Lendo Polska to pośrednik kredytowy, który pomaga konsumentom rynku finansowego wybrać najlepszą pożyczkę. Oferty dopasowane są do indywidualnych możliwości wnioskującego. Korzystanie z serwisu jest zupełnie darmowe.

Platforma współpracuje wyłącznie z rzetelnymi firmami. Dzięki temu osoby ubiegające się o dodatkowe pieniądze mogą liczyć na przejrzyste warunki umowy oraz prosty sposób złożenia aplikacji. Wnioskowanie o pożyczkę oparte jest o minimum formalności. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Weź kredyt lub pożyczkę

Oferta firmy Lendo Polska

Asortyment firmy Lendo Polska jest bogaty. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy m.in. kredyt na samochód czy remont domu. Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć na dowolny cel. Nie musimy go przedstawiać pożyczkodawcy. Kwota, o jaką możemy wnioskować, to aż 120 000 zł. Pożyczka za pośrednictwem Lendo Polska to zobowiązanie długoterminowe. Czas na spłatę zadłużenia sięga od 1 do 120 miesięcy.

To, jaka kwota pożyczki zostanie nam finalnie przyznana, zależy od nasze zdolności kredytowej. Jej oceny dokona kilku pożyczkodawców. Klient otrzyma gotowe oferty dopasowane do jego możliwości.

Zobacz szczegóły oferty

Jak działa Lendo Polska?

Serwis Lendo Polska to platforma, która ułatwia pożyczkobiorcom wybór właściwego produktu. Klienci chcący otrzymać dodatkowe pieniądze powinni wejść na stronę internetową firmy i wypełnić specjalny wniosek. Procedura ta zajmuje kilka minut. W pierwszej kolejności należy podać informacje dotyczące interesującej nas pożyczki.

Następnie powinniśmy wpisać dane osobowe oraz kontaktowe. Te drugie przydadzą się do późniejszej weryfikacji tożsamości. Ważne jest również to, aby wskazać wysokość otrzymywanego dochodu. Potencjalny pożyczkodawca musi ocenić nasze szanse terminowej regulacji długu.

Wysłany wniosek trafia do kilku pożyczkodawców jednocześnie. Dzięki temu w wiadomości zwrotnej otrzymamy kilka ofert dopasowanych do naszych możliwości. Spośród nadesłanych propozycji wybieramy jedną i dokańczamy procedurę podając pożyczkodawcy pozostałe informacje.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w serwisie Lendo Polska?

Korzystanie z platformy Lendo Polska jest całkowicie darmowe. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może wysłać wniosek do pożyczkodawców. Ubiegający się o dodatkowe pieniądze muszą spełniać następujące warunki:

 • wiek minimum 18 lat;
 • pozytywna zdolność kredytowa;
 • stały i udokumentowany dochód;
 • aktywne konto bankowe;
 • aktywny numer telefonu komórkowego;
 • polskie obywatelstwo.

Wysokość oprocentowania pożyczki ustalana jest indywidualnie. Zależy ona od naszych finansowych możliwości.

Złóż wniosek

Spłata pożyczki w dowolnym terminie – warunki

Firmy współpracujące z Lendo Polska pozwalają klientom samodzielnie wybrać okres kredytowania. Oznacza to, że wnioskujący może sam zdecydować, po jakim czasie ureguluje całkowicie płatność. Czas spłaty pożyczki może się wahać od 1 miesiąca do nawet 10 lat. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących tej opcji należy skontaktować się z serwisem.

Pamiętajmy, że pieniądze z pożyczki w Lendo Polska możemy przeznaczyć na dowolny cel. Koszt zobowiązania możemy obniżyć stosując konsolidację. Jest ona dostępna dla osób z dobrą zdolnością kredytową.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Lendo Polska

Wnioskowanie o pożyczkę w Lendo Polska jest bardzo proste. Dzięki innowacyjności platformy dokumenty złożymy w kilka minut. Wystarczy przejść przez kilka prostych etapów.

 1. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku znajdującego się na stronie głównej. W aplikacji należy podać dane pochodzące z dowodu osobistego.;
 2. Kolejnym krokiem jest wskazanie miejsca zatrudnienia oraz wysokości otrzymywanych dochodów. Na ich podstawie pożyczkodawca stwierdzi czy wysokość pożyczki, którą wybraliśmy, jest dla nas odpowiednia.;
 3. Po przesłaniu zgłoszenia musimy poczekać na analizę wniosku. W trakcie 24h otrzymamy informację zwrotną. Spośród nadesłanych ofert wybieramy jedną i dopełniamy ostatnie formalności.
 4. Pieniądze z pożyczki w Lendo Polska trafią wprost na nasze konto.

Skorzystaj z oferty

Lendo Polska – podsumowanie

Lendo Polska – bezpośrednik kredytowy - zalety

 • pożyczka od 18 roku życia;
 • wnioskowanie całkowicie online;
 • wysoka kwota pożyczki - do 120 000 zł;
 • długi okres kredytowania - 120 miesięcy;
 • możliwość konsolidacji kredytów i pożyczek;
 • klient otrzymuje kilka ofert jednocześnie;
 • minimum formalności;
 • realna oferta na podstawie zdolności kredytowej.

Lendo Polska – bezpośrednik kredytowy - wady

 • wykazanie pozytywnej zdolności kredytowej.

Informacje o Lendo Polska – bezpośrednik kredytowy

Nazwa firmy

Lendo Polska Sp. z.o.o

Adres Postępu 14
02-676 Warszawa
Telefon 22 4444 777
Adres e-mail info@lendopolska.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9-17
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek