Moniak to nowy gracz na rynku pośredników pożyczkowych. W jego ofercie znajdziemy pożyczki ratalne na kwoty od zaledwie 300 do aż 160 000 zł. To bardzo elastyczny zakres, który powinien zaspokoić potrzeby wielu klientów. Również czas spłaty - od 6 do 120 miesięcy - pozwala na dopasowanie pożyczki ratalnej do naszych możliwości. Moniak to również bardzo proste wnioskowanie, procedura 100% online i szybka decyzja kredytowa. Sprawdź szczegóły oferty z zakresu pożyczek ratalnych online od Moniak poniżej.

Pożyczka na raty w Moniak – kwoty i czas spłaty

Moniak to pośrednik, w którego ofercie znajdziemy pożyczki ratalne online od 300 do nawet 160 000 zł. To sprawia, że każdy wnioskujący będzie mógł dopasować kwotę do własnych potrzeb i możliwości. Nie mniej elastyczny jest dostępny czas spłaty – od 6 miesięcy (6 rat) do aż 10 lat (120 rat). Prosta procedura wnioskowania w 100% online oraz szybka decyzja kredytowa również sprawiają, że oferta Moniak jest ciekawa dla wszystkich poszukujących pożyczek ratalnych online.

Moniak to:

 • Pożyczki ratalne na kwoty od 300 do aż 160 000 zł,
 • elastyczny czas spłaty – od 6 do 120 miesięcy,
 • łatwy i szybki proces składania wniosku,
 • cała procedura wnioskowania w 100% online.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Aktualnie nie znajdziemy w Moniak żadnych akcji promocyjnych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Moniak

Moniak nie stawia przed swoimi klientami zbyt wielu warunków. Najważniejsze dotyczą dochodu, braku wpisów w bazach dłużników oraz stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę ratalną w Moniak? Oto one:

 • Wiek od 20 do 70 lat,
 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • dowód osobisty,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu,
 • konto osobiste w banku,
 • udokumentowanie źródło dochodu,
 • brak wpisu w bazach BIK i BIG.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Zaciągniecie pożyczki ratalnej w Moniak będzie wymagało od nas jedynie dwóch dokumentów. Potrzebne będą;

 • Dowód osobisty,
 • dokument potwierdzający źródło dochodu (np. umowa o pracę, zlecenie, potwierdzenie przyznania renty itp.).

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Moniak?

Moniak honoruje wiele źródeł dochodu. Od umowy o pracę, o dzieło czy zlecenie przez ranty i emerytury. Ważne, by nasz dochód był wystarczający do pozytywnej oceny zdolności kredytowej odpowiadającej kwocie pożyczki, o którą się staramy.

Moniak – weryfikacja w bazach dłużników

Moniak weryfikuje swoich klientów w BIK i BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Wpisy w tych bazach dyskwalifikują wnioskującego.

Czy Moniak udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Wpisy w BIK oznaczają niemal zawsze negatywną decyzję kredytową.

Czy Moniak udziela pożyczek dla zadłużonych?

Wszystko zależy tu od indywidualnej sytuacji wnioskującego. Jeżeli zadłużenie spłacane jest regularnie, a zdolność kredytowa zostanie oceniona jako wystarczająca do zaciągnięcia zobowiązania – możemy liczyć na udzielenie pożyczki.

Czy w Moniak można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Komornik oznacza zaległe zobowiązania i wpisy w bazach dłużników, a w takiej sytuacji Moniak nie udziela pożyczki ratalnej klientowi.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Moniak – krok po kroku

 1. Na stronie internetowej Moniak wybierz kwotę pożyczki oraz czas spłaty. Zrobisz to wykorzystując wygodne suwaki.
 2. Zatwierdź swój wybór klikając przycisk “Wyślij wniosek”
 3. Wypełnij formularz, w którym znajdziesz miejsce na swoje dane osobowe, kontaktowe oraz te dotyczące Twojego dochodu.
 4. Potwierdź swoją tożsamość korzystając z systemu Kontomatik oraz bankowości internetowej.
 5. Poczekaj weryfikację swojej zdolności kredytowej i decyzję kredytową. Cały ten proces powinien zająć jedynie kilka minut.
 6. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji wszystkie niezbędne dokumenty zostaną wysłane na adres e-mail, który podałeś w formularzu.
 7. Pieniądze pojawią się na wskazanym przez Ciebie koncie najpóźniej kolejnego dnia (jednak może nastąpić to szybciej, zależnie od sesji przychodzących w Twoim banku).

Proces wnioskowania o pożyczkę w Moniak jest bardzo prosty i odbywa się w 100% online. Zaczynamy od wybrania kwoty pożyczki (od 300 do 160 000 zł) oraz czasu spłaty (6 do 120 rat). Następnie wypełniamy formularz, który jest jednocześnie naszym wnioskiem. Poza podstawowymi danymi osobowymi i kontaktowymi będziemy musieli podać nasz numer konta oraz informacje na temat źródeł naszych dochodów. Kolejny krok to weryfikacja tożsamości, która zapewnia bezpieczeństwo naszych finansów i nie pozwoli na to, by ktoś się pod nas podszywał. Bankowość internetowa i system Kontomatik pozwoli zrobić to szybko i bezpłatnie, bez konieczności przelewów weryfikacyjnych. Na koniec pozostaje poczekać na ocenę naszej zdolności kredytowej oraz decyzję o przyznaniu pożyczki. Niezbędne dokumenty otrzymamy na adres e-mail, zaś pieniądze trafią na nasze konto w kolejnej sesji przelewów w naszym banku.

Weryfikacja tożsamości klienta Moniak

Weryfikacji tożsamości w Moniak odbywa się za pomocą systemu Kontomatik, czyli połączenia z bankowością internetową. Jest to bardzo bezpieczny, szybki i bezpłatny sposób na potwierdzenie tożsamości klienta i uniknięcie prób podszywania się czy kradzieży tożsamości przez osoby trzecie.

Spłata pożyczki na raty w Moniak

Spłata pożyczki ratalnej w Moniak odbywa się zgodnie z harmonogramem, który pożyczkobiorca otrzyma wraz z umową pożyczkową. Numer konta, na który należy dokonywać wpłat również znajduje się w umowie pożyczkowej.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, zgodnie z polskim prawem, klient ma prawo do spłaty części lub całego zobowiązania przed terminem i nie poniesie z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Wydłużenie terminu spłaty

W przypadku potrzeby wydłużenia terminu spłaty należy skontaktować się z pożyczkodawcą (kontakt@lvsbrokers.pl) w celu wypracowania rozwiązania sadytfakcjonującego dla obu stron.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Mimo iż Moniak nie ujawnia szczegółów procesu odzyskiwania należności można zakładać, że opóźnienia w spłacie oznaczają naliczenie odsetek karnych, a w ostateczności przekazanie sprawy do firmy windykacyjnej i/lub sądu.

Jak przebiega windykacja należności?

Moniak nie podaje do publicznej wiadomości szczegółów procesu windykacyjnego.

Kolejna pożyczka w Moniak

Kolejną pożyczkę w Moniak można zaciągnąć po spłaceniu aktualnego zobowiązania.

Logowanie do panelu użytkownika

Moniak nie udostępnia swoim klientom Profilu czy Panelu Klienta. Firma preferuje inne kanały kontaktu.

Problemy z logowaniem

Moniak nie udostępnia swoim klientom Profilu czy Panelu Klienta. Firma preferuje inne kanały kontaktu.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Moniak nie udostępnia swoim klientom Profilu czy Panelu Klienta. Firma preferuje inne kanały kontaktu.

Moniak – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Moniak można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Moniak nie udziela informacji na ten temat, więc można założyć, że w danym okresie można w nim zaciągnąć jedynie jedno zobowiązanie.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Moniak?

Moniak może odrzucić wniosek pożyczkowy klienta, gdy nie przejdzie on weryfikacji tożsamości, nie spełnia warunków postawionych przez pożyczkodawcę (nieodpowiedni wiek, brak stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju itp.) lub gdy zdolność kredytowa klienta jest niewystarczająca do udzielenia mu pożyczki.

Czy w Moniak dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Nie. Pożyczki ratalne w Moniak wypłacane są jedynie w dni robocze.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Moniak trafi do sądu?

Moniak nie ujawnia po jakim okresie niespłacona pożyczka trafi do sądu.

Jakie źródła dochodu akceptuje Moniak?

Moniak akceptuje wiele źródeł dochodu – od umowy o pracę, o dzieło, zlecenie, przez rentę czy emeryturę.

Czy Moniak wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Dochód można potwierdzić innym dokumentem – umową o pracę, zlecenie czy o dzieło.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Moniak?

Moniak oferuje swoje pożyczki w 100% online, dlatego czas oczekiwania na środki jest bardzo krótki i nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego.

Czy w Moniak trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie. Ujawnianie celu pożyczki nie jest wymagane w Moniak.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Moniak?

Wcześniejsza spłata pożyczki w Moniak nie łączy się z dodatkowymi kosztami, jednak nie pociąga też za sobą innych korzyści.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Moniak, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, o ile zobowiązanie jest spłacane terminowo i pozostawia wystarczającą zdolność kredytową do przyznania kolejnej pożyczki.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Moniak?

By podpisać umowę pożyczkową w Moniak należy wypełnić wniosek/formularz, przejść weryfikację tożsamości oraz zdolności kredytowej.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Moniak?

Tak. Wpłat należy dokonywać na wskazany numer konta zgodnie z harmonogramem. Konto, z którego przelejesz środki nie ma znaczenia.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Moniak?

Reklamacje w Moniak można składać pisemnie (na adres LVS Brokers Sp. z o.o., ul. Czorsztyńska 2, Poznań) lub na adres e-mail (kontakt@lvsbrokers.pl). Reklamacja zostanie rozpatrzona nie dłużej niż w 30 dni od jej otrzymania.

Moniak – podsumowanie

Moniak to nowy na rynku pośrednik pożyczkowy, który oferuje swoim klientom pożyczki ratalne. Uwagę zwracają szczególnie bardzo wysokie kwoty dostępnych pożyczek (od 300 do nawet 160 000 zł) oraz elastyczny czas spłaty (od 6 miesięcy do nawet 10 lat). Dodatkowo wnioskujący mogą przejść cały proces starania się o pożyczkę online, bez potrzeby wychodzenia z domu. Jako minusy należy przytoczyć weryfikację w licznych bazach dłużników i dość ubogą w informacje stronę internetową (brak telefonicznej infolinii). Jednak z taką ofertą Moniak z pewnością przyciągnie sporą grupę klientów.

Moniak - zalety

 • Bardzo wysokie kwoty pożyczki - nawet do 160 000 zł,
 • elastyczny czas spłaty - nawet do 10 lat,
 • wygodny proces składania wniosku - 100% online,
 • brak dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę,
 • szybkie decyzje kredytowe i wypłaty środków.

Moniak - wady

 • Brak infolinii,
 • weryfikacja w licznych bazach dłużników,
 • strona internetowa uboga w informacje.

Informacje o Moniak

Nazwa firmy

LVS Brokres Sp. z o.o.

Adres Czorsztyńska 2
60-470 Poznań
Telefon
Adres e-mail kontakt@lvsbrokers.pl
Godziny pracy 8:00-16:00
Wniosek Wypełnij wniosek