Krajem, w którym narodził się Kviku jest Rosja. To tam po raz pierwszy ten innowacyjny portal rzucił wyzwanie bankom. Obecnie działa na całym świecie, w tym – oprócz Rosji, Polski i Hiszpanii – w krajach takich jak Indonezja, Filipiny czy Wietnam. Udziela w nich tak zwanych mikrokredytów wspierających rozwój lokalnych społeczności. Nic dziwnego, że ten fintech rozwija się w rekordowym tempie! Działalność instytucji jest nadzorowana i regulowana przez Centralny Bank Rosji.

W swoim pożyczkowym portfolio holding Kviku posiada zróżnicowane produkty finansowe. Firma wydaje wirtualne karty kredytowe, pożyczki w punktach sprzedaży, czyli szybki kredyt na zakupy oraz linię kredytową. Aktualnie w Polsce dostępny jedynie ostatni z tych produktów.

Sprawdź ofertę

Jak działa Kviku?

Wniosek o pożyczkę w Kviku jest przetwarzany już w 20 sekund. Do oceny potencjalnego klienta używane jest ponad 30 baz danych, a pod uwagę branych jest ponad 10 tysięcy parametrów.

Do konta w Kviku można dodać swoją kartę płatniczą, dzięki czemu nie trzeba będzie pamiętać o systematycznej spłacie pożyczki. Ratalna kwota spłaty zostanie pobrana z konta co 2 tygodnie.

Jak wziąć pożyczkę w Kviku krok po kroku?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wzięcie pożyczki w Kviku to przyjemność. Przy wypełnianiu wniosku o finansowanie do wypełnienia mamy zaledwie sześć pól. To rekordowo mała liczba. Dzięki temu wniosek jest procedowany właściwie natychmiastowo – wystarczy poczekać zaledwie do 30 sekund na jego ocenę. W dalszym kroku należy przejść weryfikację tożsamości przez potwierdzenie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego. Po tej czynności można już korzystać z pożyczki na swoim koncie online!

Zobaczmy, jak to wygląda krok po kroku:

  1. Wypełnij krótki kwestionariusz. Wystarczy wypełnić zaledwie sześć pól!
  2. Potwierdź numer telefonu lub email przez kod, który na nie otrzymałeś.
  3. Wybierz odpowiadającą ci linię kredytową.
  4. Już po chwili będziesz mógł korzystać z otrzymanych pieniędzy.

Weź pożyczkę

Kviku – pożyczka społecznościowa

Kviku to pożyczka społecznościowa. Prywatni inwestorzy z całego świata mogą zainwestować w pożyczkę, która zostanie udzielona tobie. Potwierdzenie transakcji odbywa się w innowacyjny sposób, bo przez tokeny działające na zasadzie blockchain.

Rewolucyjne technologicznie podejście Kviku znalazło swoje uznanie na całym świecie. O firmie pisał m.in. Forbes, Moscow Times czy Reuters. System Kviku jest na tyle skuteczny, że firma obecnie nie przyjmuje nowych inwestorów. Dzięki tak znacznej podaży kapitału można liczyć tu na pożyczkę na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Zobacz warunki pożyczki

Kviku – podsumowanie

Kviku to z pewnością jedna z najbardziej interesujących firm udzielających linii kredytowej na polskim rynku pożyczkowym. Na szczególnie pozytywną opinię zasługuje błyskawiczne przetwarzanie i prostota wniosku, czyli strona techniczna pożyczki.

Szkoda, klienci w Polsce nie mają jeszcze dostępu do wirtualnej karty kredytowej, która jest flagowym produktem tej korporacji. Cóż, trzymamy kciuki za tę firmę pożyczkową by i karta wkrótce się u nas pojawiła, bo jej oferta jest naprawdę atrakcyjna!