ByCard to nowoczesna forma pożyczki pozabankowej, udzielana jako karta kredytowa. Uzyskaj dostęp do limitu do 5000 zł i płać tylko za wykorzystane pieniądze! Sprawdź warunki oferty i złóż wniosek o kartę kredytową!

Karta kredytowa ByCard x Twincard to oferta limitu odnawialnego na kwotę od 100 do 10000 zł, z umową zawieraną na 360 dni. Klient ByCard otrzymuje dostęp do wirtualnej karty kredytowej Twincard, którą podłącza do cyfrowego portfela w swoim telefonie. Obsługa i korzystanie z wszystkich funkcji karty jest całkowicie darmowe.

Jedynym kosztem wirtualnej karty kredytowej ByCard jest prowizja 16% za wykorzystany limit. Płacić tylko za wykorzystany limit! Co więcej, pierwsze 30 dni dla nowego klienta jest całkowicie darmowe! Zapoznaj się ze szczegółami oferty i złóż wniosek o limit kredytowy już teraz!

Weź pożyczkę!

Karta ByCard – oferta

Wirtualna karta kredytowa ByCard daje dostęp do limitu kredytowego, dostępnego 24/7. Ofertę ByCard jest różna dla klientów nowych oraz powracających:

 • Nowy Klient – karta kredytowa z limitem 100 – 10000 zł, brak kosztów przez pierwszy okres kredytowania – 30 dni bez prowizji.
 • Klient Powracający – limit kredytowy 100 – 10000 zł, prowizja 16% od wykorzystanego limitu.

W obu przypadkach umowa jest zawierana na 360 dni. Okres rozliczeniowy jest podzielony na 12 części po 30 dni. Wraz z końcem okresu rozliczeniowego klient musi zapłacić Minimalną kwotę do zapłaty – 16% od wykorzystanego limitu lub całe zadłużenie – prowizja + wykorzystany limit.

Karta kredytowa ByCard wydaje Mastercard w postaci wirtualnej karty kredytowej. Nie ma możliwości otrzymania fizycznej karty. Jest to spore ułatwienie i ograniczenie kosztów! Obsługa karty jest całkowicie darmowa! Korzystaj z limitu za darmo płacąc za zakupy i usługi stacjonarnie oraz przez Internet, wypłacając pieniądze z bankomatu a także przelewając pieniądze z karty na swoje konto.

ByCard – jak zwiększyć limit kredytowy?

Nowy Klient może wnioskować o limit kredytowy do kwoty 10000 zł. Co ważne, możesz złożyć wniosek o maksymalny dostępny limit w karcie ByCard i korzystać tylko z jego części – płacisz wyłącznie za wykorzystany kredyt!

Polecamy! Złóż wniosek o dostęp do najwyższego możliwego limitu! W ten sposób zabezpieczysz swój budżet na nagły wypadek. Nie zapłacisz za niewykorzystaną pożyczkę!

ByCard nie informuje czy można zmienić maksymalnie dostępny limit w trakcie trwania umowy. Skontaktuj się z biurem obsługi klienta i zapytaj o możliwość podwyższenia limitu do maksymalnego poziomu.

Zobacz ofertę!

Karta ByCard – proces wnioskowania

Wnioskowanie o wirtualną kartę kredytową jest banalnie proste! Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • dzwoniąc na infolinię ByCard – konsultant wypełni wniosek w Twoim imieniu i przeprowadzi Cię przez cały proces ubiegania się o limit,
 • online w serwisie ByCard – samodzielnie zarejestruj profil klienta i złóż wniosek o pożyczkę na karcie.

Ubieganie się o kartę kredytową online jest znacznie szybsze i można to zrobić o dowolnej porze. Wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku! Co należy zrobić?

 1. Wejdź na stronę ByCard i wybierz potrzebny Ci limit kredytowy.
 2. Kliknij przycisk “Weź” i zarejestruj Profil Klienta.
 3. Wypełnij wniosek o udzielenie limitu kredytowego – wykorzystaj dane z dokumentu tożsamości.
 4. Zweryfikuj się online korzystając z jednej z trzech metod: Blue Media AIS – najszybsza metoda weryfikacji, przelew Blue Media lub przelew tradycyjny na kwotę 1 zł.
 5. Poczekaj na decyzję pożyczkową.
 6. Zaakceptuj umowę karty kredytowej, klikając w link przesłany przez ByCard na Twój adres mailowy.
 7. Korzystaj z limitu i spłacaj go bezpiecznie!

ByCard – warunki

Warunki uzyskania limitu kredytowego ByCard są bardzo proste:

 • obywatelstwo polskie,
 • wiek od 20 do 70 lat,
 • konto w polskim banku,
 • regularne miesięczne dochody,
 • aktualny adres mailowy i telefon komórkowy,
 • pozytywna historia kredytowa.

Jeśli spełniasz wszystkie powyższe wymagania limit kredytowy otrzymasz bez problemu. Twój wniosek zostanie poddany analizie, a wysokość dostępnego limitu będzie ustalona na podstawie Twojej zdolności kredytowej.

Co ważne, pożyczkodawca weryfikuje informacje na temat zadłużenia w bazach informacji kredytowej i gospodarczej. ByCard sprawdza BIK, BIG InfoMonitor oraz KRD.

Karta Kredytowa ByCard – podsumowanie

Wirtualna karta kredytowa ByCard to bardzo ciekawa oferta pożyczki pozabankowej w formie karty. Korzystanie z karty jest bardzo proste, a przede wszystkim darmowe! Płacisz 16% od wykorzystanego limitu kredytowego – nie płacisz za ten, który nie został wykorzystany. Zasady są bardzo proste, a oferta warta uwagi!

ByCard - zalety

 • Darmowa obsługa karty,
 • Wirtualna karta kredytowa,
 • Szybka wypłata pieniędzy,
 • Proste zasady i proste koszty,
 • Brak ukrytych kosztów,
 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów.

ByCard - wady

 • Weryfikacja w bazach dłużników

Informacje o ByCard

Nazwa firmy

Fincard sp. z o.o.

Adres Grzybowska 87
00-844 Warszawa
Telefon 22 598 77 99
Adres e-mail info@netcredit.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00- 20:00
Sobota: 8:00 - 17:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek