MikroRata to platforma umożliwiająca zaciąganie długoterminowych, nowoczesnych pożyczek online. Maksymalna wysokość zobowiązania wynosi 10 tys. zł. Każdy klient, o ile pozwala na to jego zdolność kredytowa, może rozłożyć spłatę nawet na 24 wygodne raty.

MikroRata jest jednym z przedstawicieli sektora pozabankowych pożyczek FinTech. Z pomocą strony MikroRata można zaciągnąć pożyczkę online bez wychodzenia z domu. Cały proces został uproszczony na tyle, że dopełnienie wszystkich formalności zajmuje zaledwie 15 minut. Z oferty pożyczkodawcy mogą skorzystać wszyscy obywatele Polski między 20 a 80 rokiem życia.

MikroRata – pożyczka na dowolny cel

Zobowiązania dostępne za pośrednictwem MikroRata można wykorzystać na realizację wakacyjnych planów, zakup nowego komputera. Pieniądze mogą też pomóc podnieść kwalifikacje zawodowe – cel na jaki je przeznaczymy, zależy tylko od naszych potrzeb i kreatywności.

Kwoty dostępne w MikroRata nie należą do niskich. Maksymalna proponowana pożyczka to 10 tys. zł. Taka suma pozwala na dotarcie do naprawdę egzotycznych miejsc. Ogromną zaletą oferty MikroRata jest możliwość rozłożenia pożyczki na raty. Dlatego firma proponuje wyższe sumy niż w przypadku tradycyjnych chwilówek. Rozłożenie na 24 miesiące nawet najwyższej dostępnej pożyczki przy niezbyt wysokim RRSO, powinno sprawić, że spłata zobowiązania nie będzie dużym obciążeniem. Oczywiście istnieje też opcja uregulowania całego zadłużenia przed upływem ostatecznego terminu spłaty.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

MikroRata – pożyczka do 10000 zł

Oferta MikroRata kierowana jest zarówno do osób, które np. potrzebują drobnego wsparcia w utrzymaniu finansowej płynności, jak i do klientów wymagających nieco większego zastrzyku gotówki. Minimalna kwota, jaką pożyczymy w MikroRata to 1000 zł. Granica możliwości wyznaczona przez firmę to dziesięciokrotność tej sumy, czyli 10 tys. zł. Niezależnie od wybranej kwoty, okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

W razie problemów z regularnym wpłacaniem rat należy niezwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Istnieje możliwość zmiany pierwotnie ustalonego harmonogramu spłaty. W kryzysowych sytuacjach konsultanci MikroRata razem z klientem starają się wypracować najlepsze rozwiązanie dla obu stron.

MikroRata – wymagania

MikroRata celuje w klientów, którzy cenią sobie wysoką dostępność pożyczek. Firma nie marnuje czasu konsumentów i proponuje bardzo prostą ścieżkę do upragnionej gotówki. Żeby ubiegać się o pożyczkę w MikroRata, wystarczy:

 • mieć ukończone 20 lat, ale nie więcej niż 80
 • być zameldowanym w Polsce
 • posiadać stały dochód
 • nie mieć wpisów w rejestrach dłużników

Jedyny dokument potrzebny do zaciągnięcia zobowiązania w MikroRata to dowód osobisty. W wyjątkowych sytuacjach możemy zostać poproszeni o zaświadczenie o zatrudnieniu lub wyciąg z konta bankowego. Niezbędnym elementem jest też konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Jak ubiegać się o pożyczkę w MikroRata?

Jak większość internetowych firm pozabankowych, również MikroRata stawia na prostotę. Dlatego cały proces wnioskowania o pieniądze zamyka się zaledwie w 4 krokach.

 1. Na początku z pomocą suwaków wybieramy kwotę i okres spłaty.
 2. Później wypełniamy krótki formularz online.
 3. W celu podpisania umowy musimy umówić się z kurierem.
 4. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto.

Pamiętajmy, żeby przed podpisaniem przeczytać dokładnie umowę i wcześniej zapoznać się z warunkami spłaty. Jednak nie musimy obawiać się żadnych ukrytych zapisów – MikroRata to rzetelny pożyczkodawca.

Wypełnij formularz

MikroRata – podsumowanie

Zalety

 • wysoka kwota pożyczki – 10 tys. zł
 • długi okres kredytowania – 24 miesiące
 • możliwość zmiany harmonogramu spłat
 • prosty proces wnioskowania
 • brak wygórowanych wymagań w kwestii dokumentów

Wady

 • brak możliwości refinansowania pożyczki
 • pożyczka dostępna dopiero od 20 roku życia
 • konieczność podpisania umowy przez kuriera

Wejdź na MikroRata

Informacje o MikroRata

Nazwa firmy

Web4finance Sp z o.o.

Adres Aleja Hrabska 4a
05-090 Falenty
Telefon 801 40 40 40
Adres e-mail info@mikrorata.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek