Finlan w swojej ofercie pożyczkowej proponuje pożyczki ratalne online do nawet 30 000 zł w okresie spłaty do 60 miesięcy. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują większej kwoty na pilne potrzeby. Dodatkowe pieniądze można uzyskać poprzez złożenie prostego wniosku na stronie internetowej firmy.

Finlan jest pośrednikiem pożyczkowym należącym do TF Banku. W ogromnym stopniu dba o jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Jego największym atutem jest to, że dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo i szybki proces uzyskania pożyczki.

Finlan – pożyczka ratalna do 30 000 zł na 60 miesięcy!

Oferta finansowa od Finlan w głównej mierze przeznaczona jest dla osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki, ale nie tylko – o pożyczkę ratalną mogą wnioskować też osoby, które chcą pożyczyć mniejszą kwotę. Każdy klient może zaciągnąć maksymalnie 30 000 zł na 60 miesięcy. W tym miejscu należy podkreślić, że minimalny okres spłaty wynosi 24 miesiące.

Finlan pod względem kwoty pożyczki wyróżnia się na tle wielu innych pożyczkodawców, którzy cieszą się dużym zainteresowaniem na naszym rynku. Dużą zaletą tej oferty jest też to, że wnioskujący będzie miał gwarancję długiego okresu na uregulowanie zobowiązania – dzięki temu nikt nie powinien mieć problemów z jego spłatą.

Weź pożyczkę

Warunki uzyskania pożyczki w Finlan

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę ratalną na stronie internetowej Finlan, najpierw należy sprawdzić, czy będziemy w stanie spełnić wszystkie warunki narzucone przez pożyczkodawcę. Na szczęście wymagania tej firmy nie są trudne i bez problemu można się do nich zastosować.

O pożyczkę ratalną mogą ubiegać się osoby, które:

 • mają ukończone 18 lat,
 • są zameldowane na terenie Polski,
 • mają ważny dowód osobisty,
 • posiadają udokumentowany dochód,
 • mają założony osobisty rachunek bankowy,
 • posiadają własny numer telefonu komórkowego i adres mailowy,

Trzeba wiedzieć, że Finlan może jeszcze zweryfikować naszą zdolność i historię kredytową. Jeżeli jednak nasze dochody są stałe i nie mamy negatywnych wpisów w bazach dłużników, wtedy bez problemu uzyskamy pożyczkę ratalną.

Zobacz ofertę

Jak zaciągnąć pożyczkę w Finlan – krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną na stronie internetowej Finlan jest naprawdę prosty i nie zajmie nam wiele czasu. Poniżej przedstawiamy krótki poradnik krok po kroku, który pomoże uzyskać dodatkowe pieniądze od tego pośrednika pożyczkowego w komfortowy sposób!

 • Po pierwsze należy wybrać kwotę i okres spłaty za pomocą specjalnego kalkulatora na stronie Finlan – dzięki temu dowiemy się też, z jakimi kosztami wiąże się pożyczka ratalna.
 • Następnie trzeba wypełnić krótki wniosek, w którym wpisujemy podstawowe dane osobowe i kilka narzuconych informacji.
 • Ostatnim krokiem będzie weryfikacja naszej tożsamości – w ten sposób Finlan zyska pewność, że żaden oszust nie chce wyłudzić pieniędzy.

Po przejściu tego procesu powinniśmy otrzymać decyzję od pożyczkodawcy – jeżeli będzie pozytywna, wtedy na naszym koncie pojawią się dodatkowe pieniądze jeszcze tego samego dnia!

Finlan – podsumowanie

Finlan - zalety

 • wysoka kwota pożyczki ratalnej - aż do 30 000 zł
 • długi okres spłaty - 60 miesięcy,
 • brak wymagających warunków,
 • prosty proces wnioskowania,

Finlan - wady

 • brak górnej granicy wieku.

Informacje o Finlan

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres Prosta 68
00-838 Warszawa
Telefon 611 100 420
Adres e-mail info@ratka.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 19:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek