Pożyczki w Kokos są przyznawane po weryfikacji tożsamości wnioskującego, sprawdzeniu go w bazach informacji kredytowej i gospodarczej oraz ocenie jego zdolności kredytowej przez scoring.

Pożyczka ratalna w Kokos

Pożyczka ratalna to jedyny produkt serwisu Kokos.pl. Działa on na polskim rynku finansowym już od 10 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością oraz dobrą opinią wśród klientów, o czym świadczy oszałamiająca łączna kwota udzielonych pożyczek, która wynosi już ponad 150 mln złotych. Co ciekawe, jest to pożyczka społecznościowa, w której kapitał zapewniają zaufani inwestorzy.

Kokos pozwala na wcześniejszą spłatę pożyczki, a nawet częściową spłatę raty miesięcznej. Wszystkie informacje o sposobie spłaty oraz harmonogram znajdziemy na naszym indywidualnym koncie klienta w serwisie.

Pożyczki ratalne w Kokos.pl są dostepne wyłącznie online. Nie można ich zaciągnąć przez telefon czy osobiście. Również umowę pożyczkową podpiszemy tu zdalnie, a tożsamość zweryfikujemy przez przelew groszowy. To gwarantuje sprawność i szybkość całego procesu pożyczkowego.

Weź pożyczkę

Kto może wziąć pożyczkę w Kokos

Kokos stawia przed swoimi klientami bardzo podstawowe warunki, które wynikają jedynie z ograniczeń prawnych. O pożyczkę może tu wnioskować każdy, kto ukończył 18 lat, mieszka na terytorium Polski i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Wszyscy potencjalni klienci Kokosa zostaną zweryfikowani w bazach informacji takich jak KRD, ZBP, BIG InfoMonitor i BIK. To konieczne, by uniknąć sytuacji, w której pożyczkę zaciąga osoba mocno zadłużona. Podsumowując, wymagania Kokos.pl to:

  • Brak wysokich zadłużeń.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych.
  • Pełnoletność.
  • Zamieszkanie na terytorium Polski.
  • Telefon komórkowy, adres e-mail i konto w banku.

Jak wziąć pożyczkę w Kokos krok po kroku

Kokos należy do stron pożyczkowych, które stawiają na wykorzystanie najnowszych technologii, dzięki czemu pożyczkę można tu dostać bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Zobacz, jakie to proste – krok po kroku:

  1. Wybierz kwotę i okres finansowania na kalkulatorze kredytowym i kliknij ‘weź pożyczkę’. Kalkulator automatycznie poda szacunkowe koszty pożyczki – możesz je przejrzeć jeszcze przed złożeniem wniosku.
  2. Teraz musisz założyć konto w serwisie. Podaj swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. Po aktywowaniu konta zostaniesz skierowany do wniosku pożyczkowego. Należy tu podać dane takie jak orientacyjną wysokość zarobków czy adres.
  4. W następnym kroku wystarczy zweryfikować się przez przelew groszowy. Jeśli twój bank obsługuje przelewy z Blue Media to powinien on od razu pojawić się na koncie Kokosa!
  5. To już właściwie wszystko. Wystarczy poczekać chwilę na weryfikację danych przez Kokos i cieszyć się, dzięki blyskawicznemu przelewowi, z którego słynie ten pożyczkodawca, gotówką na koncie w zaledwie kilka minut.

Uwaga! Jeśli Kokos nie znajdzie wystarczających informacji na twój temat w bazach informacji gospodarczej i kredytowej (bo np. to twoja pierwsza pożyczka w życiu), możesz zostać poproszony o wysłanie wyciągów bankowych za ostatnie 3 miesiące.

Pożyczka ratalna w Kokos.pl – podsumowanie