczkapolo – krok po kroku

Skorzystanie z Pożyczkapolo wymaga przejścia trzech szybkich kroków. Aby przejść przez cały proces, wystarczy mieć pod ręką wyłącznie dowód osobisty.

 1. Wybierz interesującą cię kwotę w przedziale od 2000 do 20 000 zł na kalkulatorze i dopasuj do niej odpowiadający ci okres spłaty. Zwróć uwagę na przewidywaną wysokość raty, która wyświetli się pod suwakami.
 2. Wypełnij formularz, podając w nim wszystkie wymagane dane. Upewnij się, że wpisywane przez ciebie informacje z dowodu osobistego będą zgodne z danymi konta bankowego, z którego będziesz korzystał.
 3. Wykonaj weryfikację konta bankowego zgodnie z instrukcjami zaprezentowanymi na stronie.
 4. To wszystko! Pieniądze pojawią się na twoim koncie, jak tylko bank zaksięguje przelew.

Weryfikacja tożsamości klienta Pożyczkapolo

Dokładny przebieg procesu weryfikacji klienta zależy od warunków otrzymanej umowy. Większość pożyczkodawców wykorzystuje w tym celu aplikacje weryfikacyjne, takie jak Kontomatik lub Instantor. Inne firmy pozabankowe zamiast tego proszą o wykonanie przelewu o wartości jednego grosza na wskazane konto.

Pożyczkapolo – podsumowanie

Dzięki usłudze Pożyczkapolo możliwe jest otrzymanie od 2000 do 20 000 zł w kilka minut. Prosty proces wnioskowania pozwala nawet niedoświadczonym pożyczkobiorcom na bezproblemowe uzyskanie dofinansowania. Z kolei szeroki przedział okresu spłaty od 6 do 60 miesięcy pozwala na spłatę zobowiązań tak szybko lub z tak niskimi ratami, jakie najbardziej odpowiadają pożyczkobiorcy. Wszystko to ze stałym oprocentowaniem 7.2%.

Pożyczkapolo - zalety

 • Pożyczka dostępna już od 18 lat
 • Minimum formalności: do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty
 • Pieniądze nawet w 15 minut
 • Łatwy w obsłudze system wnioskowania

Pożyczkapolo - wady

 • Brak promocji i dodatkowych ofert
 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników

Informacje o Pożyczkapolo

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres Prosta 68
00-838 Warszawa
Telefon
Adres e-mail info@pozyczkapolo.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek