Freezl udziela pożyczek chwilówek na kwoty nawet do 15 000 zł. Pożyczki dostępne są bez zbędnych formalności. Maksymalny okres kredytowania to 65 dni. Poznaj szczegóły oferty i porównaj ją z innymi, aby znaleźć usługę idealną dla Ciebie.

Korzystając z Freezl dostaniesz pożyczkę chwilówkę. Pierwsza pożyczka w firmie ograniczona jest do kwoty 5 000 zł na maksymalnie 30 dni. Oprocentowanie pożyczki zależy od obecnych stóp procentowych, w tym momencie wynosi ono 20% dla 30-dniowej pożyczki na 400 zł.

Weź pożyczkę!

Pożyczka na raty w Freezl – kwoty i czas spłaty

Maksymalną ofertą w serwisie jest 15 000 zł na okres do 65 dni, czyli lekko ponad dwóch miesięcy. Minimalny czas spłaty to 30 dni. Niestety korzystając z usług serwisu po raz pierwszy, nie otrzymasz dłuższego okresu spłaty.

 • Możliwość uzyskania od 400 do 15 000 zł.
 • Okres kredytowania od 6 do 65 dni
 • Minimum formalności
 • Usługa dostępna już od 18 lat!

Freezl - zobacz ofertę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Freezl

Usługi Freezl dostępne są dla każdej osoby pełnoletniej, która zamieszkuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Konieczne jest posiadanie stałego dochodu, który pozwoli na spłatę zobowiązania, oraz rachunek bankowy w jednym z Polskich banków, aby przyjąć pożyczkę. Pełna lista wymagań prezentuje się następująco:

 • Pełnoletność
 • Stałe zamieszkanie na terenie Polski
 • Ważny dowód osobisty
 • Aktywny numer telefonu oraz adres e-mail
 • Konto bankowe, którego jest się właścicielem
 • Odpowiednia historia kredytowa

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Do przejścia rejestracji niezbędny jest dowód osobisty. Znajdują się w nim dane, które są konieczne do wypełnienia wniosku pożyczkowego. Dzięki nim Freezl będzie w stanie potwierdzić twoją tożsamość przed zaproponowaniem ostatecznych warunków umowy.

Freezl – weryfikacja w bazach dłużników

Firma sprawdza historię wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów, oraz Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Czy Freezl udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety, Freezl sprawdza BIK. Jeżeli masz zły status w tej bazie, możesz nie otrzymać pożyczki.

Czy Freezl udziela pożyczek dla zadłużonych?

Freezl nie posiada ofert pożyczkowych przygotowanych specjalnie dla osób zadłużonych.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Freezl – krok po kroku

Freezl posiada poradnik jak otrzymać pożyczkę w serwisie. Prezentuje on proces wnioskowania w pięciu prostych krokach, po których będziesz cieszyć się dodatkową gotówką. Całość prezentuje się następująco:

 1. Wybierz preferowaną kwotę oraz okres spłaty pożyczki za pomocą kalkulatora znajdującego się na stronie głównej.
 2. Wypełnij formularz, który jest niezbędny do podjęcia decyzji pożyczkowej. Upewnij się, że dane są poprawne, aby firma mogła nawiązać z tobą kontakt i zaproponować umowę.
 3. Zweryfikuj rachunek bankowy. Freezl korzysta z pomocy serwisu Wurmie, który pozwoli ci potwierdzić tożsamość bez konieczności wykonywania przelewów.
 4. Ciesz się szybką pożyczką: po potwierdzeniu tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy otrzymasz obiecaną kwotę. Zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
 5. Ostatnim krokiem będzie spłata pożyczki w ustalonym terminie. Jeżeli pojawią się problemy z terminową spłatą, skontaktuj się z firmą, aby przedyskutować zmianę warunków umowy.

Weryfikacja tożsamości klienta Freezl

Freezl korzysta z nowoczesnej technologii Wurmie do weryfikacji tożsamości wnioskodawców. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do banku za pomocą systemu weryfikacyjnego. Następnie, program pobierze niezbędne dane, które pozwolą mu potwierdzić, kim jesteś, oraz pomogą przy ocenie zdolności kredytowej.

Freezl - zobacz ofertę!

Freezl – podsumowanie

Freezle to wysokiej jakości oferta pożyczkowa, dzięki której możesz się cieszyć kwotą nawet 15 000 zł z ponad dwumiesięcznym czasem spłaty. Nowoczesna metoda weryfikacji tożsamości pozwala na jeszcze krótszy proces wnioskowania niż u konkurencji. Niestety, serwis ogranicza warunki pierwszej pożyczki dla nowych klientów.

Freezl - zalety

 • Pożyczka dostępna już od 18 lat
 • Minimum formalności: do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty
 • Pieniądze nawet w 15 minut
 • Łatwy w obsłudze system wnioskowania

Freezl - wady

 • Brak promocji i dodatkowych ofert
 • Weryfikacja klienta w bazach dłużników
 • Pierwsza pożyczka tylko na 30 dni

Informacje o Freezl

Nazwa firmy

Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Adres ul. Twarda 10
00-105 Warszawa
Telefon (22) 87 383 87
Adres e-mail info@freezl.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 08.00-19.00
Weekend: 9.00 - 17.00
Wniosek Wypełnij wniosek