Łatwa ratka to nowy produkt firmy SMS Kredyt, promowany przy współpracy z money.pl

ŁatwaRatka to nowy gracz na rynku pożyczek ratalnych. Firma powstała na jesieni 2015, a jej właścicielem jest portal finansowy Money.pl. Przy udzielaniu pożyczek firma współpracuje z SMS Invest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. ŁatwaRatka kieruje swoją ofertę do osób z pozytywną historią kredytową. Firma weryfikuje bowiem klienta w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. , Biurze Informacji Kredytowej S.A. Jest to kolejny brand pożyczkowy SMS Kredyt, poprzednim jest eKredycik.

Weź pożyczkę

Warunki pożyczki Łatwa Ratka

W ŁatwaRatka możemy starać się o pożyczkę w wysokości od 1500 zł do 4000 zł, na spłatę zobowiązania mamy do wyboru kilka wariantów: 6, 9, 12, 15, 18, 21 lub 24 miesiące. Po rozpatrzeniu naszego wniosku, otrzymaniu pozytywnej decyzji czekamy na kuriera, który przyniesie nam umowę do podpsania, po jej podpisaniu pieniądze zostaną nam przelane na konto bankowe. Istnieje też możliwość odbioru pieniędzy na poczcie.
Na pożyczkę w ŁatwaRatka mają szansę osoby w wieku między 20 a 80 lat, posiadające stałe miejsce zamieszkania, numer PESEL, stałe miesięczne i udokumentowane dochody oraz nie posiadająca negatywnej historii kredytowej w bazach dłużników.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Brak możliwości wydłużenia terminu spłaty

Niestety ŁatwaRatka nie daje nam możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W przypadku gdy opóźnienie spłaty wynosi powyżej 3 dni należy skontakować się z przedstawicielami firmy dzwoniąc na numer 71-719-33-42. Dobrą wiadomością jest, że pożyczkę możemy spłacić przed czasem. Przedterminowa spłata pożyczki spowoduje, że poniesiemy jedynie koszty dotyczące okresu, w którym dysponowaliśmy pożyczoną gotówką. W przypadku gdy wystąpi nadpłata otrzymamy zwrot nienależnych kosztów. Przed dokonaniem spłaty możemy skontaktować się z firmą, dzwoniąc na numer 71-719-33-03. Konsultant wyliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w którym będziemy chcieli jej dokonać. Kwota będzie już obniżona o nienależne koszty.

Weź pożyczkę

Informacje o Łatwa ratka

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek