Lendon raty jest instytucją pozabankową specjalizującą się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Minimalna kwota, jaka dostępna jest w ramach oferty tej firmy pożyczkowej to 1000 zł, za to maksymalnie możemy uzyskać nawet 10 000 zł. Bardzo korzystnie prezentuje się okres spłaty, który niezależnie od kwoty wynosi od 3 do 24 miesięcy.Maksymalna kwota pierwszej pożyczki ratalnej w Lendon raty to 6 000 zł na 18 miesięcy.

Efino zmienia się w LendOn raty

Niedawno nazwa firmy Efino zmieniła się w Lendon raty. Z tego względu oferta pożyczkowa została uaktualniona. Największe zmiany dotyczą maksymalnej kwoty zobowiązania ratalnego względem pożyczkodawcy, które obecnie może osiągnąć nawet 10 000 zł na okres spłaty 24 miesięcy. Warunki uzyskania pożyczki w zasadzie nie różnią się od poprzednich, trzeba mieć ukończone 21 lat, stałe miejsce zamieszkania w Polsce i regularne źródło dochodu.

LendOn raty - pierwsza pożyczka na 18 miesięcy do 6000 zł

LendOn raty – raty dopasowane do potrzeb klienta

W ramach swojej oferty Lendon raty proponuje bardzo atrakcyjne kwoty, które można elastycznie rozłożyć na dogodne raty. Jeśli odpowiednio wyliczymy, jaka suma jest nam potrzebna i na jakiej przestrzeni czasu możemy ją oddać, nasz budżet nie odczuje dodatkowego zobowiązania. Ważne jest to, żebyśmy dokładnie przeanalizowali parametry danej oferty, zanim ostatecznie się na nią zdecydujemy. Szczegóły odnajdziemy na stronie internetowej pożyczkodawcy, gdzie za pomocą suwaków szybko ustalimy okres spłaty oraz interesującą nas kwotę.

Proponowane przez firmę kwoty mają bardzo korzystny zakres. To bardzo ważne, szczególnie dlatego, że klienci mają różne potrzeby i upodobania. Niektórzy z nich wolą szybko pozbyć się rat, dlatego wybierają możliwie najkrótszy okres spłacania, aby odciążyć swój budżet możliwie prędko. Inni pożyczkobiorcy wolą rozłożyć pożyczoną sumę na więcej mniejszych części. Wówczas oddają kwotę stopniowo, w mniejszych ratach. Lendon raty proponuje ofertę, która będzie odpowiadać potrzebom obu tych grup pożyczkobiorców.

Weź pożyczkę

LendOn raty – dobra pomoc przy większych wydatkach

Informacje o tym, jaką ofertę proponuje Lendon raty, będą pomocne, jeśli planujemy wyjazd, remont lub jakiś inny, znaczący wydatek. Biorąc pożyczkę rozsądnie, nie będziemy musieli rezygnować z naszych planów. Ważne jest, abyśmy trzymali się zawartych w umowie o pożyczkę ustaleń. Minimalna kwota w wysokości 1000 zł, w głównej mierze jest przeznaczona dla osób, którym zależy na sumach bliskich standardowym chwilówkom. Tutaj również możemy liczyć na regulowanie zobowiązania w ratach.

Z kolei największa kwota w Lendon raty, czyli 10 000 zł to świetne rozwiązanie przy większych wydatkach. Każdy z nas ma czasami potrzeby, których koszty nieco wykraczają poza możliwości naszego budżetu w danym momencie. Dlatego warto zastanowić się nad wzięciem pożyczki i rozłożeniem jej na dogodne do spłacenia raty. Jeśli zrobimy to umiejętnie, nie będziemy musieli rezygnować z tego, co jest nam potrzebne w danej sytuacji.

Weź pożyczkę

LendOn raty – wymagania

Podobnie jak w przypadku korzystania z ofert innych instytucji pozabankowych, aby ubiegać się o pożyczkę na raty w Lendon raty trzeba spełnić kilka wymagań. Niewątpliwie musimy mieć obywatelstwo polskie, stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz regularne źródło dochodu. Firma kładzie na to duży nacisk, co jest podkreślone na w dziale z pytaniami i odpowiedziami. Co więcej, adresatami oferty są osoby, które ukończyły 21 lat. Bardzo istotne jest to, że ta firma pożyczkowa w informacjach na swojej stronie nie określa górnej granicy wieku potencjalnego klienta. Można wnioskować, że nie ma sprecyzowanego maksimum wiekowego i decydującym w tym przypadku czynnikiem jest indywidualna sytuacja osoby ubiegającej się o pożyczkę. To bardzo ważne dla dużej grupy osób zainteresowanych taką usługą.

Czy Lendon raty udziela pożyczek bez BIK?

Lendon raty nie udziela pożyczek bez baz BIK Klienci są także weryfikowani w rejestrach dłużników takich jak: BIG Infomonitor. Jeśli nie figurujemy w żadnym z nich, nasz wniosek może zostać rozpatrzony pozytywnie. Ponadto ta instytucja pozabankowa zastrzega sobie możliwość sprawdzenia podanych przez nas informacji u naszego pracodawcy. Jednak nie musi to dotyczyć każdego przypadku. Po raz kolejny istotną rolę odgrywa tu indywidualna sytuacja potencjalnego klienta. Jeśli spełniamy wymienione wymagania, możemy śmiało aplikować o pożyczkę w ramach oferty Lendon raty. Istnieje duża szansa na to, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Wypełnij wniosek

Proces ubiegania się o pożyczkę w LendOn raty

Warto wiedzieć, że proces ubiegania się o pożyczkę w Lendon raty nie jest skomplikowany. Przebiega on bardzo wygodnie dla klienta. Wszystkie kroki mogą być wykonane bez konieczności opuszczania domu. Wystarczy, że skorzystamy ze strony internetowej Lendon raty oraz dostępnego tam Panelu Klienta. Tam znajdziemy wygodne suwaki, które pomogą nam dopasować kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Poniżej wyświetlą się parametry wybranej oferty, z którymi powinniśmy dokładnie się zapoznać zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Gdy już mamy pewność, możemy składać wniosek. Nie będzie to czasochłonne.

Kiedy to zrobimy, musimy przejść przez weryfikację rachunku bankowego i ocenę zdolności kredytowej. Przebiega to bardzo szybko za pomocą usługi Instantor. To aplikacja, która jednorazowo logując się na nasze konto bankowe, wykonuje obie wspomniane czynności. Jednocześnie zostaje zachowane bezpieczeństwo naszych danych. Możemy w ten sposób uniknąć wykonywania przelewu weryfikacyjnego na symboliczną sumę jednego grosza. Oszczędzamy nasz czas, a co za tym idzie, dodatkowo przyspieszamy cały proces aplikowania o pożyczkę.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Przypomnienia i terminowości spłat

Gdy już wykonamy wymienione powyżej kroki, musimy czekać na rozpatrzenie naszego wniosku. Zazwyczaj nie trwa to zbyt długo dzięki możliwościom, jakie daje nam internet. Jeśli decyzja na temat naszej aplikacji będzie pozytywna, pieniądze szybko trafią na konto. Możemy przeznaczać je na dowolny cel. Jednak warto pamiętać o obowiązku, jakim jest terminowe spłacanie naszego zobowiązania. Trzymając się wyznaczonych dat, unikniemy dodatkowych kosztów wynikających z opóźnień. Gdy zbliża się termin spłaty kolejnej z rat, otrzymujemy wiadomość SMS z przypomnieniem. To bardzo ważne udogodnienie dla tych, którzy chcą zachować terminowość swoich opłat. Jeżeli nie jesteśmy w stanie oddać kolejnej raty na czas, powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z reprezentantem firmy Lendon raty, w celu odnalezienia właściwego rozwiązania.

LendOn raty - pierwsza pożyczka na 18 miesięcy do 6000 zł

LendOn raty – podsumowanie

LendOn raty - zalety

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Strona prosta w obsłudze
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Weryfikacja tożsamości poprzez usługę Instantor
  • Klient może korzystać z weryfikacji poprzez usługę Instantor

LendOn raty - wady

  • Sprawdzanie baz BIG Infomonitor, ERIF, KRD i BIK

Informacje o LendOn raty

Nazwa firmy

KIM Finance sp. z. o.o.

Adres Hożej 86/410
00-682 Warszawa
Telefon +22 388 66 33
Adres e-mail info@lendonraty.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08:00-22:00
Weekend: 09:00-18:00
Wniosek Wypełnij wniosek