Diviti to międzynarodowa firma działająca w branży Fintech, której celem jest dostarczanie wygodny rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Najnowszą ofertą Diviti jest pozabankowa karta kredytowa z limitem do 10 000 zł! Karta Diviti oferuje innowacyjne podejście do kart płatniczych, łącząc funkcje powszechnie akceptowalnej karty płatniczej (prepaid) z funkcją karty kredytowej. Sprawdź jak to działa!

Pozabankowa karta kredytowa Diviti to propozycja wirtualnej karty płatniczej z dodatkową funkcją odnawialnego limitu kredytowego. Każdy klient może złożyć wniosek o kartę Diviti, zasilać jej saldo z wykorzystaniem różnych metod i płacić nią w dowolny sposób!

Gdy skończą się pieniądze wpłacone na kartę prepaid, Diviti daje możliwość skorzystania z odnawialnego limitu pożyczki! Wystarczy szybka weryfikacja zdolności kredytowej, aby zacząć korzystać z pozabankowej karty kredytowej na bardzo prostych warunkach. Za limit płacisz tylko wtedy kiedy korzystasz z pożyczki! Przedstawiamy szczegóły oferty nowej pozabankowej karty kredytowej Diviti!

Karta Diviti – oferta

W ofercie Diviti jest karta płatnicza z dostępem do limitu kredytowego w ramach jednego z trzech pakietów obsługi:

 • Basic – standardowy bezpłatny pakiet obsługi z podstawowym zakresem usług i limitem kredytowym przyznawanym na podstawie oceny zdolności kredytowej.
 • Standard – płatny pakiet (4,99 zł/mies.) obsługi karty kredytowej Diviti zapewniający dostęp do szerszego zakresu usług w tym: darmowych wypłat gotówki z bankomatów, dodatkowe karty fizyczne i darmową dostawę karty w na terenie Polski.
 • Premium – płatny pakiet obsługi (9,99 zł/mies.) zapewniający dostęp do maksymalnego limitu kredytowego – 10 000 zł oraz usługi premium: darmowe wznowienie limitu kredytowego, brak opłat za przekroczenie limitu kredytowego czy brak prowizji od niewykorzystanej kwoty.

Karta Diviti łączy funkcje dwóch typów kart:

 • karty prepaid – każdy zarejestrowany klient posiada dostęp do osobistej wirtualnej karty płatniczej, którą może płacić środkami wpłaconymi na jej saldo z wykorzystaniem różnych metod: BLIK, przelew natychmiastowy z konta lub kartą do konta osobistego.
 • karty kredytowej – Diviti umożliwia aktywację odnawialnego limitu kredytowego, dostępnego na wniosek klienta; jeden wniosek zapewnia dostęp do pożyczki od ręki formie pozabankowej karty kredytowej. Z limitu można korzystać płacą kartą lub wypłacając gotówkę z bankomatów i spłacać go zasilając saldo karty.

Operatorem pozabankowej karty kredytowej Diviti jest Mastercard. Można z niej korzystać w formie wirtualnej karty dodanej do portfela elektronicznego np. Apple Pay lub Google Pay. Diviti wydaje również fizyczne karty płatnicze – są dostępne na zamówienie. Obsługa karty jest całkowicie darmowa!

Diviti – jak zwiększyć limit kredytowy?

Maksymalna kwota limitu odnawialnego to 10 000 zł – niestety maksymalny limit jest zarezerwowany tylko dla klientów Premium (stała opłata abonamentowa wynosi 9,99 zł/mies. Wysokość limitu jest ustalana na podstawie oceny zdolności kredytowej. Aby go ustalić lub zwiększyć należy złożyć wniosek o przyznanie pożyczki. Wymaga to przejścia przez ocenę zdolności kredytowej.

Jeśli masz już kartę Diviti, skorzystaj z aplikacji mobilnej i złóż wniosek o wyższą kwotę pożyczki. W razie problemów przy zwiększeniu limitu skontaktuj się z obsługą klienta – możesz to zrobić przez chat w aplikacji.

Karta Diviti – proces wnioskowania

Wirtualną kartę kredytową Diviti można uzyskać bardzo szybko, całkowicie przez internet! Wnioskowanie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę Diviti i założyć profil klienta! Przy wypełnianiu wniosku rejestracyjnego potrzebny będzie dowód osobisty i odpowiedź na pytania w formularzu. Następnie akceptacja zgód i treści regulaminu. Szybka weryfikacja tożsamości i gotowe!

Posiadając kartę Diviti możesz natychmiast złożyć wniosek o przyznanie limitu. Do tego potrzebne są ocena zdolności kredytowej i weryfikacja w bazach dłużników. Brzmi skomplikowanie, ale analiza jest bardzo szybka i prosta. Odpowiedz na pytania dotyczące finansów, wyraź zgodę na weryfikację w bazach i wyślij wniosek. Praktycznie każda osoba otrzyma pożyczkę Diviti.

Diviti – warunki

Warunki uzyskania limitu kredytowego Diviti są bardzo proste:

 • obywatelstwo polskie,
 • wiek od 18 do 70 lat,
 • konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej,
 • regularne miesięczne dochody,
 • adres mailowy i telefon komórkowy,
 • brak przeterminowanych długów.

Warunkiem otrzymania dostępu do limitu karty kredytowej Diviti jest odpowiednia zdolność zdolność kredytowa. Każda osoba, która wykazuje dochody i nie posiada długów w bazach BIG ma szansę na pożyczkę.

Karta Kredytowa Diviti – podsumowanie

Diviti przedstawia nowoczesne podejście do pozabankowych kart kredytowych. Limit pożyczki jest ustalany w ramach bardzo prostej weryfikacji, na prostych i przejrzystych warunkach. Za korzystanie z limitu karty kredytowej naliczane są odsetki i prowizja – im szybciej spłacisz zadłużenie na karcie, tym mniejsze będą koszty. Maksymalny limit 10 000 zł stanowi bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek potrzeby szybkich zakupów.

Pozabankowa karta kredytowa Diviti - zalety

 • Darmowa obsługa karty
 • Wirtualna karta kredytowa
 • Szybka wypłata pieniędzy
 • Proste zasady i proste koszty
 • Wygodna spłata limitu karty

Pozabankowa karta kredytowa Diviti - wady

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Niski limit maksymalny

Informacje o Pozabankowa karta kredytowa Diviti

Nazwa firmy

Diwiti Group Sp. z o.o.

Adres Wołoska 18/315
00-008 Warszawa.
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek