Nest Bank kieruje swoje usługi w głównej mierze do rodzin, ale również do osób prywatnych czy przedsiębiorców. W jego ofercie znajdziemy szeroki pakiet produktów finansowych, które są dostosowane do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W 2016 roku Nest Bank zastąpił Bank Smart i BIZ Bank.

Nest Bank – Oferta

Klienci Nest Bank mogą liczyć na całodobowy dostęp do usług finansowych poprzez bezpośrednie spotkanie z konsultantem w jednej z kilkaset placówek na terenie Polski oraz komfortową bankowość internetową oraz mobilną. W ofercie tego banku można znaleźć kredyty gotówkowe odnawialne, jak również karty kredytowe, lokaty, fundusze inwestycyjne czy osobiste konta bankowe.

Wyróżniającą się ofertą w Nest Banku jest darmowy kredyt na fotelik w akcji Superfotelik CHRONI NA BANK. W ten sposób bank chce wesprzeć rodziców w kupnie fotelików samochodowych dla dzieci. Warto podkreślić, że tego produktu finansowego nie obejmuje oprocentowanie i prowizja.

Nest Gotówka na klik – Kredyt gotówkowy online

Nest Gotówka na KLIK jest flagowym produktem finansowym Nest Banku. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego online to 30 000 zł, minimalna 1060 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do nawet 60 miesięcy. Kredyt zawiera stałe oprocentowanie w wysokości 0%. RRSO to 14,2 %. Taki rodzaj zobowiązania finansowego można otrzymać już w 15 minut, bez wychodzenia z domu. Co ważne, Nest Bank w porównaniu do wielu instytucji finansowych nie zmusza swoich klientów do wskazania celu, na który przeznaczą pożyczone pieniądze.

Kliknij i weź kredyt!

Nest Bank – Oferty kredytów gotówkowych

Oprócz produktu finansowego, jakim jest Nest Gotówka na KLIK, ten bank oferuje swoim klientom jeszcze dwa rodzaje kredytów gotówkowych: Nest Kredyt Rodzinny a Nest Gotówka. Co ważne, oba kredyty można uzyskać tylko w oddziałach Nest Banku.

Kredyt rodzinny w Nest Bank

Nest Kredyt Rodzinny to kredyt gotówkowy dla rodziny z dzieckiem. Maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł, natomiast okres kredytowania aż 60 miesięcy. Klienci nie ponoszą kosztów za udzielenie zobowiązania finansowego. RRSO to 9,9%. Ta oferta kredytowa przeznaczona jest dla małżeństw, które mają przynajmniej jedno dziecko jednak związki bez ślubu z dzieckiem również mogą ubiegać się o taką formę kredytu gotówkowego.

Sprawdź kredyt rodzinny w Nest Bank

Nest Bank – Kredyt gotówkowy nawet do 550 tys. zł

W przypadku Nest Gotówki, konsument może uzyskać nawet 550 000 zł z możliwością spłaty nawet przez 144 miesiące. RRSO kredytu wynosi 20,6%. Wstępna decyzja kredytowa może trwać zaledwie 2 minuty. Nest Bank oferując kredyt gotówkowy – Nest Gotówka daje również możliwość konsolidacji zobowiązań oraz skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu. Warto też podkreślić, że uzyskanie tego kredytu nie wiąże się z koniecznością założenia rachunku płatniczego w Nest Banku.

Nest Bank – Warunki otrzymania kredytu gotówkowego

By uzyskać kredyt gotówkowy online – Nest Gotówka na KLIK, trzeba spełnić następujące warunki:

 • przygotować dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego,
 • wybrać kwotę i okres spłaty za pomocą specjalnego suwaka na stronie internetowej Nest Banku,
 • złożyć wniosek online,
 • zapoznać się ze wstępną decyzją kredytową,
 • podpisać umowę.

Ważne – zawieranie umowy o kredytowej przez internet w Nest Banku wiąże się ze szczegółowym sprawdzeniem zdolności kredytowej konsumenta oraz weryfikacji jego historii kredytowej.

Otrzymanie kredytów: Nest Kredyt Rodzinny lub Nest Gotówka, jest możliwe tylko i wyłącznie w placówkach Nest Banku oraz u kredytowych partnerów tej instytucji. Na miejscu w wybranym oddziale konsultant przedstawia klientowi szczegółowe warunki otrzymania tych zobowiązań finansowych.

Sprawdź czy spełniasz warunki

Nest Bank – Podsumowanie

Nest Bank - zalety

 • Kalkulator pozwalający wybrać wysokość kwoty i rat
 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Szybka decyzja kredytowa dzięki wnioskowaniu przez internet
 • Stałe oprocentowanie 0%
 • Brak ukrytych kosztów

Nest Bank - wady

 • Brak szerszych informacji o lokalizacji oddziałów Nest Banku na stronie internetowej

Informacje o Nest Bank

Nazwa firmy

Nest Bank SA

Adres ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa
Telefon 22 438-41-41
Adres e-mail kontakt@nestbank.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 07:00-24:00
Sobota: 07:00-24:00
Niedziela: 08:00-20:00
Wniosek Wypełnij wniosek