Finto jest kolejną marką z grupy creamfinance! Po Lendon i Extraportfel firma zdecydowała się wprowadzić kolejną pożyczkę na rynek!

Dla klientów, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania, Finto przygotowuje atrakcyjne konkursy i kody rabatowe – rzetelni klienci otrzymują zniżki lub możliwość przedłużenia terminu spłaty.

2000 zł za darmo w finto

Finto to firma udzielająca szybkich pożyczek chwilówek na kwotę od 100 do 5000 złotych do spłaty w ciągu 30 dni. O pożyczkę mogą się starać osoby, które ukończyły 21 lat, mają stałe miejsce zamieszkania i regularne dochody. Jeśli jesteśmy zainteresowani otrzymaniem pożyczki od Finto, powinniśmy wypełnić formularz na stronie finto.pl, a następnie wybrać kwotę i długość okresu spłaty. Naciśnięcie przycisku „Weź pożyczkę” spowoduje przekierowanie do wniosku. O decyzji zostaniemy poinformowani mailowo i SMSem. Jeśli była pozytywna, pieniądze otrzymamy w ciągu kilku minut na wskazany we wniosku rachunek bankowy. Wnioskowanie możemy dodatkowo przyspieszyć korzystając z usługi Instantor. Czas przesyłania pieniędzy jest uzależniony od banku, w którym mamy konto.

Weź pożyczkę
Pożyczanie w Finto.pl jest szybkie i bezpieczne. Pożyczka jest udzielana na dowolny cel, firma nie wymaga ponadto dodatkowych zabezpieczeń ani żyrantów. Oprócz tego pierwsza pożyczka – nawet 2000 złotych do spłaty w ciągu 30 – jest udzielana całkowicie za darmo. Warto rzetelnie spłacać nasze zobowiązania – dla stałych klientów Finto przewiduje konkursy i kody rabatowe. Będziemy mogli między innymi starać się o przedłużenie terminu spłaty i zniżki na kolejne pożyczki. W razie problemów w trakcie wnioskowania o pożyczkę online lub w czasie jej spłacania, możemy zwrócić się o pomoc do Działu Obsługi Klienta – telefonicznie lub mailowo. Konsultanci udzielą nam wszystkich niezbędnych informacji.

Proces rejestracji pożyczki finto.pl

Rejestracja pożyczki w Finto.pl jest niezwykle prosta – szczegóły poznacie dzięki zamieszczonemu video. Pozyczkaportal.pl pomoże Wam krok po kroku przejść przez proces rejestracji – dzięki temu będziecie pewni, że o niczym nie zapomnieliście.

Finto – Podsumowanie

Zalety

  • Pierwsza pożyczka za darmo
  • Kwoty do 5000 złotych
  • Możliwość przesunięcie terminu spłaty
  • Atrakcyjne konkursy i kody rabatowe
  • Dostępna usługa Instantor

Wady

  • Konieczność posiadania stałego dochodu
  • Kontrola baz dłużników

wejdź na finto.pl

Informacje o Finto

Nazwa firmy

Adres
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek