Pikassa to firma oferująca pożyczki w formie limitu odnawialnego, w formie podobnej do karty kredytowej. Minimalna kwota pożyczki wynosi 300 zł do nawet 40 000 zł. Okres kredytowania w tej firmie wynosi od 5 do maksymalni 60 miesięcy. Koszt zobowiązania zależy od wybranej kwoty pożyczki. Wszystkie parametry pożyczki możemy dostosować do swoich potrzeb w kilka minut na stronie internetowej pikassa.pl. Limit kredytowy zostanie przyznany na podstawie naszej zdolności kredytowej.

Picassa to nowa firma na rynku firm pożyczkowych, należąca do spółki Mash Poland. Oferta pożyczkowa jest bardzo przystępna. Instytucja ta daje możliwość ubiegania się o pożyczkę odnawialną w szybki, ale przede wszystkim bezpieczny sposób. Otrzymane środki możemy wypłacić w dowolnym momencie. Picassa akceptuje różne źródła dochodów, a nawet częściowo akceptuje zadłużenia widniejące w rejestrach dłużników.

Weź pożyczkę
Picassa gwarantuje szybką decyzję kredytową. Przyznany limit można wykorzystać w dowolnym momencie. Co więcej, firma pozwala na podniesienie limitu pożyczki w dowolnym momencie. To rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dodatkowe zabezpieczenie w razie nagłych wydatków. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu – a limit pożyczkowy możemy otrzymać nawet tego samego dnia.

Pikassa – pożyczka odnawialna do nawet 40 000 zł na 60 miesięcy

Pożyczka odnawialna oferowana na portalu Pikassa to oferta od 300 zł do nawet 40 000 zł. Koszt zobowiązania zależy od wysokości limitu odnawialnego oraz od naszej zdolności kredytowej. Pikassa nie posiada oferty pierwszej pożyczki za darmo.

Wysokość limitu kredytowego może wynieść od 300 zł do 40 000 zł niezależnie od tego czy wnioskujemy o pożyczkę pierwszy czy też kolejny raz. Kwota limitu zależ głównie od naszej zdolności kredytowej. Już za pierwszym razem możemy wnioskować o limit na poziomie 40 000 zł.

Koszty pożyczki w Pikassa

Koszt pożyczki w Pikassa zależy od wysokości limitu i jest ustalony z góry Na stronie internetowej pożyczkodawcy znajdziemy kalkulator pożyczkowy. Wskazuje on wysokość raty oraz maksymalny termin spłacenia zobowiązania jeszcze przed wypełnieniem wniosku. Przykładowo limit w wysokości 1000 zł przyznawany jest na 12 miesięcy. Przykładowa miesięczna rata wyniesie 180 zł. Limit w wysokości 10 000 zł przyznawany jest na okres 36 miesięcy, a rata wynosi 420 zł.

Zaletą kalkulatora na stronie Pikassa jest również wskazanie całkowitej kwoty do spłaty. W przypadku limitu o wysokości 300 zł pożyczkobiorca spłaca całkowicie 595 zł. Warto jednak pamiętać, że przykład w kalkulatorze pożyczkowym jest reprezentatywny. Koszty mogą ulec zmianie.

Jak wziąć pożyczkę w Pikassa?

Wnioskowanie na stronie internetowej Pikassa jest bardzo proste. Aby otrzymać limit należy wejść na stronę internetową instytucji. Następnie za pomocą jednego suwaka wybierzemy interesującą nas kwotę limitu odnawialnego. Kolejny krok to wypełnienie formularza pożyczkowego, który wyświetli się po kliknięciu w ikonę “weź pożyczkę”.

Podczas wypełniania wniosku będziemy musieli wpisać takie dane jak: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, obywatelstwo oraz adres e-mail. Pożyczkodawca wymaga również podania adresu zameldowania, adresu do korespondencji. W formularzu musimy również podać numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, datę ważności dowodu oraz numer rachunku bankowego.

Weryfikacja danych osobowych w firmie Pikassa odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Decyzję pożyczkową możemy otrzymać nawet w ciągu 15 minut. Wypłata środków z limitu kredytowego odbywa się przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zobacz ofertę

Oferta refinansowania pożyczki w Pikassa

Pikassa nie posiada na swojej stronie internetowej oferty pożyczki refinansującej. W razie trudności w spłacie, należy jak najszybciej skontaktować się z pożyczkodawcą. Konsultanci pomogą w rozwiązaniu problematycznej sytuacji. Natomiast w każdej chwili możemy ubiegać się o zwiększenie limitu pożyczkowego.

Jak wziąć pożyczkę w Pikassa krok po kroku

Aby otrzymać limit kredytowy na stronie Pikassa, wystarczy wykonać cztery proste kroki. Wypełnienie formularza pożyczkowego zajmie tylko kilka minut. Wszystkie formalności możemy wypełnić za pomocą strony internetowej.

 1. Najpierw należy wybrać preferowaną kwotę limitu kredytowego za pomocą suwaka na stronie internetowej pożyczkodawcy. Maksymalny okres kredytowania i całkowity koszt pożyczki wyświetli się poniżej.
 2. Potem należy kliknąć ikonkę “weź pożyczkę” i wypełnić formularz pożyczkowy. W formularzu musimy podać dane z dowodu osobistego, numer rachunku bankowego i adres e-mail.
 3. Następnie musimy zweryfikować nasze dane osobowe. W tym celu musimy wysłać przelew weryfikacyjny. Po zaksięgowaniu przelewu otrzymamy decyzję o przyznaniu limitu pożyczkowego.
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej z limitu kredytowego możemy skorzystać w dowolnym momencie.

Weź pożyczkę

Warunki wzięcia pożyczki

Pikassa umożliwia wzięcie pożyczki odnawialnej w wysokości od 300 zł do 40 000 zł. Aby jednak otrzymać zobowiązanie, musimy spełnić niewielkie warunki stawiane przez pożyczkodawcę. Limit kredytowy jest udzielany osobom już od 18 roku życia. Klient Pikassa musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz Polskie obywatelstwo. Ze względu na sposób weryfikacji, klient tej instytucji musi posiadać własne konto bankowe. Firma wymaga również stałego zamieszkania na terenie Polski.

Limit kredytowy zostanie nam przyznany po prawidłowym wypełnieniu wniosku kredytowego. Pamiętajmy, aby informacje z wniosku zgadzały się z tymi na naszym koncie osobistym. Instytucja wymaga stałego źródła dochodu.

Pikassa - zalety

 • akceptacja różnych źródeł dochodów,
 • szeroka oferta limitu kredytowego - od 300 zł do nawet 40 000 zł.,
 • niska dolna granica wieku - limit kredytowy dostępny już od 18 lat,
 • szybka decyzja pożyczkowa, możliwa już w 15 minut,
 • długi okres spłaty zobowiązania od 5 miesięcy do nawet 60 miesięcy,
 • łatwy dostęp do limitu kredytowego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pikassa - wady

 • brak możliwości samodzielnego wybrania okresu spłaty zobowiązania,
 • powolny sposób weryfikacji tożsamości uzależniony od sesji elixir.

Informacje o Pikassa

Nazwa firmy

Mash Poland Sp. z o.o.

Adres Aleje Jerozolimskie 99/9
02-001 Warszawa
Telefon
Adres e-mail info@pikassa.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 0-24
Weekend: 0-24
Wniosek Wypełnij wniosek