LendUp.pl to jeden z nowszych serwisów pożyczkowych na naszym rynku. Firma posiada w swojej ofercie pożyczki ratalne przez internet w wysokości od 500 do 15 000 zł na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania to 36 miesięcy, dzięki czemu spłata zobowiązania nie obciąży nadmiernie domowego budżetu. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy w zaledwie 15 minut. W przypadku pożyczek online zawieranych przez internet odsetki wynoszą 0 proc.

Właścicielem marki LendUp.pl jest PROFI CREDIT Polska S.A. FIrma jest częścią Profireal Group SE, działającej również na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji i Filipin. Siostrzanym portalem dla LendUp jest Profi Credit posiadający w swojej ofercie pożyczki sięgające 25 000 zł, na których spłatę również mamy 36 miesięcy. W LendUp znajdziemy typowe pożyczki na raty bez zaświadczeń o dochodach i okazywania dodatkowych dokumentów. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, a wynik decyzji pożyczkowej uzależniony jest od oceny zdolności kredytowej.

LendUp - weź pożyczkę
Dzięki wysokiej jakości usług i dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb klientów firma może już niedługo stać się wiodącym serwisem pożyczkowym na rynku. Proces pożyczkowy nie wymaga wychodzenia z domu, ponieważ wszystko odbywa się drogą elektroniczną bez konieczności gromadzenia stosu dokumentów. LendUp regularnie nagradza swoich stałych klientów. Przy każdym kolejnym zobowiązaniu zdobywają oni punkty, które następnie wymienić można na benefity, takie jak odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie o 50 proc. kwoty kolejnych dwóch rat lub nawet całkowitą spłatę jednej z rat punktami. Pożyczkobiorcy mogą również uzyskać kupon rabatowy w wysokości 25 zł na zakupy dokonane w platformie Refunder.pl

Weź pożyczkę ratalną

Jak wziąć pożyczkę ratalną w LendUp krok po kroku?

Pożyczki ratalne przez internet to rozwiązanie idealne przy większych wydatkach. Wnioskowanie o dodatkową gotówkę w LendUp.pl należy do najszybszych na rynku. Uzupełnienie formularza rejestracyjnego nie zajmie więcej niż 4 minuty, a już po kolejnych dwóch minutach otrzymamy SMS z decyzją o przyznaniu pieniędzy. Przelew na nasze konto zostanie wykonany w ciągu nawet 15 minut, co czyni ofertę LendUp rozwiązaniem idealnym przy niespodziewanych wydatkach.

Jak wziąć pożyczkę? Wystarczy kolejno:

 • zarejestrować się w serwisie LendUp.pl,
 • wybrać za pomocą suwaków kwotę i okres spłaty pożyczki,
 • wypełnić wniosek pożyczkowy,
 • zweryfikować swoje dane,
 • czekać na przelew pieniędzy na konto.

LendUp specjalizuje się w pożyczkach długoterminowych na wysokie kwoty. Wybór kwoty i czasu spłaty ułatwiają umieszczone na stronie głównej suwaki. Nawet nowi klienci wnioskować mogą o maksymalną dostępną pożyczkę, czyli 15 000 zł z okresem spłaty od 6 do 36 miesięcy. To jaka kwota zostanie nam ostatecznie przyznana zależy głównie od naszej zdolności kredytowej. Jest ona oceniana na podstawie informacji z formularza rejestracyjnego i baz BIK i BIG. Pozytywnie na wysokość zobowiązania może wpłynąć podanie celu pożyczki, jednak nie jest to element wymagany.

LendUp umożliwia dwie formy wypełnienia wniosku – samodzielnie drogą online lub telefonicznie z pomocą agenta firmy. Składając wniosek przez internet nie musimy płacić dodatkowych odsetek, dlatego to rozwiązanie cieszy się zdecydowanie większą popularnością. Po wypełnieniu wniosku konieczna jest weryfikacja tożsamości przez tradycyjny przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Po wykonaniu tych kroków wystarczy zaczekać na decyzję z propozycją oferty. Po jej zaakceptowaniu pieniądze niezwłocznie zostaną wypłacone nasz rachunek bankowy. Spłata pożyczki odbywa się w równych miesięcznych ratach.

Wypełnij wniosek

Warunki pożyczki LendUp

Na akceptację wniosku o pożyczkę w LendUp.pl szansę mają osoby w wieku od 18 do 80 lat, które na stałe mieszkają i pracują na terenie Polski. Źródłem dochodu może być m.in. umowa o pracę, zlecenie lub dzieło. Ważne by umowa została zawarta co najmniej miesiąc przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Niezbędne jest także posiadanie dowodu osobistego, adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego oraz konta bankowego z dostępem do bankowości elektronicznej.

LendUp nie posiada w swojej ofercie pożyczki bez baz, a klienci serwisu muszą posiadać wysoką zdolność kredytową. Firma ma prawo zweryfikować nasze dane w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) i rejestrach BIG takich jak BIG InfoMonitor, KRD czy ERIF. Jak każda instytucja finansowa także LendUp posiada wewnętrzne metody oceny ryzyka kredytowego. Dzięki temu klienci z nieidealną historią kredytową nadal mają szansę na zastrzyk gotówki. Jego wysokość może być jednak nieco niższa niż ta, o którą pierwotnie wnioskowaliśmy.

LendUp - weź pożyczkę

LendUp – podsumowanie

Oferta LendUp cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Jest to zdecydowanie jedna w wyższych pożyczek ratalnych jakie znaleźć można w online. Każda propozycja pożyczki ustalana jest indywidualnie na podstawie oceny zdolności kredytowej już po złożeniu przez niego wniosku. Ten aspekt i weryfikację danych klientów w bazach wynagradza jednak błyskawiczna decyzja pożyczkowa i wyjątkowo szybki przelew pieniędzy na konto.

LendUp - zalety

 • maksymalna kwota dostępna już przy pierwszej pożyczce,
 • długi okres kredytowania,
 • wzięcie pożyczki nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy,
 • błyskawiczny przelew pieniędzy na konto (także w dni wolne od pracy),
 • odsetki pożyczki zawieranej przez internet wynoszą 0 proc,
 • promocje i oferty indywidualne dla stałych klientów,
 • możliwość odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50 proc. lub spłatę jednej raty punktami.

LendUp - wady

 • weryfikacja w bazach
 • mało przejrzysta budowa serwisu pożyczkowego

Informacje o LendUp

Nazwa firmy

PROFI CREDIT Polska S.A.

Adres Browarna 2
43-300 Bielsko Biała
Telefon 801 805 806
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek