Nest Bank Logo Nasza ocena 8 /10

Nest Bank - opinie

Maksymalna kwota pożyczki: 550000 zł

Nest Bank kieruje swoje usługi w głównej mierze do rodzin, ale również do osób prywatnych czy przedsiębiorców. W jego ofercie znajdziemy szeroki pakiet produktów finansowych, które są dostosowane do oczekiwań i potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. W 2016 roku Nest Bank zastąpił Bank Smart i BIZ Bank.

Porównaj

Nest Bank – Oferta

Klienci Nest Bank mogą liczyć na całodobowy dostęp do usług finansowych poprzez bezpośrednie spotkanie z konsultantem w jednej z kilkaset placówek na terenie Polski oraz komfortową bankowość internetową oraz mobilną. W ofercie tego banku można znaleźć kredyty gotówkowe odnawialne, jak również karty kredytowe, lokaty, fundusze inwestycyjne czy osobiste konta bankowe.

Wyróżniającą się ofertą w Nest Banku jest darmowy kredyt na fotelik w akcji Superfotelik CHRONI NA BANK. W ten sposób bank chce wesprzeć rodziców w kupnie fotelików samochodowych dla dzieci. Warto podkreślić, że tego produktu finansowego nie obejmuje oprocentowanie i prowizja.

Nest Gotówka na klik – Kredyt gotówkowy online

Nest Gotówka na KLIK jest flagowym produktem finansowym Nest Banku. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego online to 30 000 zł, minimalna 1060 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do nawet 60 miesięcy. Kredyt zawiera stałe oprocentowanie w wysokości 0%. RRSO to 14,2 %. Taki rodzaj zobowiązania finansowego można otrzymać już w 15 minut, bez wychodzenia z domu. Co ważne, Nest Bank w porównaniu do wielu instytucji finansowych nie zmusza swoich klientów do wskazania celu, na który przeznaczą pożyczone pieniądze.

Warto też porównać tę ofertę z kredytami, które proponują inne banki poprzez comiesięczny ranking kredytów gotówkowych.

Kliknij i weź kredyt!

Nest Bank – Oferty kredytów gotówkowych

Oprócz produktu finansowego, jakim jest Nest Gotówka na KLIK, ten bank oferuje swoim klientom jeszcze dwa rodzaje kredytów gotówkowych: Nest Kredyt Rodzinny a Nest Gotówka. Co ważne, oba kredyty można uzyskać tylko w oddziałach Nest Banku.

Kredyt rodzinny w Nest Bank

Nest Kredyt Rodzinny to kredyt gotówkowy dla rodziny z dzieckiem. Maksymalna kwota kredytu wynosi 20 000 zł, natomiast okres kredytowania aż 60 miesięcy. Klienci nie ponoszą kosztów za udzielenie zobowiązania finansowego. RRSO to 9,9%. Ta oferta kredytowa przeznaczona jest dla małżeństw, które mają przynajmniej jedno dziecko jednak związki bez ślubu z dzieckiem również mogą ubiegać się o taką formę kredytu gotówkowego.

Sprawdź kredyt rodzinny w Nest Bank

Nest Bank – Kredyt gotówkowy nawet do 550 tys. zł

W przypadku Nest Gotówki, konsument może uzyskać nawet 550 000 zł z możliwością spłaty nawet przez 144 miesiące. RRSO kredytu wynosi 20,6%. Wstępna decyzja kredytowa może trwać zaledwie 2 minuty. Nest Bank oferując kredyt gotówkowy – Nest Gotówka daje również możliwość konsolidacji zobowiązań oraz skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu. Warto też podkreślić, że uzyskanie tego kredytu nie wiąże się z koniecznością założenia rachunku płatniczego w Nest Banku.

Nest Bank – Warunki otrzymania kredytu gotówkowego

By uzyskać kredyt gotówkowy online – Nest Gotówka na KLIK, trzeba spełnić następujące warunki:

 • przygotować dowód osobisty i wyciąg z rachunku bankowego,
 • wybrać kwotę i okres spłaty za pomocą specjalnego suwaka na stronie internetowej Nest Banku,
 • złożyć wniosek online,
 • zapoznać się ze wstępną decyzją kredytową,
 • podpisać umowę.

Ważne – zawieranie umowy o kredytowej przez internet w Nest Banku wiąże się ze szczegółowym sprawdzeniem zdolności kredytowej konsumenta oraz weryfikacji jego historii kredytowej.

Otrzymanie kredytów: Nest Kredyt Rodzinny lub Nest Gotówka, jest możliwe tylko i wyłącznie w placówkach Nest Banku oraz u kredytowych partnerów tej instytucji. Na miejscu w wybranym oddziale konsultant przedstawia klientowi szczegółowe warunki otrzymania tych zobowiązań finansowych.

Sprawdź czy spełniasz warunki

Nest Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Kalkulator pozwalający wybrać wysokość kwoty i rat
 • Długi okres spłaty zobowiązania
 • Szybka decyzja kredytowa dzięki wnioskowaniu przez internet
 • Stałe oprocentowanie 0%
 • Brak ukrytych kosztów

Wady

 • Brak szerszych informacji o lokalizacji oddziałów Nest Banku na stronie internetowej

Nest Bank SA

ul. Wołoska 24
Warszawa, Mazowieckie 02-675
Polska
Telefon: 801-800-188
Drugi telefon: 22 438-41-41
Email: kontakt@nestbank.pl

Wejdź na nestbank.pl

Nest Bank gotówka na KLIK do 30 tys. zł

Okres spłaty

od 6 do 144 miesięcy

Godziny pracy w weekendy

08.00 – 20.00

Godziny pracy w dni powszednie

07:00 – 24:00

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

550 000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

550 000 zł

Opinie klientów o Nest Bank

5 gwiazdek 0 0 %
4 gwiazdki 0 0 %
3 gwiazdki 0 0 %
2 gwiazdki 0 0 %
1 gwiazdka 0 0 %

Dodaj opinię o Nest Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


Brak recenzji pożyczek.

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!