Modna Pożyczka należy do Związku Firm Pożyczkowych. Przedsiębiorstwo otrzymało certyfikaty: Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo. Produkty finansowe Aventus Group oferowane są nie tylko w Polsce, ale również na Łotwie, Litwie oraz w Gruzji i Czechach.

Pożyczka ratalna z wypłatą pieniędzy 7 dni w tygodniu

Modna Pożyczka to firma, która oferuje zarówno szybkie chwilówki online, jak i pożyczki ratalne. Te przyznawane są w kwocie od 600 do 5 000 zł. Pożyczkobiorca ma od 6 do 12 miesięcy na regulację zadłużenia. Co ważne, firma wypłaca pieniądze przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. W weekendy natomiast możemy liczyć na wysłanie przelewu pomiędzy godziną 9:00, a 17:00.

Pożyczkodawca ceni sobie na rzetelną współpracę. Stąd ważnym krokiem na drodze ubiegania się o dodatkowe pieniądze jest weryfikacja tożsamości. Może się ona odbyć na dwa sposoby. Jednym z nich przelew groszowy. Grosz przesłany na konto pożyczkodawcy potwierdzi, że wskazane w dokumentach konto bankowego należy do nas. Drugim sposobem jest błyskawiczna weryfikacja za pomocą usługi Kontomatik.

Wypełnij wniosek

Warunki otrzymania pożyczki w Modna Pożyczka

Aby otrzymać pożyczkę ratalną w Modna Pożyczka, należy przede wszystkim posiadać pozytywną zdolność kredytową. Zostanie ona określona na podstawie informacji zawartych w rejestrach dłużników. Co ważne, osoba sięgająca po dodatkowe pieniądze powinna posiadać odpowiedni wiek. W Modna Pożyczka jest to 19-73 lat. Dzięki takiej rozpiętości wiekowej wniosek o pieniądze mogą złożyć zarówno studenci, jak i emeryci czy renciści.

Pożyczkodawca chce, aby aplikujący o pożyczkę był obywatelem Polski. Pamiętajmy także o posiadaniu stałego dochodu. Musi on zostać udokumentowany i potwierdzony przez pracodawcę.

Spłata pożyczki ratalnej i możliwość refinansowania

Osoby ubiegające się o długoterminową pożyczkę w Modna Pożyczka muszą pamiętać o jej spłacie na czas. W przeciwnym razie nasze dane trafią do baz dłużników, a do naszego rachunku zostaną doliczone dodatkowe koszty. Będą się one wiązały z odsetkami czy monitami. Pożyczkodawca daje nam możliwość przesunięcia terminu spłaty zadłużenia. Jeśli w porę zareagujemy na nasze problemy finansowe, dostaniemy szansę spłacenia długu w innym terminie. Należy jednak skontaktować się wcześniej z pożyczkodawcą, aby ustalić warunki i koszt zmiany dnia płatności.

Co ważne, spłatę pożyczki można przedłużyć tylko 1 raz. Kolejne odroczenia pożyczki mogą być dokonane w ramach refinansowania. Polega ono na wzięciu nowej pożyczki w firmie, która współpracuje z naszym wierzycielem. Nowe zobowiązanie wzięte jest na korzystniejszych warunkach, które pozwolą nam swobodnie spłacić należność wobec firmy.

Modna pożyczka – pieniądze bez poręczeń i zastawu

Wnioskowanie o dodatkowe pieniądze w Modna Pożyczka wymaga posiadania płynności finansowej. Należy też wiedzieć, że pożyczkodawca pozwala wyłącznie na jedną aktywną pożyczkę. Jeśli chcemy uzyskać kolejne zobowiązanie, najpierw musimy spłacić obecne. Firma nie ma jednak nic przeciwko, gdy złożymy wniosek posiadając kredyt bankowy. Warunek? Brak zaległości w jego spłacie.

Co ważne, Modna Pożyczka nie wymaga od klientów zastawu. Nie musimy też prosić osób trzecich o to, aby potwierdziły naszą wypłacalność. Pożyczkodawca samodzielnie sprawdza nasze możliwości finansowe.

Weź pożyczkę

Modna Pożyczka – podsumowanie