Finzmo to pośrednik kredytowy. Oznacza to, że składając wniosek na tym portalu, wysyłamy swoje zapytanie o pożyczkę do wszystkich współpracujących z Finzmo pożyczkodawców. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł, a maksymalna 50 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 3 do 48 miesięcy. Koszt wzięcia zobowiązania zależy od wybranego pożyczkodawcy.

Finzmo to sprawdzony pośrednik, który znacząco ułatwia proces szybkiego znalezienia firmy, od której na pewno otrzymamy szybką pożyczkę. Przyznawalność pożyczek poprzez Finzmo wynosi 96 proc. Dotychczas ta firma obsłużyła już ponad 500 000 klientów. Finzmo pomogło w udzieleniu 100 000 pożyczek na łączną kwotę 300 milionów euro. Żeby dołączyć do grona zadowolonych klientów Finzmo, wystarczy zarejestrować się na stronie pośrednika i wysłać na niej wniosek pożyczkowy.

Weź pożyczkę
Firma praktycznie od razu kontaktuje się z klientem i przeprowadza tzw. miękką weryfikację, nie obciążając zdolności kredytowej wnioskującego. Po jednej, krótkiej rozmowie klientowi wysyłane są propozycje od wybranych pożyczkodawców. To klient decyduje, u którego z nich zaciągnie pożyczkę. Podpisanie umowy odbywa się jeszcze tego samego dnia, a wszystko przeprowadzane jest w całości przez internet. Pieniądze wysyłane są na konto klienta natychmiast po zawarciu umowy.

Finzmo – pożyczka na raty nawet do 50 000 zł na 48 miesięcy

Pożyczka ratalna oferowana na portalu Finzmo to oferta od 1 000 do 50 000 zł. Koszt pierwszej i każdej kolejnej pożyczki zależy od pożyczkodawcy, który zgodzi się udzielić nam finansowania. Finzmo nie posiada oferty pierwszej pożyczki za darmo.

Niezależnie od tego, czy wnioskujemy o pożyczkę po raz pierwszy czy już po raz kolejny, limity w wysokości zobowiązania pozostają niezmienne. To, czy otrzymamy najwyższe finansowanie na poziomie 50 000 zł zależy tylko od naszej zdolności kredytowej.

Zobacz ofertę

Koszty pożyczki w Finzmo

To, ile zapłacimy za pożyczkę wziętą przez Finzmo zależy od tego, która z firm współpracujących z tym pośrednikiem udzieli nam zobowiązania. Finzmo współpracuje z kilkunastoma firmami i do każdej z nich trafia jeden wniosek wypełniony przez klienta. Żadna z tych firm nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo, poniewaz Finzmo zbiera w swojej bazie pożyczkodawców, którzy udzielają szybkich pożyczek na raty. Darmowe oferty natomiast zawsze dotyczą chwilówek, chyba że dana firma posiada akurat promocję na pożyczki ratalne. Jeśli taka opcja będzie dostępna u któregoś pożyczkodawcy, konsultant Finzmo z pewnością nas o tym poinformuje. Koszty wzięcia pożyczki poprzez pośrednika Finzmo przez większość klientów określane są jako średnie lub niskie.

Jak wziąć pożyczkę w Finzmo?

Finzmo jako pośrednik nie udziela pożyczek. Umożliwia natomiast otrzymanie najlepszej dla klienta oferty bez konieczności wysyłania kilkunastu wniosków w różnie miejsca. Na portalu Finzmo wystarczy wypełnić jeden wniosek, który automatycznie trafi do wszystkich pracujących z tym pośrednikiem pożyczkodawców.

Aby otrzymać pożyczkę ratalną przez Finzmo, należy przede wszystkim wejść na stronę pośrednika i się na niej zarejestrować. Podczas wypełniania formularza zostaniemy poproszeni o takie dane, jak PESEL, imię i nazwisko oraz adres zameldowania. Zostaniemy także zapytani o nasze źródło dochodów oraz poproszeni o jego potwierdzenie. Finzmo wymaga zaświadczenia od pracodawcy lub aktu własności nieruchomości, która może stanowić zabezpieczenie pożyczki. Nie trzeba jednak być zatrudnionym na umowę o pracę. Jeśli nasz dochód to np. świadczenia socjalne, to należy po prostu przedstawić odpowiednie dokumenty, aby pożyczkodawca miał pewność, że jesteśmy wypłacalni.

Po tym, jak wypełnimy formularz na stronie, w ciągu kilku minut zadzwoni do nas konsultant firmy Finzmo. Podczas rozmowy telefonicznej przeprowadzi tzw. miękką weryfikację, która w żaden sposób nie obciąża zdolności kredytowej klienta. Po wstępnej weryfikacji klient musi już tylko czekać – teraz czas na wewnętrzne, szybkie procesy, które zaprowadzą go do otrzymania dodatkowych środków na konto. Konsultant Finzmo przedstawia klientowi wybrane i odpowiednie dla niego oferty, a ten musi już tylko zdecydować, którą wybiera. Po tym następuje przesłanie umowy na adres mailowy klienta, podpisanie jej i odesłanie jej skanu. Pieniądze z pożyczki wysyłane są jeszcze tego samego dnia.

Zapoznaj się z ofertą

Oferta refinansowania pożyczki w Finzmo

Finzmo jako portal, na którym można wypełnić wniosek pożyczkowy i wysłać go do kilkunastu pożyczkodawców, samo w sobie nie oferuje refinansowania zobowiązań. Jednak wiele współpracujących z Finzmo firm posiada taką ofertę. To, czy będzie ona dostępna dla danego klienta zale zy od tego, w której firmie finalnie dostanie od pożyczkę. Podczas wnioskowania, na etapie rozmowy z konsultantem Finzmo można zaznaczyć, że preferujemy pożyczkę w firmie refinansującej swoje zobowiązania. Refinansowanie zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami, a ich wysokość zależy od firmy udzielającej pożyczki.

Refinansowanie pożyczki pomaga uniknąć opóźnień w spłacie, dzięki czemu nawet w trudnej sytuacji (która zawsze się może zdarzyć) klient nie traci wiarygodności finansowej.

Jak wziąć pożyczkę w Finzmo krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę przez portal Finzmo, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wnioskowanie o pożyczkę trwa zaledwie kilka minut. Nie trzeba nawet wychodzić z domu – wszystko odbywa się przez internet.

 1. Najpierw trzeba wybrać preferowaną kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków, które znajdują się na portalu.
 2. Potem należy zarejestrować się na stronie Finzmo, zakładając tzw. konto członka portalu.
 3. Następnie należy poddać się weryfikacji – konsultant firmy pożyczkowej skontaktuje się z klientem telefonicznie w ciągu kilku minut od momentu złożenia wniosku.
 4. Potem pozostaje już tylko podpisać umowę z pożyczkodawcą i poczekać na pieniądze, które zostaną wysłane na konto klienta jeszcze tego samego dnia w godzinach pracy Finzmo.

Weź pożyczkę

Warunki wzięcia pożyczki

Finzmo umożliwia wzięcie pożyczki ratalnej w wysokości od 1 000 do 50 000 zł. Żeby otrzymać takie zobowiązanie, należy być w odpowiednim wieku (18 – 75 lat), posiadać własne konto bankowe (którego jest się jedynym właścicielem) oraz mieszkać na stałe na terenie Polski. Należy także poprawnie wypełnić wniosek pożyczkowy na stronie Finzmo.

Klienci Finzmo mogą posiadać drobne opóźnienia w spłatach poprzednich zobowiązań, chociaż najlepiej, aby mieli pozytywną historię kredytową. Nie jest to jednak warunek, który muszą spełnić. Wystarczy pamiętać, że nieidealna historia kredytowa może wpłynąć na warunki przyznania zobowiązania. Aby otrzymać pożyczkę w Finzmo, należy mieć własny numer telefonu, jednak nie musi być to numer komórkowy – numery stacjonarne także umożliwiają uzyskanie dodatkowych środków.

Finzmo – podsumowanie

Finzmo - zalety

 • wysoka przyznawalność, wynikająca z szerokiej oferty pożyczek w jednym miejscu,
 • brak standardowego limitu pożyczki dla nowych klientów - najwyższa możliwa kwota dostępna jest od razu,
 • akceptacja opóźnień w BIK,
 • długi okres spłaty zobowiązania - nawet 48 miesięcy,
 • minimalne formalności podczas składania wniosku,
 • szybka wypłata pieniędzy na konto klienta.

Finzmo - wady

 • firma wymaga zaświadczenia od pracodawcy lub aktu własności nieruchomości,

Informacje o Finzmo

Nazwa firmy

Finzmo

Adres Toom-Kooli 1
10130, Tallinn
Telefon
Adres e-mail info@finzmo.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek